Cypress Cypress
3
1402/02/29

عطر های قیمت مناسب

سلام و احترام خدمت اساتید و عزیزان 
امکانش هست بین عطر های زارا و اوون مردونه، کدوم کار ها کیفیت قابل قبولی دارن؟ و این که شما، کیفیت کار های برند الحمبرا و آلفا مونته، رو تایید میکنید؟ 

دانیال دانیال
1402/02/29

سلام و درود

من بشخصه از بین برند های غربی خوش قیمت برند هایی مثل، آزارو، مونت بلنک، دیویدوف، دانهیل ، ورساچه و دلچه و گابانا رو معرفی میکنم که در صورت جست و جو از بین مجموعه هاشون با مطالعه و تست حتما دست خالی بر نمیگردید.

برای برند های عربی و حوزه خلیج فارس و یا ارزان  هم پیشنهادم برندهای، اجمل، رصاصی، لطافه، امپر و  و شاید آرماف باشه.

موفق باشید.

OMID .M OMID .M
1402/02/31
در پاسخ به دانیال :

سلام و درود

من بشخصه از بین برند های غربی خوش قیمت برند هایی مثل، آزارو، مونت بلنک، دیویدوف، دانهیل ، ورساچه و دلچه و گابانا رو معرفی میکنم که در صورت جست و جو از بین مجموعه هاشون با مطالعه و تست حتما دست خالی بر نمیگردید.

برای برند های عربی و حوزه خلیج فارس و یا ارزان  هم پیشنهادم برندهای، اجمل، رصاصی، لطافه، امپر و  و شاید آرماف باشه.

موفق باشید.

درود آقا دانیال ،مثل همیشه نظرات سازنده‌ دارید و استفاده میکنیم ......موفق باشید 

با درود

به نظر من عطرهای زارا علیرغم کیفیت های قابل قبولی که دارند به قیمتهای فعلی نمی ارزند ولی برند آوون نسبت به قیمتش کیفیتهای خیلی خوبی ارائه میده (حتی در لوازم آرایش و بهداشتی) به ویژه اگر مستقیم از ترکیه خرید بشه خیلی به صرفه در می آد.

در مورد برندهای الحمبرا و آلفا مونته باید گفت به نسبت قیمت کیفیت های قابل قبولی دارند ولی ریزه کاریها و تغییر نت های برندهای اصلی را ندارند و بیشتر حالت خطی دارند.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟