سلام . لطفا چند مورد از برند های اماراتی ( برای خرید عطر های شرکتی ) رو که معتبر هستند رو معرفی کنید . اگر هم سایت معتبری رو برای خرید سراغ دارید لطفا اسم سایت رو هم باز معرفی کنید . ممنون از شما بی که پاسخ میدهید .👏👏👏

از وقتی وارد عطر شدم متاسفانه با قیمت بالای عطر ها به ویژه عطر های معروف و محبوب مواجه شدم و این باعث شد تا تصمیم به خرید عطر های شرکتی بگیرم . توی عطر  افشان یه نگاهی کردم نبود متاسفانه ... حالا موندم که کدام شرکت میتواند کیفیت خوبی را ارائه دهد از لحاظ شباهت به رایحه و دیگر فاکتور ها و کدام سایت میتواند اعتماد را ضمیمه خرید آن کند؟

دوستان لطفا کمک کنید .

دانیال دانیال
1402/01/27

تو این کلاس از عطرها، سه برند زیر رو معرفی میکنم و از هر کدوم چند نمونه که شاید بتونه براتون مفید باشه، بعضی موارد در همین سایت خوب عطرافشان موجود هست برخی دیگه هم با سرچ ساده میتونید پیدا کنید.

١- برند "لطافه" :

Asad #لطافه اسد Asad 

Khamrah #لطافه خمره Khamrah 

Al Dur Al Maknoon Silver #لطافه ال دور المکنون سیلور Al Dur Al Maknoon Silver 

Qaed Al Fursan #لطافه قاید ال فرسان Qaed Al Fursan 

Bade'e Al Oud Oud for Glory #لطافه بدیع العود عود فور گلوری Bade'e Al Oud Oud for Glory 

٢- برند "رصاصی" :

Daarej Man #رساسی دارج مردانه Daarej Man 

Hawas for Him #رساسی هوس فور هیم مردانه Hawas for Him 

Shuhrah Pour Homme #رساسی شهره پور هوم Shuhrah Pour Homme 

٣- برند "اجمل" :

Ajmal Blu #اجمل بلو Ajmal Blu 

Evoke for Him #اجمل اووک فور هیم Evoke for Him 

Chemystery Ajmal #اجمل چمیستری (کمیستری) Chemystery Ajmal 

سلام

به جای اینکه شرکتی بخرید دکانت عطرهای اورجینال رو تهیه کنید. متاسفانه عطرافشان عزیز دکانت نداره. میتونید وبسایت ر.حا خرید کنید.  🌱

در پاسخ به دانیال :

تو این کلاس از عطرها، سه برند زیر رو معرفی میکنم و از هر کدوم چند نمونه که شاید بتونه براتون مفید باشه، بعضی موارد در همین سایت خوب عطرافشان موجود هست برخی دیگه هم با سرچ ساده میتونید پیدا کنید.

١- برند "لطافه" :

Asad #لطافه اسد Asad 

Khamrah #لطافه خمره Khamrah 

Al Dur Al Maknoon Silver #لطافه ال دور المکنون سیلور Al Dur Al Maknoon Silver 

Qaed Al Fursan #لطافه قاید ال فرسان Qaed Al Fursan 

Bade'e Al Oud Oud for Glory #لطافه بدیع العود عود فور گلوری Bade'e Al Oud Oud for Glory 

٢- برند "رصاصی" :

Daarej Man #رساسی دارج مردانه Daarej Man 

Hawas for Him #رساسی هوس فور هیم مردانه Hawas for Him 

Shuhrah Pour Homme #رساسی شهره پور هوم Shuhrah Pour Homme 

٣- برند "اجمل" :

Ajmal Blu #اجمل بلو Ajmal Blu 

Evoke for Him #اجمل اووک فور هیم Evoke for Him 

Chemystery Ajmal #اجمل چمیستری (کمیستری) Chemystery Ajmal 

ممنون 

پس الحمبرا چی؟

تعریف اون رو خیلی شنیدم

دانیال دانیال
1402/01/27
در پاسخ به محمد حسین وهابی :

ممنون 

پس الحمبرا چی؟

تعریف اون رو خیلی شنیدم

نظر شخصی من اینه که الحمرا خیلی چیپه از لحاظ کیفیت رایحه، بازم اینا از لحاظ کیفی بد نیستن

در پاسخ به دانیال :

نظر شخصی من اینه که الحمرا خیلی چیپه از لحاظ کیفیت رایحه، بازم اینا از لحاظ کیفی بد نیستن

یعنی رایحه اش شبیه نیست یا چی؟

سلام.
در مورد شرکتهای کپی کار، عطراشون به اصلاح بگیر نگیر نداره. یعنی مثلا شرکت فراگرانس ورلد، کپی هایی مثل فارنهایت، فارنهایت له پارفیوم (به اسم رنهیت و رنهیت پارفیوم)، بلو چنل، نارسیسو رودریگز فور هیم خاکستری .... اینا رو من دیدم خوب زده بود از بین چندتایی عطرشون که تست کردم. در حالی که کلی عطرای دیگه رو ضعیف کار کرده بود. جانوین کپی تغ هرمس پرفومش بدک نبود.
بنابراین از کسانی که تجربه دارن باید بپرسید (یا خودتوون حضوری تست کنید) ببینید فلان شرکت چه عطرهایی رو استثنائا خوب کپی کرده. یا مثلا فلان عطر معروف رو کدوم شرکت بهتر از همه تونسته کپی کنه.
اما در کل ، جی پارلیس ، اوون، زارا کارهاشون از بقیه کپی کارها بهتره (هرچند اینها به ندرت اسم عطرهاشون رو شبیه به عطری که ازش کپی کردن میذارن).
بعدش لطافه، فراگرانس ورلد - و شاید الحمبرا (من زیاد کارهاشو تست نکردم).
بعدش جانوین و روونا

اما توی عطرای بیک کارای نسبتا خوبی پیدا میکنید که بعضیهاشون کپی عطرای معروفن (متاسفانه الان یادم نیست) بیک شماره 9 مردانه خوب بود.
ژک ساف هم چندتایی کار  نسبتا خوب داره (البته نسبت به قیمت منظورمه)  مثلا دارک ماسک (کپی مون بلان لجند و فیرس ابرکرومبی)، داوینچی کپی ورساچه پور هوم، جکپات کپی وان میلیون، اینتنس کپی دیور هوم اینتنس، زئوس کپی نارسیسو رودریگز بلو نویر فور هیم، ویکتوری کپی بلگاری پور هوم، اف اف کپی سی اچ من،

دوست عزیز آقای وهابی

سلام

به صفحه ی جناب دکتر شاهین اسعدی بروید . بر روی عکس پروفایل ایشان کلیک کنید و وارد صفحه ی ایشان شوید و سپس پوشه ی نظرات را بگشایید .

آنجا در خصوص بهترین عطرهای اماراتی بصورت کامل و دقیق صحبت شده ست .

ضمنا در همان صفحه ی ایشان ، از صفحه ی نظرات خارج شوید و پوشه ی تصاویر ایشان را کلیک کنید . صفحه ی یک عکس را بگشایید و در انتهای صفحه و در قسمت پایین صفحه بر روی کلمه ی همه تصاویر کلیک کنید .

عکسها را ببینید و هر کدام را که خواستید کلیک کنید و وارد شوید . توضیحات هر عکس نیز در صفحه ی همان عکس مقیود است .

انشاله انتخاب خوبی خواهید داشت . ضمنا ایشان و نیز همه ی دیگر دوستان بزرگوار این خانه ، هر پرسشی را پاسخگو هستند .

موفق باشید انشاله

دانیال دانیال
1402/01/28
در پاسخ به محمد حسین وهابی :

یعنی رایحه اش شبیه نیست یا چی؟

کمکنه شبیه هم باشه ولی از لحاظ کیفی مورد نظر من نیست،

در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

سلام.
در مورد شرکتهای کپی کار، عطراشون به اصلاح بگیر نگیر نداره. یعنی مثلا شرکت فراگرانس ورلد، کپی هایی مثل فارنهایت، فارنهایت له پارفیوم (به اسم رنهیت و رنهیت پارفیوم)، بلو چنل، نارسیسو رودریگز فور هیم خاکستری .... اینا رو من دیدم خوب زده بود از بین چندتایی عطرشون که تست کردم. در حالی که کلی عطرای دیگه رو ضعیف کار کرده بود. جانوین کپی تغ هرمس پرفومش بدک نبود.
بنابراین از کسانی که تجربه دارن باید بپرسید (یا خودتوون حضوری تست کنید) ببینید فلان شرکت چه عطرهایی رو استثنائا خوب کپی کرده. یا مثلا فلان عطر معروف رو کدوم شرکت بهتر از همه تونسته کپی کنه.
اما در کل ، جی پارلیس ، اوون، زارا کارهاشون از بقیه کپی کارها بهتره (هرچند اینها به ندرت اسم عطرهاشون رو شبیه به عطری که ازش کپی کردن میذارن).
بعدش لطافه، فراگرانس ورلد - و شاید الحمبرا (من زیاد کارهاشو تست نکردم).
بعدش جانوین و روونا

اما توی عطرای بیک کارای نسبتا خوبی پیدا میکنید که بعضیهاشون کپی عطرای معروفن (متاسفانه الان یادم نیست) بیک شماره 9 مردانه خوب بود.
ژک ساف هم چندتایی کار  نسبتا خوب داره (البته نسبت به قیمت منظورمه)  مثلا دارک ماسک (کپی مون بلان لجند و فیرس ابرکرومبی)، داوینچی کپی ورساچه پور هوم، جکپات کپی وان میلیون، اینتنس کپی دیور هوم اینتنس، زئوس کپی نارسیسو رودریگز بلو نویر فور هیم، ویکتوری کپی بلگاری پور هوم، اف اف کپی سی اچ من،

ممنون دوست عزیز بابت وقتی که گذاشتید و راهنمایی ای که کردید 🙌

در پاسخ به کامبیز سخی :

دوست عزیز آقای وهابی

سلام

به صفحه ی جناب دکتر شاهین اسعدی بروید . بر روی عکس پروفایل ایشان کلیک کنید و وارد صفحه ی ایشان شوید و سپس پوشه ی نظرات را بگشایید .

آنجا در خصوص بهترین عطرهای اماراتی بصورت کامل و دقیق صحبت شده ست .

ضمنا در همان صفحه ی ایشان ، از صفحه ی نظرات خارج شوید و پوشه ی تصاویر ایشان را کلیک کنید . صفحه ی یک عکس را بگشایید و در انتهای صفحه و در قسمت پایین صفحه بر روی کلمه ی همه تصاویر کلیک کنید .

عکسها را ببینید و هر کدام را که خواستید کلیک کنید و وارد شوید . توضیحات هر عکس نیز در صفحه ی همان عکس مقیود است .

انشاله انتخاب خوبی خواهید داشت . ضمنا ایشان و نیز همه ی دیگر دوستان بزرگوار این خانه ، هر پرسشی را پاسخگو هستند .

موفق باشید انشاله

با عرض قبولی طاعات و عبادات 😁ممنون از شما جناب آقای سخی

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟