یافتن نظرات یکی از اعضای محترم

سلام . بنده چطور میتونم مجموعه نظرات یک عضو محترم این سایت را پیدا کنم ؟ بنده مشخصا میخوام آرای جناب ایکاروس را مطالعه کنم اما پیدا نمیکنم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

محسن محسن
1402/02/13

تشریف ببرید صفحه مربوط به مثلا TOM FORD - F**king Fabulous 

در صفحه ی دوم نظرات، اولین متن از ایکاروس عزیزمان است. روی تصویر پروفایل ایشون کلیک کنید تا به صفحه کاربری ایشون برید. آنجا "نظرات" را کلیک کنید و از بیش از هزار نظر ایشون (مثل کلاس درس) بهره ببرید...

F**king Fabulous #تام فورد فاکینگ فابولوس F**king Fabulous 

[EDITED] 1402/02/13 18:00
در پاسخ به محسن :

در صفحه ی دوم نظرات، اولین متن از ایکاروس عزیزمان است. روی تصویر پروفایل ایشون کلیک کنید تا به صفحه کاربری ایشون برید. آنجا "نظرات" را کلیک کنید و از بیش از هزار نظر ایشون (مثل کلاس درس) بهره ببرید...

درود دوست عزیز

ممنون از راهنمایی تون هم به آقای توکلی و هم به من

اما‌... اگر مستقیما بخواهیم به داشبورد شخصی یک کاربر مراجعه و پروفایل را ببینیم چه باید کرد؟ 

مثلا من به عطرگرام شما علاقه مندم اما نمیدونم ذیل کدام عطرها کامنت نوشته اید و پیدا کردنش هم دشواره

آیا راهی هست که مستقیم با سرچ نام یک کاربر نظرات، عکسها و ‌... رو ببینیم؟!

محسن محسن
1402/02/13
در پاسخ به نازی جاوید :

درود دوست عزیز

ممنون از راهنمایی تون هم به آقای توکلی و هم به من

اما‌... اگر مستقیما بخواهیم به داشبورد شخصی یک کاربر مراجعه و پروفایل را ببینیم چه باید کرد؟ 

مثلا من به عطرگرام شما علاقه مندم اما نمیدونم ذیل کدام عطرها کامنت نوشته اید و پیدا کردنش هم دشواره

آیا راهی هست که مستقیم با سرچ نام یک کاربر نظرات، عکسها و ‌... رو ببینیم؟!

سلام خانم جاوید...

خیلی ممنونم. شما همیشه به من لطف داشتید.

ببینید، متاسفانه کاربر را نمیشه سرچ کرد. و ای کاش در آینده پیش بینی بشه در سایت.

اما اگر نظری یا عکسی از کاربر مورد نظرتون را پیدا کنید، با کلیک روی عکسِ پروفایل، واردِ صفحه ی کاربری اون شخص میشید، و خب اونجا همه ی نظرات و تصویرهای اون کاربر، همچنین پرسش ها و پاسخ هایی که در قسمتِ "پرسش و پاسخ" درج شده قابل دسترسی هستند. 

کاربران فعال را همچنین میشه در قسمت "آخرین نظرات" و "تشکر" هایِ زیرِ نظرات پیدا کرد... اما کاربرانِ غیر فعال و کم پیدا، خب سخت و زمانبر هست.

محسن محسن
1402/02/13

یک نکته ی دیگر هم بد نیست اشاره کنم...

قسمت های مختلف سایت که مربوط به کاربران هست (مثل آخرین نظرات، عطرگرام، پرسش و پاسخ و...) را بهتر هست که کامل بهش وارد بشید.

اگر از گوشی استفاده می کنید، از گوشه ی بالا سمت راست، سه خط افقی (کنارِ لوگوی عطرافشان) را که بزنید، قسمت های مختلف سایت در یک پنجره باز میشه که میتونید انتخاب کنید و وارد بشید.

اگر هم از ویندوز استفاده می کنید که همه ی این گزینه ها، در نواری بالای صفحه قرار دارند که می تونید کلیک کنید و وارد بشید.

در پاسخ به محسن :

خیلی متشکرم از راهنمایی ارزشمندتان . 🌺

منم یه نکته بگم شاید جالب باشه

تو گوگل میتونید تو سایتها هم جستجو کنید.

به این صورت سرچ کنید

site:atrafshan.ir ایکاروس

در پاسخ به حجت رشیدی :

منم یه نکته بگم شاید جالب باشه

تو گوگل میتونید تو سایتها هم جستجو کنید.

به این صورت سرچ کنید

site:atrafshan.ir ایکاروس

خیلی عالی و کاربردی . ممنون 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟