رضا رضا
3
1399/10/09

دِ فرموله شدن

دوستان بحث دفرموله شدن چقدر واقعیت داره، من خواستم آمواج اینترلود (دلیل خریدم پخش بوی زیادش بود) بخرم که دوستم گفت نسخه جدیدش دفرموله شده و دیگه پخش بوش مثل قبل نیس!!!

واقعیت داره ؟؟

درود دوست عزیز

در زبان لاتین وقتی پسوند re به یک فعل اضافه میشه به معنی تکرار و مجددا انجام دادنش هست و ریفورموله شدن reformulated یعنی فرمول و ترکیب عطر رو دوباره ساختن و تغییر دادن و دلیلشم بخاطر بهداشت جهانی هست و گاها برای رفع اثراتی مانند تجاوز به حریم شخصی افراد با پخش بوی زیاد و سردرد که شاکی زیاد داره و خب چیز درستیم هست و اکثر برند ها مخصوصا در سال 2019 مجبور به ریفورموله شدند . درصد کمی تغییراتی در رایحه داشتند و اکثرا از پخش بوشون کم شده .

اما امواج ها هم ریفورموله شدند متاسفانه و مثل نسخه های اولیه نیست پخش بوشون و نسخه های قدیمی که درب مغناطیسی نداشت قویتر عمل میکنه . ولی هنوز هم اینترلود قدر هست و حرف برای گفتن داره ولی انتظار سابق رو نباید داشته باشید .

اسنودن اسنودن
1399/10/09

البته شاید کلا 20 % ریفورموله ها بخاطر مسایل سلامتی و اینچیزاس ، بیشتر بخاطر سود بیشتر کمپانی از رقیق تر شدن عطر و همینطور فروش بیشتر محصولات و فلنکر های جدید .

 متین متین
1399/10/10

اینترلود بااینکه ریفرموله شده ولی این کار اینقدر پرقدرت که بازهم. وحشتناک پخش وماندگاری داره .ومناسب هوای سرد که این پخش بورا قویتر هم میکنه

عجب غولی واقعا