مهرداد مهرداد
5
1402/01/27

نرولی و بهار

درود اساتید عزیز

فصل فصل بهاره و عمیقا رایحه‌ی نرولی در این ایام برام وسوسه کننده‌س جوری که حس میکنم باید یه عطر با رایحه غالب نرولی داشته باشم

من خودم با در نظر گرفتن آیتم‌های قیمت و پرفورمنس دوتا کار دانهیل یکیش؛ دانهیل سنچری و اون یکی ،دانهیل آیکون مد نظرمه 

بین این دو کار از نظر شما عزیزان که تست داشتید کدوم نسخه الانش پرفورمنس بهتری داره ( و اینکه رایحه‌شون چقدر شبیه هست؟ من سنچری رو تست داشتم بوشو پسندیدم و پخش یه ساعته‌ی خوبی داشت ،آیکون رو نمیدونم ) 

و اینکه غیر این دو کار عطری حدود ۲ تومن و با پرفورمنس خوب با رایحه نرولی اگر مد نظرتون هست ممنون میشم پیشنهاد بدین

پیشاپیش ممنون از لطفتون

دانیال دانیال
1402/01/27

بیشتر از دو تومن هست ولی هم برند معتبریه و هم فکر کنم مد نظرتون باشه :

Dolce&Gabbana Pour Homme #دولچه گابانا پور هوم Dolce&Gabbana Pour Homme 

[EDITED] 1402/01/28 13:11
مهرداد مهرداد
1402/01/27
در پاسخ به دانیال :

بیشتر از دو تومن هست ولی هم برند معتبریه و هم فکر کنم مد نظرتون باشه :

Dolce&Gabbana Pour Homme #دولچه گابانا پور هوم Dolce&Gabbana Pour Homme 

ممنون از لطفت آقا دانیال

حتما امتحان میکنم

سلام و احترام مهرداد عزیز

دانهیل سنچری کار معتدل بسیار ارزنده ای هست، نیاز به فول ور داره البته، اگر خواستید تهیه کنید حتما ۱۳۵ میل رو بگیرید که بتونید هر ۲ ساعت شارژ کنید مجدد، مناسب استایل نیمه رسمی حتی رسمی

اگر بدنبال کار قیمت مناسب با رایحه بی نظیر بهار نارنج هستید از بولگاری وود نرولی غافل نشید، مطمئن باشید اگر برچسب کرید به جای بولگاری بود قیمت این کار بالای ۱۵ میلیون بود، من رو یه شخصه شگفت زده کرد و واقعا بهار در کنارش زیباترینه

دانیال دانیال
1402/01/28
در پاسخ به مهرداد :

ممنون از لطفت آقا دانیال

حتما امتحان میکنم

مهرداد مهرداد
1402/01/28
در پاسخ به ……CLOSED…… :

سلام و احترام مهرداد عزیز

دانهیل سنچری کار معتدل بسیار ارزنده ای هست، نیاز به فول ور داره البته، اگر خواستید تهیه کنید حتما ۱۳۵ میل رو بگیرید که بتونید هر ۲ ساعت شارژ کنید مجدد، مناسب استایل نیمه رسمی حتی رسمی

اگر بدنبال کار قیمت مناسب با رایحه بی نظیر بهار نارنج هستید از بولگاری وود نرولی غافل نشید، مطمئن باشید اگر برچسب کرید به جای بولگاری بود قیمت این کار بالای ۱۵ میلیون بود، من رو یه شخصه شگفت زده کرد و واقعا بهار در کنارش زیباترینه

عرض ادب آقا دهناد عزیز

ممنون از پیشنهادتون🌺

اتفاقا دکانت وود نرولی رو تست داشتم ۵ ،۶ ماه پیش 

رایحه‌ش فوق‌العادس و شفافه ،اما متاسفانه پرفورمنسش پایینه بنظرم و در حدود همون دانهیل سنچری (فقط سنچری توی یه ساعت اولش بولد‌تر و گزنده‌تره)

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟