رضا رضا
3
1399/10/09

دِ فرموله شدن

دوستان بحث دفرموله شدن چقدر واقعیت داره، من خواستم آمواج اینترلود (دلیل خریدم پخش بوی زیادش بود) بخرم که دوستم گفت نسخه جدیدش دفرموله شده و دیگه پخش بوش مثل قبل نیس!!!

واقعیت داره ؟؟

درود دوست عزیز

در زبان لاتین وقتی پسوند re به یک فعل اضافه میشه به معنی تکرار و مجددا انجام دادنش هست و ریفورموله شدن reformulated یعنی فرمول و ترکیب عطر رو دوباره ساختن و تغییر دادن و دلیلشم بخاطر بهداشت جهانی هست و گاها برای رفع اثراتی مانند تجاوز به حریم شخصی افراد با پخش بوی زیاد و سردرد که شاکی زیاد داره و خب چیز درستیم هست و اکثر برند ها مخصوصا در سال 2019 مجبور به ریفورموله شدند . درصد کمی تغییراتی در رایحه داشتند و اکثرا از پخش بوشون کم شده .

اما امواج ها هم ریفورموله شدند متاسفانه و مثل نسخه های اولیه نیست پخش بوشون و نسخه های قدیمی که درب مغناطیسی نداشت قویتر عمل میکنه . ولی هنوز هم اینترلود قدر هست و حرف برای گفتن داره ولی انتظار سابق رو نباید داشته باشید .

اسنودن اسنودن
1399/10/09

البته شاید کلا 20 % ریفورموله ها بخاطر مسایل سلامتی و اینچیزاس ، بیشتر بخاطر سود بیشتر کمپانی از رقیق تر شدن عطر و همینطور فروش بیشتر محصولات و فلنکر های جدید .

اینترلود بااینکه ریفرموله شده ولی این کار اینقدر پرقدرت که بازهم. وحشتناک پخش وماندگاری داره .ومناسب هوای سرد که این پخش بورا قویتر هم میکنه

عجب غولی واقعا

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟