لیلی لیلی
10
1401/12/26

عطر مناسب بهار و تابستون برای یه دختر بیست و دو ساله

سلام دوستان. من خیلی وقته به این سایت زیاد سر میزنم و عاشقش شدم آخه من عاشق عطرم.ولی خب چون دانشجو هستم نمیتونم عطر اورجینال بخرم مجبورم به کارای شرکتی بسنده کنم. لطفا به بزرگی خودتون ببخشید و اگه درباره عطری نظر گذاشتم ازم خرده نگیرید و اگر هم ناشیانه نظر دادم بذارید به پای جوان بودن و آماتور بودنم در داشتن عطر. به هر حال من با چند تا عطر شرکتی که نمیتونم به پای بزرگان عطربازی همچون شما که در این مدت شناختم برسم.

عرضم به حضورتون بعد از این همه سخنرانی :) این بود که آیا کار شرکتی

Lira #زرجوف لیرا Lira 

برای استفاده چهار فصل مناسبه یا خیر؟ 

اگر نه ، شما بین 

Bombshell #ویکتوریا سکرت بامب شل Bombshell 

Donna Trussardi 2011 #تروساردی دونا 2011 Donna Trussardi 2011 

Gran Ballo #زرجوف گرن بالو Gran Ballo 

La Tosca #زرجوف لا توسکا La Tosca 

Halloween for Women #جسوس دل پوزو هالووین زنانه (جیزز دل پوزو هالوین) Halloween for Women 

DKNY Be Delicious NYC #دی کی ان وای بی دلیشس ان وای سی DKNY Be Delicious NYC 

و عطر اسکادا مون اسپارکل که داخل سایت نبود کدوم رو برای بهار و تابستون برای یه دختر بیست و دو ساله پیشنهاد میدید؟میخوام رایحه‌ش طوری باشه که همه‌گیر نباشه و به قولی اسم عطرمو ازم بپرسن. درباره پخش بو و ماندگاریش هم نگران نباشید درسته عطرای من اورجینال نیستن ولی اونقدرام بد نیستن. :)

ممنون.

Nazanin Nazanin
1401/12/27

سلام دوست عزیز به جمع عطرافشانی ها خوش امدی🌺

در مورد سوالی که پرسیدی، به نظرم لیرا خیلی برای استفاده روز مره در بهار و تابستان‌ شهرهای گرمسیر مناسب نیست و اذیت کننده است مگر برای مجالس و جشن ها و دورهمی ها بخوای که اوکیه...

بین عطرهایی که فرمودید با توجه‌ به اینکه دانشجو هستید و عطرهای خنک ماندگاری چندانی ندارن، قطعا سه ماهی یکبار تجدید عطر خواهید کرد، پس پیشنهاد من دونا تروساردی هستش. یین عطرهای دیگه هم جدیدا طبق پیشنهاد خانم مونای عزیز 😍 ورساچه ورسانس و کلوهه لاو استوری رو تست کردم که به نظرم مناسب از نظر رایحه و قیمت هستن هردو🌺

Versense #ورساچه ورسنس Versense

Love Story #کلوهه لاو استوری Love Story 

لیلی لیلی
1401/12/27
در پاسخ به Nazanin :

سلام دوست عزیز به جمع عطرافشانی ها خوش امدی🌺

در مورد سوالی که پرسیدی، به نظرم لیرا خیلی برای استفاده روز مره در بهار و تابستان‌ شهرهای گرمسیر مناسب نیست و اذیت کننده است مگر برای مجالس و جشن ها و دورهمی ها بخوای که اوکیه...

بین عطرهایی که فرمودید با توجه‌ به اینکه دانشجو هستید و عطرهای خنک ماندگاری چندانی ندارن، قطعا سه ماهی یکبار تجدید عطر خواهید کرد، پس پیشنهاد من دونا تروساردی هستش. یین عطرهای دیگه هم جدیدا طبق پیشنهاد خانم مونای عزیز 😍 ورساچه ورسانس و کلوهه لاو استوری رو تست کردم که به نظرم مناسب از نظر رایحه و قیمت هستن هردو🌺

Versense #ورساچه ورسنس Versense

Love Story #کلوهه لاو استوری Love Story 

ممنون نازنین جان❤

سلام لیلی جان عزیزدل در باب لیرا اصلا حس اینو نداشته باش که چیزی از دست دادی چون انتخاب نا مناسبی برای این فصل و این هواست و بیشتر باب ازار خلق الله میشه تا دلنوازی عزیزم. 

ضمنا برای فصل اصلیشم انتخابای اصلح تری هست که اگه بگردی به وفور پیدا میکنی ( هرچند در این زمینه چاشنی سلیقه هم بسیار تعیین کننده است ) 

ما بین ستیر لاتوسکا به نظر من سن ۲۰ سالگی رو شامل نمیشه جانم 

اما ما بین سایرین اگه میخای کار شرکتی این ها رو تست کنی به دو نکته دقت کن ماندگاری و پخش بوی جسوس و ویکتوریا سکرت گلم در خالت عادیشم پایینه و کار شرکتیش رو در این زمینه حامن بررسی کن ببین ایا راضی کننده هست برات یا نه اگه برات راضی کننده هست ممکنه جزو اصلح ترین انتخابات باشه 

Khadijeh Khadijeh
1401/12/27

سلام دوست عزیز

اول اینکه بهتون پیشنهاد میدم کارای اورجینال اماراتی آمپر واجمل ورساسی رو تست  کنین اینا قیمتشون کاملا مناسبه وبا شرکتیا زیاد اختلاف نداره مثل رین دراپس ،شیفون،چیستیتی،ساگاصورتی،رومنس و... 

بخصوص رین دراپس مشابه کوکو مادمازله پخش بوش هم مناسبه

واما ازبین شرکتیها

مشابه ارباپورا شرکت روونا رو پیش یکی از اشنایان تست کردم خوب بود پخش بو هم داره

و مشابه فلورنارکوتیک از شرکت فرگرانس همینطور عطر گلی بهاریه وپخش بوش هم مناسبه وشباهتی به اورجینالش داره

لیلی لیلی
1401/12/28
در پاسخ به Someone Out There Saba :

سلام لیلی جان عزیزدل در باب لیرا اصلا حس اینو نداشته باش که چیزی از دست دادی چون انتخاب نا مناسبی برای این فصل و این هواست و بیشتر باب ازار خلق الله میشه تا دلنوازی عزیزم. 

ضمنا برای فصل اصلیشم انتخابای اصلح تری هست که اگه بگردی به وفور پیدا میکنی ( هرچند در این زمینه چاشنی سلیقه هم بسیار تعیین کننده است ) 

ما بین ستیر لاتوسکا به نظر من سن ۲۰ سالگی رو شامل نمیشه جانم 

اما ما بین سایرین اگه میخای کار شرکتی این ها رو تست کنی به دو نکته دقت کن ماندگاری و پخش بوی جسوس و ویکتوریا سکرت گلم در خالت عادیشم پایینه و کار شرکتیش رو در این زمینه حامن بررسی کن ببین ایا راضی کننده هست برات یا نه اگه برات راضی کننده هست ممکنه جزو اصلح ترین انتخابات باشه 

متشکرم❤البته من بوی لیرا رو خیلی دوست دارم و به نظرم به شخصیتمم نزدیکه واسه همین پاییز و زمستون حتما ازش استفاده میکنم.

در پاسخ به لیلی :

ممنون نازنین جان❤

Chanel-Chance Eau Tendre  for women

لیلی لیلی
1401/12/28
در پاسخ به Khadijeh :

سلام دوست عزیز

اول اینکه بهتون پیشنهاد میدم کارای اورجینال اماراتی آمپر واجمل ورساسی رو تست  کنین اینا قیمتشون کاملا مناسبه وبا شرکتیا زیاد اختلاف نداره مثل رین دراپس ،شیفون،چیستیتی،ساگاصورتی،رومنس و... 

بخصوص رین دراپس مشابه کوکو مادمازله پخش بوش هم مناسبه

واما ازبین شرکتیها

مشابه ارباپورا شرکت روونا رو پیش یکی از اشنایان تست کردم خوب بود پخش بو هم داره

و مشابه فلورنارکوتیک از شرکت فرگرانس همینطور عطر گلی بهاریه وپخش بوش هم مناسبه وشباهتی به اورجینالش داره

رین دراپس رو دارم زیاد نمیپسندمش🥲

Sajjad Sajjad
1401/12/29

سلام دوست عزیز، با توجه به مشخصاتی که از خودتون گفتید، از بین گزینه هایی که نوشتید به نظرم دونا و بامب شل بهترین و مناسب ترین هستند و بعد این دو هالووین.

Mon Paris #ایوسن لورن مون پاریس Mon Paris 

این کار رو هم یه تست داشته باشید

آرامیس آرامیس
1401/12/29

La Tosca #زرجوف لا توسکا La Tosca 

هم اصلش هم شرکتیهاش عالی ان و دخترانه و ناز

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟