….

سلام دوستان 

در ایامی که هر کدوم از ما دچار مسایل خاص زندگی هستیم چیزی جز ارامش غایت من نوعی نیست ... 

همیشه بچه ها عطرایی رو خاستن که خاص باشه 

عطرایی رو خاستن که پخش بوی بالا داشته باشه 

عطرایی رو خاستن که به قول معروف wow factor  داشته باشه 

من دنبال هیچ کدوم نیستم برام اصلا مهم نیتس ماندکاری پخش بو و ... 

کدوم عطر هست که برای خودتون استفاده اش میکنید؟ برای لذت بردن خودتون یه دور از هیاهوی زندگی و هرانچه که ارامش رو بر هم میزنه. 

rahil tagi rahil tagi
1401/12/27

😇

در پاسخ به rahil tagi :

😇

گاهی با زخم های تازه تر؛ میشه دردای قدیمی رو از یاد برد
اما هر قدر به خودم زخم زدم؛ جای خالیت تورو یادم آورد!

بعضی حرفا بی نهایت تلخه… اینجوری که نمیشه انکار کنم
انقده تلخ که دیگه میترسم؛ با خودم اونا رو تکرار کنم!

و مطمین باش کار هر کسی نیست که در این بی داد نا انسان گری ، در این زمانه ی نازمان ... که چنان وجود خالصی داشته باشه که مثل ابشاری با محبت بر ظرف دل کسی خالصانه بباره جان من ... پس به وجود هر عاشقی در این دنیا باید صدها درود فرستاد . 

اگه محبوب گوهرشناس نباشه چه بسا به خودش غره بشه و از خودش ببینه 

در حالی که این هنر عاشقه که چنین صاف و زلاله ♥️ 

پی نوشت؛ بابک جهان بخش_راز و بابک جهان بخش اهنگ هیچ که هر کدومشون منو به اوج می بره  ... 

به خودم اومدم و دیدم دوساله که‌اهنگ های قدیمی و جدید ایشون رو هر روز گوش میدم و حتی یک روز خسته نمیشم ! 

( من بسیار انواع سبک های موسیقی ایرانی و خارجی رو زیر و رو کردم ولی برای دل من هیچ چیزی سبک بابک نشد .. ) 

در پاسخ به rahil tagi :

😇

راحیل درگوشی یه چیزی بهت میگم زیاد ازش نپرس...  

گاهی

فقط گاهی تکرارم نکن شادمهر رو گوش کن! 

برای اون لاینایی که از تکرار گفتی ...

عژر افسان لطفن ویرایش اخیر رو تایید کن!!!!!!!!!! 

[EDITED] 1401/12/29 10:21
Amelie Amelie
1401/12/29
در پاسخ به کامبیز سخی :

شما خودتون جزء خوشگلی های زندگی ی اطرافیانتون هستید سرکار خانم آملی ی زیبا دل !

با آن لبخند ملیح و دلچسب و گوارا که هر کس مخاطبش باشد غم دنیا را فراموش میکند با دیدن اش حتی برای لحظاتی کوتاه !

عطر لبخند گوارای چشمان و لبها !

مباد روزی این لبخند دور شود از چشمان و لبهای شما و همه ی فرشتگان و فرشته خویان این دنیا و این خانه !

عطر شادی ی فرشتگان زیباست الحق !

شاد باشید هماره انشاله .

و صبای عزیزم 

سلام

هر عطری برای من همان حس دارد . رایحه مرا از دنیا و آنچه تعلق به دنیا دارد و بقول حافظ رنگ تعلق دارد دور میکند .

لیک یک شیشه ۷۵ میل وینتیج خط شکسته ی زینو دیویدوف و کول واترش را دارم که چون زینو اولین عشق من در عشاق بیشمار عطرها و روایح بود برای من حسی مضاعف دارد بر شادی . خصوص و خصوص زینو :)

با وجودیکه بیشمار دستریز نیش و عطور ممتاز دارم لیک این عطر برای من چیزی دیگر است .

برخی عطور ماشین زمان ما هم هست و ایضا مموری ی خاطرات ما :)

زنده باد دختر زیبا

از لطف و محبت شما ممنونم جناب سخی عزیزم💕

مهربونی و نگاه زیبای شما هم همون عطریه که در طبله‌ی هیچ عطاری پیدا نمی‌شه، عطری که از پس این دنیای دیجیتال هم قابل استشمامه.

سال نو مبارک🌺

Amelie Amelie
1401/12/29
در پاسخ به Someone Out There Saba :

سلام دختر زیبا ( اسمت رو نمیدونستم و احساس خوبی که بهت دارم فراتر از اینه که با فامیلی بخام صدات بزنم. ) 

چه کارهای خوبی . ممنون که با من به اشتراک گذاشتین 

اون اخری هرمس! ای امان از هرمس

تمام لاینای مختلف این برند رو تست کن هرکدوم برای خودشون حرف هایی دارن برای گفتن

هرمس و عشق به شکل اعجاب اوری برای من در هم تنیدن عزیزم. 

امیدوارم برای توام خاطره ساز بهترین خاطره هات باشه♥️

ممنونم صبا جان

بله، هرمس از خانه‌های مورد علاقه‌مه، خصوصا که امضای سبک و بی‌وزن النا پای اکثر کارهاش هست💜

در پاسخ به Amelie :

ممنونم صبا جان

بله، هرمس از خانه‌های مورد علاقه‌مه، خصوصا که امضای سبک و بی‌وزن النا پای اکثر کارهاش هست💜

هرمس دوستان همه ادماین که در وجودشون هم با کیفیت و بی ادعان. 

پس توام از این ویژگی به دور نیستی جانم 

درود و صدها درود 😍 پاینده و معطر باشی جانم 

سلام ، سال نو شما و همه ایرانیان مبارک،ایشالا که غصه دور و دل همه خوش، 

خوب عطر هایی که یاد اور طبیعت هستند حال منو خوب میکنند، ولی گل سر سبد اون: از یکی از پیج های انلاین شاپ ها دنبال تستر بودم، تو پیام هایی که رد و بدل میکردیم گفت بیا عطر مخصوص خودت رو طراحی کنم 😄😄😄 خوب فهمیدم دنبال دکانت و تستر  اصل نباید باشم ازون پیج طراحی عطر مخصوص😄😄😄، با این که بشدت قضیه برام خنده دار و کمیک بود گفتم بزار ما هم یبار سیس پادشاهان بزرگ رو بگیریم، گفتم طراحی بفرمایید، چند تا سوال درباره علاقمندی ها، چند تا عکس و نظر من در باره اون عکس ها و یک خاطره خوب چیزی بود که فروشنده عزیز (که تا اون لحظه من به دید اسانس فیک قاطی و  غالب کن بهش نگاه می کردم) از من پرسید، حقیقتا چون یک سری اطلاعات عمومی زرد از روانشناسی هم بلد هستم واقعا قضیه برام مسخره بود و فقط از روی کنجکاوی ادامه میدادنم، 

خوب بعد سه روز عطر طراحی شده برای من ارسال شده، ده میل پنجاه هزار تومان، نام عطر : رگبار بهاری😅 

وقتی عطر رسید در موقعیت خوبی نبودم، خسته و کلافه از روز کاری سخت و بد، بسته بندی و جعبه ای که داد میزد همه چیز فیک و مسخره است، انداختمش روی صندلی ماشین رفتم خونه و گذاشتمش کنار تختم، لش کرده بودم روی تخت از سر کلافگی و فرار از افکار منفی یه پاف روی ساعدم زدم که لا اقل به حماقتم برای خرید اون عطر طراحی شده برای شخص خودم فکر کنم نه فکر دیگری! و انتظار خارش پوست رو داشتم چون همه چیز داد میزد من اسانس فیکم و تو یک احمق ولی ناگهان بوممممم! پرت شدم به خاطرات خوب! چه حس خوبی، له شدن علف های تازه و خیس زیر پا و ... هیچ وقت سعی نکردم بفهمم اون نت ها چی هستند و تحلیلش کنم!! با اون فروشنده محترم هم دوست شدم و چندین بار تمدید کردم خریدم رو ...

در پاسخ به دهاتی ام :

سلام ، سال نو شما و همه ایرانیان مبارک،ایشالا که غصه دور و دل همه خوش، 

خوب عطر هایی که یاد اور طبیعت هستند حال منو خوب میکنند، ولی گل سر سبد اون: از یکی از پیج های انلاین شاپ ها دنبال تستر بودم، تو پیام هایی که رد و بدل میکردیم گفت بیا عطر مخصوص خودت رو طراحی کنم 😄😄😄 خوب فهمیدم دنبال دکانت و تستر  اصل نباید باشم ازون پیج طراحی عطر مخصوص😄😄😄، با این که بشدت قضیه برام خنده دار و کمیک بود گفتم بزار ما هم یبار سیس پادشاهان بزرگ رو بگیریم، گفتم طراحی بفرمایید، چند تا سوال درباره علاقمندی ها، چند تا عکس و نظر من در باره اون عکس ها و یک خاطره خوب چیزی بود که فروشنده عزیز (که تا اون لحظه من به دید اسانس فیک قاطی و  غالب کن بهش نگاه می کردم) از من پرسید، حقیقتا چون یک سری اطلاعات عمومی زرد از روانشناسی هم بلد هستم واقعا قضیه برام مسخره بود و فقط از روی کنجکاوی ادامه میدادنم، 

خوب بعد سه روز عطر طراحی شده برای من ارسال شده، ده میل پنجاه هزار تومان، نام عطر : رگبار بهاری😅 

وقتی عطر رسید در موقعیت خوبی نبودم، خسته و کلافه از روز کاری سخت و بد، بسته بندی و جعبه ای که داد میزد همه چیز فیک و مسخره است، انداختمش روی صندلی ماشین رفتم خونه و گذاشتمش کنار تختم، لش کرده بودم روی تخت از سر کلافگی و فرار از افکار منفی یه پاف روی ساعدم زدم که لا اقل به حماقتم برای خرید اون عطر طراحی شده برای شخص خودم فکر کنم نه فکر دیگری! و انتظار خارش پوست رو داشتم چون همه چیز داد میزد من اسانس فیکم و تو یک احمق ولی ناگهان بوممممم! پرت شدم به خاطرات خوب! چه حس خوبی، له شدن علف های تازه و خیس زیر پا و ... هیچ وقت سعی نکردم بفهمم اون نت ها چی هستند و تحلیلش کنم!! با اون فروشنده محترم هم دوست شدم و چندین بار تمدید کردم خریدم رو ...

سلام و عرض ادب و تبریک سال نو 

چه خاطره ی جالبی ... 😍 مهم اینه حال ادم خوب بشه 

راجب این خریدتون هم می تونین به خود اون اقا بگین یه بار همون کارو با اسانسای با کیفیت تر هم براتون بزنه  

من خیلی بو کردم و هنوز نتونستم چیزی به این شکل پیدا کنم که یهو منو ببره به وسط خاطرات قشنگ ... هنوز و هنوز این سوال بزرگترین معمای منه که کجاست اون رایحه ی من ؟ 

خیلی خوشحالم که شما یا سایر دوستان تونستن پیداش کنن. 

و بسیار سپاس گزار که وقت کذاشتین و جواب نوشتید

در پاسخ به Someone Out There Saba :

سلام و عرض ادب و تبریک سال نو 

چه خاطره ی جالبی ... 😍 مهم اینه حال ادم خوب بشه 

راجب این خریدتون هم می تونین به خود اون اقا بگین یه بار همون کارو با اسانسای با کیفیت تر هم براتون بزنه  

من خیلی بو کردم و هنوز نتونستم چیزی به این شکل پیدا کنم که یهو منو ببره به وسط خاطرات قشنگ ... هنوز و هنوز این سوال بزرگترین معمای منه که کجاست اون رایحه ی من ؟ 

خیلی خوشحالم که شما یا سایر دوستان تونستن پیداش کنن. 

و بسیار سپاس گزار که وقت کذاشتین و جواب نوشتید

خواهش می کنم ، امیدوارم گمشدتون رو پیدا کنید

گفتند یافت می نشود جسته ایم ما، گفتت آنچه یافت می نشود انم ارزوست! 

و پیشنهادم شخم زدن و کاویدن گذشته خود حتی گذشته ای که به یاد نمی اورید هست در جست و جوی ارامشی که زمانی داشتید اونوقت عطرتون رو هم پیدا میکنید ان شاا... و گرنه باید ازمون و خطا کنید مثل من!

حافظ می فرماید : سال ها دل طلب جام جم از ما میکرد، وانچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟