پرفیوم بهاری زنانه گورماند-فروتی با طبع خنک

درود دوستان عزیزم 

برای تولد یکی از نزدیکام که سلیقه بویاییشون خیلی شبیه منه یه پرفیوم می‌خوام که شیرینی ملایم و طبع خنکی داشته باشه(بهاری و تابستانی) و در کنارش گورماند(خوراکی) و فروتی باشه و رگه های گلی هم می‌تونه داشته باشه اما غالبیت فلورال به هیچ وجه نداشته باشه خصوصا اگر غالبیتش یاس و مریم و گل های سفید باشه که اصلا.

ترجیحم تو گل ها ارکیده و زنبقه و تا حد کمی گاردنیا.

وجه میوه ایش دوست دارم سافت(نرم) و جویسی(آبدار) باشه و مثل مرکبات تیز نباشن ترجیحا توت های وحشی و لیچی و میوه های استوایی.

و نت پایه هم صدرصد گورماند باشه مثل کارامل،پرالین،شکلات و وانیل.

حتی می‌تونه لاکتنیکی هم باشه مثل خامه و کاپ کیک.

خودم پرفیوم با این مشخصه زیاد میشناسم اما طبع همشون گرمه و زیاد مناسب نیمه اول سال نیست.

تو نظرم به عنوان بلایند بای ویوا لا جویسی و فنتسی بریتنی اسپیرز بود چون فرصت تست ندارم. کدوم یکی از این دوتا شباهت بیشتری دارن و خوراکی ترن؟پیشنهاد دیگه هم دارید خوشحال میشم بگید.

Shaghayegh Shaghayegh
1402/02/23

سلام شکیلا

ببین چیزی که میگی یه کم ندارده چون میگی نوت پایه کاراملی و ... بعد برای فصل گرم هم باشه یعنی طبعش رو به خنکی بره که به ذات اصلا اینطور روایح رو به خنکی خیلی نمیرن به نظرمن

اما در کل 

من پیش نهاد میکنم ویوالاجویسی کوتور رو تست کنی چون تنها عطری که با این مشخصات تو ذهنم اومد، همون بود برای هوای گرم هم خوبه ... یه عطر تینیجیه و منم خیلی دوسش دارم... 

ولی خب تست کن یا طوری قبل خرید

دانیال دانیال
1402/02/23

فرمایشتون رو‌کاملا من نگرفتم ولی دوتا از بهترین ها رو خدمتتون میگم فکر کنم نظرتون رو جلب کنند:

Chance EDP #شنل چنس ادو پرفیوم Chance EDP 

Coco Mademoiselle EDP #شنل کوکو مادمازل ادو پرفیوم Coco Mademoiselle EDP 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟