راهنمایی خرید عطر بهاری و تابستونی

سلام دوستان عزیز

میشه بهم یه عطر بهاری و تابستونی معرفی کنید که پخش بو و خط بو داشته باشه،؟

لئو ماجور د ایسی رو گرفتم،عاشق رایحش شدم،ولی پخش بو نداره،

یه جوون ۳۰ ساله هستم،

ممنون میشم هم روزانه هم رسمی بهم معرفی کنید

میشه معرفی کنید بهم

[EDITED] 1402/03/03 14:16

سلام، منم لئو ماجور د ایسی رو گرفتم و پرفورمنس خداییش نسبت به جنس رایحه که آکواتیکه خوبه، اوش راضی نبودم ولی بعد که فول ور کردم راضیم کرد، دیده بودم گفتن با مثلا 5 پاف فول ور میشه، ولی به نظر من همون ده تارو بزن. و یه نکته جالب اینه که ده پاف میزنی افشانش جوریه که انگار حجم زیادی از عطرو اسپری میکنه و به وضو میبینی حجم عطرت کم شده

خلاصه که تعداد پاف رو زیاد بزنی راضیت میکنه

سلام و درود دوست عزیز

این عطر تست بفرماید سمپلشم موجوده قیمت زیادیم نداره

Valentino Uomo Born in Roma #والنتینو یومو (اومو) بورن این روما Valentino Uomo Born in Roma گلی اکواتیک کمی دودی

Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir EDP #نارسیس رودریگز فور هیم بلو نویر ادوپارفیوم Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir EDP گلی مرکباتی

پرفورمنس ولنتینو عالی فقط دو نسخه داره نسخه جدید ۱۰۰درصد۱۰۰ ضعیفتره نسخه جدید درپوش داره با افشانه معمولی

در پاسخ به ابوالفضل وفا :

سلام، منم لئو ماجور د ایسی رو گرفتم و پرفورمنس خداییش نسبت به جنس رایحه که آکواتیکه خوبه، اوش راضی نبودم ولی بعد که فول ور کردم راضیم کرد، دیده بودم گفتن با مثلا 5 پاف فول ور میشه، ولی به نظر من همون ده تارو بزن. و یه نکته جالب اینه که ده پاف میزنی افشانش جوریه که انگار حجم زیادی از عطرو اسپری میکنه و به وضو میبینی حجم عطرت کم شده

خلاصه که تعداد پاف رو زیاد بزنی راضیت میکنه

داداش من عادیش ۷ پاف میزنم تقریبا،خودم حسش میکنم،ولی اطرافیان متوجه نمیشن،ولی واقعا رایحش خاص و عالیه،ولی باز پافشو بیشتر میکنم،ممنون از راهنماییت

درود دانیال جان

ممنون از معرفیت،چنتا از کارارو قبلا تست کردم دوس نداشتم،ازارو کروم که اصلا نمی پسندم،ولی 

Eau Fraiche #ورساچه او فرش (ورساچی او فرچ) Eau Fraiche 

Nautica Voyage #نوتیکا وویاژ (ناتیکا وویاج) Nautica Voyage 

حتما میخام تست میکنم

سپاس فراوان

در پاسخ به امیر علوانی :

سلام و درود دوست عزیز

این عطر تست بفرماید سمپلشم موجوده قیمت زیادیم نداره

Valentino Uomo Born in Roma #والنتینو یومو (اومو) بورن این روما Valentino Uomo Born in Roma گلی اکواتیک کمی دودی

Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir EDP #نارسیس رودریگز فور هیم بلو نویر ادوپارفیوم Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir EDP گلی مرکباتی

پرفورمنس ولنتینو عالی فقط دو نسخه داره نسخه جدید ۱۰۰درصد۱۰۰ ضعیفتره نسخه جدید درپوش داره با افشانه معمولی

درود امیر جان

حتما تست میکنم،درمورد 

#والنتینو تعریف زیاد شنیدم،حتما تست میکنم

فقط گفتی ساخت قدیمشو بگیرم؟

در پاسخ به امیرحسین :

درود امیر جان

حتما تست میکنم،درمورد 

#والنتینو تعریف زیاد شنیدم،حتما تست میکنم

فقط گفتی ساخت قدیمشو بگیرم؟

درود امیرحسین جان نسخه قدیم ولنتینو درب نداشتن اما الان جدیداش درب دارن یه جستجوی کوچیک انجام بدین متوجه میشین 

پیروز باشین

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟