یه عطر خوب برای شروع

با سلام خدمت همه اساتید محترم عطر افشان

مدتی کوتاه از آشنایی من با دنیای عجیب و پیچیده ی روایح و همچنین سایت اطرافشان میگذره

از روز اول تا به امروز؛ روزی رو به خاطر ندارم که به این سایت سر نزنم و نظرات و کامنتای دوستان عطرافشانی چه قدیمی چه جدید رو نخونم

اول بگم که واقعا چقدر خوشبختم که شما رو پیدا کردم ثانیا باعث افتخاره که حالا که قدم در این راه گذاشتم از نظرات شما سودمندم

من شروع علاقمندیم به دنیای روایح با اونتوس کبیر شروع شد و یادمه چون تا حالا عطر اورجینال نخریده بودم و از قیمتها خبر نداشتم وارد فروشگاه لوازم آرایشی شدم و از فروشنده خواستم یه اونتوس اصل بهم بده که با یه لبخند روبرو شدم

وقتی گفت با قیمت مشکلی نداری خیلی محکم گفتم نه

اما وقتی قیمتو گفت جا خوردم

از روی کنجکاوی یه سرچ توی اینترنت کردم و شما عزیزان رو پیدا کردم و هر چه جلوتر اومدم وسواس بیشتری نسبت به عطر پیدا کردم و الان گالری گوشیم پر از عکس عطرایی هست که در اطرافشان باهاشون آشنا شدم

از اساتید محترم سایت جنابان اسعدی؛سخی و دیگر دوستان میخواستم خواهش کنم یه عطر توی رنج ۵میلیون تومان مناسب بهار و تابستان بهم معرفی کنن

با توجه به اینکه به روایح مرکباتی علاقمندم و اونتوس و سیلور مانتین رو خیلی دوست دارم ولی خب برای شروع قیمت بالایی دارن و فعلا نمیتونم اینقدر هزینه کنم

با تشکر

خیلی ممنونم 

انشالله حتما تست میکنم عطرایی که معرفی کردین

L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition #ایسی میاکه لئو د ایسه پور هوم اسپرت پولار اکسپدیشن (ایسی میاکی اسپرت پلار) L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition مرکباتی 

Artisan Pure #جان وارواتوس آرتیسان پور Artisan Pure مرکباتی

شبیه اونتوس لطفا عطر نخرید چون اینقدر همه گیر شده واسه خودتون و اطرافتان جذابیتی به وجود نمیاره .مخلصم برادر

خیلی ممنونم 

انشالله حتما تست میکنم عطرایی که معرفی کردین

در پاسخ به مازیار وارسته :

L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition #ایسی میاکه لئو د ایسه پور هوم اسپرت پولار اکسپدیشن (ایسی میاکی اسپرت پلار) L'Eau d'Issey pour Homme Sport Polar Expedition مرکباتی 

Artisan Pure #جان وارواتوس آرتیسان پور Artisan Pure مرکباتی

شبیه اونتوس لطفا عطر نخرید چون اینقدر همه گیر شده واسه خودتون و اطرافتان جذابیتی به وجود نمیاره .مخلصم برادر

سلام 

خیلی ممنونم در مورد این برند ژاپنی و کارای قدرتمندش شنیدم انشالله در آینده تست میکنم و اگه باب میل بود حتما میخرم

درود بر شما

Bvlgari Man Wood Neroli #بولگاری من وود نرولی Bvlgari Man Wood Neroli 

تست‌به فرمایید.ماندگاری خوبی هم روی لباس داره.

اگه بوی بهار نارنج رو دوست دارید،عالیه.

فصل استفاده ازش هم هست.

در پاسخ به ابوالحسن :

درود بر شما

Bvlgari Man Wood Neroli #بولگاری من وود نرولی Bvlgari Man Wood Neroli 

تست‌به فرمایید.ماندگاری خوبی هم روی لباس داره.

اگه بوی بهار نارنج رو دوست دارید،عالیه.

فصل استفاده ازش هم هست.

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون 

بوی لیمو ترش که غالب نیس توی این عطر؟

در پاسخ به علیرضا محمودی :

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون 

بوی لیمو ترش که غالب نیس توی این عطر؟

سلام

خیر. 

من بیشتر بوی شکوفه نارنج و پرتقال حس کردم.

سایت تیامیتو دستریزش رو داره. 

می تونید امتحان کنید .

در پاسخ به ابوالحسن :

سلام

خیر. 

من بیشتر بوی شکوفه نارنج و پرتقال حس کردم.

سایت تیامیتو دستریزش رو داره. 

می تونید امتحان کنید .

بازم ممنون از راهنماییتون

شاد و پیروز باشید

خب

دوست عزیزم خوش آمدی به دنیای روایح و از آن مهمتر خوش آمدی به این خانه ی زیبا و جمع معطر دوستان ات

نمیدانم قیمت عطرهای نیشانه الان چقدر است . اگر در همان رنج فرموده ی شما باشد ، شروع درخشانی ست بر شما . عطرهای مرکباتی ی اصیلی دارد . هاجیوات هم که شبیه آونتوسی ست که دوست داری .

برند سامورایی ها هم برای شروع خوب است ! همان ابتدا تیزی و برندگی ی شمشیرهای دو لب دنیای عطور را تجربه میکنی :)

عطرهای برند ایسی میاکه منظور است .

ژاپنی ها مرکبات با کیفیتی استفاده میکنند در عطرهاشان . یادم هست یک شیشه عطر ژاپنی از یک همکار ژاپنی در سد هدیه گرفتم . بر شیشه پر از توضیحات با خطوط ژاپنی بود که سر در نیاوردم لیک متوجه شدم مرکبات خالص است ، انواع مرکبات خصوص ترنج و لیمو ترش سبز و ماندارین . همه نوع مرکبات در آن بود و عجب کیفیت برجسته ای داشت . همکار ژاپنی ام میگفت مرکباتی که ژاپنی ها استفاده میکنند در عطورشان اینگونه است :)

اگر هم تنها بدنبال مشابهین آونتوس هستید با قیمت مذکور بفرمایید تا عرض کنم هرچند بارها در سایت اشتره شده است لیک باز در خدمتم .

عطرهای خوش قیمت اماراتی نیز که متخصص اش جناب پروفسور اسعدی ست .

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟