Kambiz Kambiz
25
1402/03/30

پُربازخوردترین عطرهایی که داشتن؟

با سلام و درود خدمت دوستان عطرافشانی عزیز ، سوالی که از خدمتتون داشتم اینه که سه تا عطر پربازخوردی(البته از نوع مثبت) که تا بحال پوشیدین، چیا بودن؟(البته این نکته رو خاطرنشان شم که منظورم از پربازخورد، عطرایی هستن که اطرافیانتون ازش خیلی خوششون اومده و اسمشو ازتون پرسیدن، چون اینکه عاشق یه عطری باشیم ولی اطرافیان تابحال هیچ بازخوردی نسبت بهش نداشتن، جزو این دسته نمیشن، مثلا خود من از بوی لانویت دلهوم، پرایوت لیبل جووی، جنتل فلویدیتی سیلور mfk و خیلی عطرای دیگه خیلی لذت میبرم، ولی بخاطر ناشی بودن و ناآگاه بودن دور و بریام، هیچوقت بازخورد مثبتی ازشون نگرفتم،

درواقع این پرسش میتونه برای اکثر دوستانی که جدیدا به محفل عاشقان عطر پیوستن، خیلی کارآمد باشه و برای شروع میتونن با تست این عطرایی که دوستان اسم میبرن، کار خودشونو شروع کنن، اولین نفر هم خودم میگم:

۱_ مارک آنتوان بارووا گنیم(با این یکی چندین بار مُخ زدم، حتی یکیش یه خانم دکتر دندانپزشک بود🤗)

۲_ کلاب دنایت اینتنس(ادوتویلت یا ادوپرفیوم یا پرفیومش اهمیتی نداره و همشون تا حد زیادی شبیه همن)

۳_ تام فورد نویر اکستریم 

سلام. روز بخیر.
من توی سه موقعیت از بعضی عطرهام بازخورد گرفتم.
اول داخل مهمانی و مراسمی مثل عروسی و تولد بیشترین بازخوردی که گرفتم ازاتکینسونز عود سیو د کویین بوده- بعدش پنهالیگونز هلن و بعدش نارسیسو رژ

توی کارهای روزمره و مکان های عمومی ،مثل پاساژ- پارک- خیابان- بانک... بیشترین بازخوردی که گرفتم از ام. میکالف واچ و ممو مارفا و کرید اونتوس فور هر و بلک اوپیوم بوده...
توی روابط دوستانه و دورهمی های خونگی بیشترین بازخورد رو از نارسیسو پودر و ورساچه ورسنس و بامشل ویکتوریا سکرت گرفتم.
ولی به طور کلی ، بدون در نظر گرفتن موقعیت ، و مکان ، مدال رکورد  بیشترین بازخورد رو لیرا زرجوف به خودش اختصاص میده که از طرف خانم و آقا ، جوان و سالمند- کودک و نوجوان بازخورد مثبت به همراه داشته.

Kambiz Kambiz
1402/03/31
در پاسخ به سالار كلوچه :

درود

كامبيز جان خواهش ازت دارم خرج رو دستم نزار، همين الان كلي بدهي دارم ولي خودت ميدوني خانوم دكتر اولويت داره. 

بعله که اولویت داره داداش، میتونی به عنوان یه سرمایه گذاری بلند مدت هم بهش نگاه کنی چون بعد از اون خانم دکتر عزیز داستانمون نمیذاره دیگه دست تو جیبت کنی و اینجاست که رستگار میشی🤗🤷‍♂️

Kambiz Kambiz
1402/03/31
در پاسخ به سولماز :

آقای کامبیز عزیز سلام و عرض احترام من بیشترین بازخوردها رو از آقایون گرفتم و علتش رو هنوز متوجه نشدم چرا اکثر خانوما بیشتر مواقع نمیپرسن .البته من همیشه توو خیابون و یا مرکز خریدی بوی عطری به مشامم خوش بیاد میپرسم .اون شخص هم انقدر خوشحال میشه 

Burberry London for Women #باربری لندن زنانه Burberry London for Women این عطر خیلی بازخورد داشته .آخرین بازخورد زمستون بود موقعی که توو عابر بانک بودم کارم تموم شد میخواستم برم یه آقای موقری به بهانه آدرس پرسیدن اومد سمتم و الکی آدرس پرسید و در آخر گفت ضمنا عطرتون خیلی خوشبوعه و کل دستگاه عابر بانک بوی شما رو گرفته  منم اسم عطر رو گفتم .همه عاشق رایحه ی این عطرم هستن 

My Burberry Black #باربری مای باربری بلک My Burberry Black کلا برند باربری پر بازخورد بوده حتی بادی اینتکس 

La Nuit Tresor #لانکوم لانویت ترزور (لنکوم ترسور ل نویت) La Nuit Tresor این عطر هم  زمستون از یه آقا بازخورد گرفتم .کلا خانوما غیر از خواهرام بازخورد نمی‌گیرم 😅🤗

اما اگه باربری لندن نسخه جدیداش مثل قدیمی‌اش باشه بازم تهیه ش میکنم .البته عطرای من همه شون دیزاینری هستن و شیرین و گرم.اصلا با روایح تابستونی کنار نمیام .به شدت سر پخش بو و ماندگاری درگیریم  و اصلا دلم نمیاد هزینه کنم .ممنون از سوالتون  

سلام و درود خدمت سرکار خانم سولماز عزیز، راستش درمورد اینکه بیشترین بازخورد هارو از طرف آقایون میگیرین و خانمها خیلی کم پیش میاد که اسم عطرتونو بپرسن، به نظر من چند تا دلیل میتونه داشته باشه، راستش دلیل اینکه آقایون میان اسم عطرتونو میپرسن فکر نمیکنم زیاد ربطی به رایحه ی عطری که پوشیدین داشته باشه( البته منظورم همیشه نیست، ولی در اکثر مواقع) و آقایون همیشه در صحنه برای اینکه بتونن سر صحبت رو باز کنن، اینو بهونه میکنن، و چه بهونه ای بهتر از پرسیدن اسم عطر از یه خانم زیبا و شیک، (حالا این وسط اگه بانوی قصه ی ما مثل شما عطرباز هم باشه که دیگه فَبَها😊) درمورد اینکه خانمها چرا اسم عطر یه فرد غریبه رو نمیپرسن هم تاحدودی فکر کنم برمیگرده به اون حس حسادت و غروری که تو ذات اکثر خانمها هست(البته بلانسبت) و دلشون نمیخود عمدا یا حتی سهوا یه هم جنس خودشون بال و پر بدن و باعث بشن حس خوبی بهش دست بده،( کلا موجودات به شدت مرموز و غیرقابل پیش‌بینی ای هستن🤗)

دهکردی دهکردی
1402/03/31

من از عطر مارک ژوزف ماین پورهوم خیلی بازخورد گرفتم. تقریبا همه خوششون می اومده از این عطر.

کلاب د نویت اینتنس هم همینطور.

سولماز سولماز
1402/03/31
در پاسخ به دانیال :

مطمینید کاملا بازخورد عطر بوده؟

حتما بوده دیگه😊 .نبوده باشه هم شاید از برخورد من و دیدن حلقه م خجالت کشیده .هر چند بارها دیدم اومدن پیشنهاد  مثلاً ازدواج بدن گفتم متاهلم .گفتن شانس مارو از هر کی خوشمون میاد ازدواج کرده .بعضیاشون هم که متاسفانه پا رو فراتر میذارن و میگن اشکال نداره که با یه جواب دندان شکن مواجه میشن و توو افق محو میشن .حالا من به دید مثبت و اینکه فقط از رایحه عطر خوششون اومده جوابشون میدم .والا آدم نیت اشخاص رو متوجه نمیشه .ممنون آقای دانیال عزیز متوجهم کردید 🤗 بعد این دیگه نباید جواب بدم .بگم به شما چه 🥴🤭🤫🤫😅😅

سولماز سولماز
1402/03/31
در پاسخ به Kambiz :

سلام و درود خدمت سرکار خانم سولماز عزیز، راستش درمورد اینکه بیشترین بازخورد هارو از طرف آقایون میگیرین و خانمها خیلی کم پیش میاد که اسم عطرتونو بپرسن، به نظر من چند تا دلیل میتونه داشته باشه، راستش دلیل اینکه آقایون میان اسم عطرتونو میپرسن فکر نمیکنم زیاد ربطی به رایحه ی عطری که پوشیدین داشته باشه( البته منظورم همیشه نیست، ولی در اکثر مواقع) و آقایون همیشه در صحنه برای اینکه بتونن سر صحبت رو باز کنن، اینو بهونه میکنن، و چه بهونه ای بهتر از پرسیدن اسم عطر از یه خانم زیبا و شیک، (حالا این وسط اگه بانوی قصه ی ما مثل شما عطرباز هم باشه که دیگه فَبَها😊) درمورد اینکه خانمها چرا اسم عطر یه فرد غریبه رو نمیپرسن هم تاحدودی فکر کنم برمیگرده به اون حس حسادت و غروری که تو ذات اکثر خانمها هست(البته بلانسبت) و دلشون نمیخود عمدا یا حتی سهوا یه هم جنس خودشون بال و پر بدن و باعث بشن حس خوبی بهش دست بده،( کلا موجودات به شدت مرموز و غیرقابل پیش‌بینی ای هستن🤗)

آقای کامبیز عزیز سلام .ممنون که شگردهای خاص آقایون رو بر ملا میکنید .والا من همیشه فکر میکنم  بیشترش بخاطر رایحه س بس که دیدم مثبته 🤗.بقیه جواب رو توو پاسخ آقای دانیال دادم .امان از این شگردها .😅😅😅

Club de Nuit Intense for men #آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه Club de Nuit Intense for men 

۴ بار بازخورد

---

Silver Scent Deep #جکس بوگارت سیلور سنت دیپ Silver Scent Deep 

۳ بار بازخورد

---

Encre Noire Sport #لالیک انکر نویر اسپرت (لالیک مشکی اسپرت) Encre Noire Sport 

یک بار بازخورد

---

Ganymede #مارک آنتونی بارووا گنیمید Ganymede 

یک بار بازخورد

---

Carnal Flower #فردریک مال کارنال فلور Carnal Flower 

یک بار بازخورد

---

به غیر از آخری که سمپل ۱.۲ میل بود بقیه رو به صورت شیشه کامل دارم..

Blanca Blanca
1402/04/02

با سلام،بیشترین بازخوردی رو که من از عطرهایی که محل کارم(بیمارستان) گرفتم واسه Very Good Girl #کارولینا هررا وری گودگرل Very Good Girl  و Black Opium EDT #ایو سن لورن بلک اوپیوم ادو تویلت Black Opium EDT  بود.

استفاده ی روزانه و محیط بیرون Gucci Bloom Ambrosia di Fiori #گوچی بلوم آمبرزیا دی فیوری Gucci Bloom Ambrosia di Fiori 

Kambiz Kambiz
1402/04/02
در پاسخ به علی معماری :

Club de Nuit Intense for men #آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه Club de Nuit Intense for men 

۴ بار بازخورد

---

Silver Scent Deep #جکس بوگارت سیلور سنت دیپ Silver Scent Deep 

۳ بار بازخورد

---

Encre Noire Sport #لالیک انکر نویر اسپرت (لالیک مشکی اسپرت) Encre Noire Sport 

یک بار بازخورد

---

Ganymede #مارک آنتونی بارووا گنیمید Ganymede 

یک بار بازخورد

---

Carnal Flower #فردریک مال کارنال فلور Carnal Flower 

یک بار بازخورد

---

به غیر از آخری که سمپل ۱.۲ میل بود بقیه رو به صورت شیشه کامل دارم..

دوست عزیز جناب معماری راستشو بخوای کلاب دنایت اینتنس واقعا عطر پر بازخوردیه ، خود من اونقدر که از کلاب د نایت اینتنس بازخورد مثبت گرفتم، از عطرای دیگه ام نگرفتم، چون انصافا رایحه ی به شدت همه پسند و خوشبویی داره و از اونجایی که نود و هشت درصد افراد، از عطر چیزی نمیدونن، و صرفا براشون ملاک یه عطر خوب، خوشبو بودن و پرفورمنسشه، در مورد سیلورسنت میخوام یه اعترافی بکنم، من سال نود شمسی که خدمت سربازیمو تموم کردم و برگشتم شهرمون، اولین ادکلنی که خریدم سیلورسنت بوگارت بود اونم به قیمت سی و پنج هزار تومن، ولی شاید باورت نشه،اونقدر بازخورد مثبت ازش میگرفتم که قبل از تموم شدنش، یکی دیگه میخریدم، شاید در طول چند ماه، پنج، الی شش بار خریدمش، ولی چند سال بعد که در دام اعتیاد به روایح گرفتار شدم و عطرای زیادی تست کردم، یجورایی از بوی سیلورسنت متنفر شدم(البته یکی از دلایل مهم تنفرم از اون عطر، همه گیر شدن و خز شدنش بود و بعدم که برند آرماف اومد و یه مشابه ازش زد به اسم لجند امپر، دیگه ملت تابستون و زمستون ازش میزدن و کاری هم به تند و تیز بودنش یا طبع خیلی گرمش نداشتن) تا جایی که الان دیگه چند ثانیه هم نمیتونم رایحه شو تحمل کنم، به هرحال ممنون از پاسخگوییتون 🙏🌹

Kambiz Kambiz
1402/04/02
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام کامبیز عزیز:

راستش من تو موقعیت های مختلف از عطر هام بازخورد گرفتم که خیلی بهم چسبیده و حالش رو بردم.

مثلا سایکدلیک جووی که همیشه پایه ثابت عطر های من بوده، بیشترین بازخورد رو برای من داشته .

یادمه سال های اول لانچ شدن آکوا جیو پروفومو از این عطر استفاده می کردم و چنان بازخوردی خصوصا از طرف خانم ها از این عطر میگرفتم که همیشه وقتی باتل عطرم به نصف می رسید یکی دیگه رو به صورت رزرو می خریدم.

از بیچ هات آمواژ بازخورد های جالبی گرفتم .

دیگنیفاید از هاس آف سیلیج خیلی بازخورد مثبت برام داشته.

من حتی از کارهای بیوفورت علی الخصوص وی ات دی آرمیس و فاتوم وی کلی بازخورد خوب گرفتم.

البته مسلمه که اطرافیانتون هم مثل خودتون لاکچری و همینطور حرفه ای هستن که به سایکدلیک و هاوس آف سیلاج و بیچ هات من بازخورد مثبت میدن، چون این عطرا(به جز پروفومو آرمانی) عطرای خاص پسندی هستن که مورد پسند هرکسی قرار نمیگیرن،  به هرحال انشاالله به خوشی بپوشین و لذتشو ببرین چون واقعا لیاقت رستگاری رو دارین🙏🌹❤️

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟