Mahyar Mahyar
2
1402/01/23

بهترین عطرهای پودری بنظر شما

عنوان پِرِتی ماچ منظور رو کامل میرسونه :)

من خودم به روایح پودری خیلی خیلی علاقه دارم. البته برای پوشیدن بیرون که نه، در حد سمپل که توی تنهایی هام رو مچم بزنم و حس فمینین بگیرم ازشون. واقعا بهم آرامش خاصی میدن، خیلی لذت میبرم. 

بهترین (و احیانا بدترین) عطرهای پودری که تا حالا تست داشتم مینویسم شما هم ایضا تجربیات تونو شیر کنید. فاکتور قیمت هم لحاظ نکنید در این مورد رها باشید :) 

بهترین ها

Dior Homme Intense #دیور هوم اینتنس Dior Homme Intense ​​​​​​

Prada L'Homme #پرادا لهوم Prada L'Homme ​​​​​​

Miss Dior Absolutely Blooming #دیور میس دیور ابسولوتلی بلومینگ Miss Dior Absolutely Blooming 

#بژ ستین محمدرضا کاظمیان

بدترین

Valentina Poudre #والنتینو والنتینا پودر Valentina Poudre 

Amelie Amelie
1402/01/24

سلام آقا مهیار گرامی، وقت بخیر 

عرض کنم که در مورد بهترین رایحه‌ی پودری، با شما هم عقیده‌ام. من آدم می‌کشم برای دیور اوم‌ها :)

حقیقتش Knot #بوتگا ونتا نات Knot رو هم بین پودری‌ها دوست داشتم. حس می‌کنم شبیه خودمه.

بدترین؟ حقیقتش این عطر خیلی پرطرفداره و امیدوارم توهین تلقی نشه، اما وقتیDolce&Gabbana Pour Femme #دولچه گابانا پور فمه Dolce&Gabbana Pour Femme رو تست کردم، اصلا باب طبعم نبود؛ احتمالا به دلیل حضور مارشملو.

ولی من حیث‌ المجموع آکوردهای پودری رو دوست دارم و خیلی از پودری‌های معروف تو لیست تست‌ام هستن، مثلا آرتیسان دروله ان رز.

شاد باشید و معطر❤️

Mahyar Mahyar
1402/01/24
در پاسخ به Amelie :

سلام آقا مهیار گرامی، وقت بخیر 

عرض کنم که در مورد بهترین رایحه‌ی پودری، با شما هم عقیده‌ام. من آدم می‌کشم برای دیور اوم‌ها :)

حقیقتش Knot #بوتگا ونتا نات Knot رو هم بین پودری‌ها دوست داشتم. حس می‌کنم شبیه خودمه.

بدترین؟ حقیقتش این عطر خیلی پرطرفداره و امیدوارم توهین تلقی نشه، اما وقتیDolce&Gabbana Pour Femme #دولچه گابانا پور فمه Dolce&Gabbana Pour Femme رو تست کردم، اصلا باب طبعم نبود؛ احتمالا به دلیل حضور مارشملو.

ولی من حیث‌ المجموع آکوردهای پودری رو دوست دارم و خیلی از پودری‌های معروف تو لیست تست‌ام هستن، مثلا آرتیسان دروله ان رز.

شاد باشید و معطر❤️

درود بر خانم آمِلی گرامی، وقت شما هم بخیر

چه متن زیبایی، از خوندنش حالم خوب شد :)

خونریزی برای به چنگ آوردن اوم ها :))

ولی خب اون یکی دوتا عطر پودری که معرفی کردین کنجکاو شدم تست کنم بخصوص اولی که ببینیم آمِلی خانم چه شکلیاست آخههه :))

راستشو بگم؟ منم برای ذکر والنتینا پودری بعنوان بدترین رایحه پودری مردد بودم آخه خیلی طرفدار داره ولی وقتی تست کردم چنان خورد تو ذوقم(همش همین بود؟!)

در کل با شما هم عقیده ام، آکورد پودری حرف نداره، رزی ها هم بعضا آکورد پودری جالبی میسازن

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟