حامدبی حامدبی
26
1401/12/22

مدتی یا برای همیشه

سلام . مدتی یا برای همیشه بخاطر مسایلی نمیتونم در جمع صمیمی دوستان حاضر بشم چون نمیخوام با ذهن پریشان در جمع عزیزان باشم.  واقعیتی رو اینجا میخواستم بگم بعد برم قدر عطرافشان و اساتیدش رو بدونید . و دومی اینکه شخصا هیچ عطری که ریوش رو اینجا گفتم و به دوستان پیشنهاد دادم رو ندارم بخاطر مسایلی و این یکی از بدترین تراژدی های زندگیمه و الان بخاطر مسایلی رفع زحمت میکنم و  امیدوارم بتونم برگردم ,دست خودم نیست و گر نه این جمع ترک کردنی نیست. قدر شادی و هطراتون رو بدونید . خداحافظ با چشمانی...

پرنیان پرنیان
1402/01/01

دوستان عزیزم 

من با حامدجان صحبت کردم. خواستم با آرشیتکت (از همین تریبون عذرخواهی می کنم ازت اگه دارم کار میریزم رو سرت دم عیدی برادر) یا خودش لینک شید و اگر می تونستید بهش کمک کنید. قطعا نیاز به راستی آزمایی داره کیس حامد. اون رو خودتون تشخیص بدید و منطق تون یا احساس تون. 

سال نو رو تبریک میگم بهتون و براتون آرزوی بهترین ها رو دارم.  

architect architect
1402/01/01
در پاسخ به پرنیان :

دوستان عزیزم 

من با حامدجان صحبت کردم. خواستم با آرشیتکت (از همین تریبون عذرخواهی می کنم ازت اگه دارم کار میریزم رو سرت دم عیدی برادر) یا خودش لینک شید و اگر می تونستید بهش کمک کنید. قطعا نیاز به راستی آزمایی داره کیس حامد. اون رو خودتون تشخیص بدید و منطق تون یا احساس تون. 

سال نو رو تبریک میگم بهتون و براتون آرزوی بهترین ها رو دارم.  

سلام خدمت خانم پرنیان و سایر عزیزان

جناب اقای حامد متاسفانه درگیر مشکلات مالی و بدهی شدن و علیرغم تلاشی که ما کردیم نتونستیم گروهی تشکیل بدیم که بتونیم اعضا رو جمع کنیم و به ایشون کمک کنیم.

مجددا همینجا از دوستانی که این پیام رو میخونن خواهش میکنم که در حد امکان به سایر اعضای خانواده عطرافشان اطلاع رسانی کنن و اگه بشه گروهی تشکیل بدیم و هرکس درحد توان به ایشون کمک کنیم.

ضمنا طبق بررسی که ما کردیم ایشون سو پیشینه و اعتیاد و..ندارن.متاهل هستن و یه تازگی صاحب فرزندی هم شدن و اگه از دوستان کسی نیاز به بررسی بیشتر داشته باشه میتونن حضورا تهرون هماهنگ شن.

حامدبی حامدبی
1402/01/02
در پاسخ به Someone Out There Saba :

اگه احساس میکنین به تنهایی نیاز دارید پس اشکاب نداره برین گاهی ادم باید غبارهای غم رو در تنهایی از وجودش پاک کنه

ولی بدونین اینجا دوستانی دارید که از برگشتتون خوشحال میشن. 

سلام سال نوتون مبارک . اون دوستان اگر بتونن کمک و راهنمایی کنن خیلی خوب میشد. اگر خواستیدراهنمایی کنید  شمارم گذاشتم ممنون

حامدبی حامدبی
1402/01/02
در پاسخ به کامبیز سخی :

باید ابتدا در جریان ریز امور قرار بگیرم . انشاله در اولین فرصت با آقای سرافرازی صحبت خواهم کرد .

سلام استاد سال نوتون مبارک ممنونم .منتظرم و از اقای ارشیتکت عزیز پیگیری میکنم خبرتون بهم میدن شماره خودمم است اگر خواستید مستقیم پیام بدید.  

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟