حامدبی حامدبی
26
1401/12/22

مدتی یا برای همیشه

سلام . مدتی یا برای همیشه بخاطر مسایلی نمیتونم در جمع صمیمی دوستان حاضر بشم چون نمیخوام با ذهن پریشان در جمع عزیزان باشم.  واقعیتی رو اینجا میخواستم بگم بعد برم قدر عطرافشان و اساتیدش رو بدونید . و دومی اینکه شخصا هیچ عطری که ریوش رو اینجا گفتم و به دوستان پیشنهاد دادم رو ندارم بخاطر مسایلی و این یکی از بدترین تراژدی های زندگیمه و الان بخاطر مسایلی رفع زحمت میکنم و  امیدوارم بتونم برگردم ,دست خودم نیست و گر نه این جمع ترک کردنی نیست. قدر شادی و هطراتون رو بدونید . خداحافظ با چشمانی...

دوست عزیز جناب حامد

سلام

من در جریان مورد شما قرار گرفتم .

یکی از قضات عالی رتبه ی اجرای احکام تهران از دوستان حقیر است . اگر مایلید تا شما را معرفی کنم به جهت مشاوره .

به هر حال در خدمتیم

حامدبی حامدبی
1401/12/28
در پاسخ به کامبیز سخی :

دوست عزیز جناب حامد

سلام

یکی از قضات عالی رتبه ی اجرای احکام تهران از دوستان حقیر است . اگر مایلید تا شما را معرفی کنم به جهت مشاوره .

به هر حال در خدمتیم

سلام خدمت استاد سخی عزیز . در زمینه ی موردی که درجریان هستید کاری از دستشون برمیاد؟ چون نه وقتی دارم نه حالی . نوروز هم نزدیکه . نه پای رفتن دارم نه دل ماندن . به اقای ارشیتکت درمیان بذارید بهم واتساپ خبر میدن ممنونم بخاطر همدردی..

سلام حامد عزیز.

امیدوارم حالتون بهتر باشه. موردی بود که بهتر دیدم باهاتون در میون بذارم.
از من میشنوی ، سعی کن تا میتوانی از دوست و فامیل و همکار و همسایه و غیره که تخصصی برای مشاوره ندارند ، برای راهنمایی کمک نگیری . اول از همه خودم رو میگم ، هرچند که خیلی از مسایل و تفکرات و احساسات هم نوع خودم رو میشناسم ، ولی به هیج وجه در جایگاهی نیستم که بتوانم شما را راهنمایی کنم.
حدس میزنم مسائل خانوادگی در میان باشد.
من هر چه بگویم ، نمیتوانم احساسات و مسائل طرف روبه رو را آنطور که باید و شاید در نظر بگیرم. پیشنهاد میکنم حتما حتماً از مشاور خوبی که تجربه های زیادی برای راهنمایی کردن دارند بهره ببرید. اینقدر این مشاوره و راهنمایی مهم هست که باید برای انتخاب مشاور هم با حساسیت عمل کنید.
تنها موردی که به نظرم میرسه  بهتون بگم اینه که سعی کنید تا حد ِ امکان در مقابل طرفتون ادب و لحن گفتگو را رعایت کنید. گفتگوی همراه با مهر معجزه میکند. ما زنها هم از طریق گوش ( شنیدن حرفهای خوب- لحن مناسب- دلیل و منطق ) عاشق میشویم و هم از طریق گوش( شنیدن حرفهای نامربوط- لحن نامناسب- خدای نکرده توهین)  متنفر  میشویم.
به هرحال امیدوارم با بهره بردن از مشاوران خوب ، هرچه سریعتر مشکلتان حل شود.
یا علی.

حامدبی حامدبی
1401/12/28
در پاسخ به کامبیز سخی :

دوست عزیز جناب حامد

سلام

به هر حال در خدمتیم

سلام استاد سخی . بنظرتون کاری ازدستش برمیاد؟

حامدبی حامدبی
1401/12/28
در پاسخ به 🄼🄾🄽🄰 :

سلام حامد عزیز.

امیدوارم حالتون بهتر باشه. موردی بود که بهتر دیدم باهاتون در میون بذارم.
از من میشنوی ، سعی کن تا میتوانی از دوست و فامیل و همکار و همسایه و غیره که تخصصی برای مشاوره ندارند ، برای راهنمایی کمک نگیری . اول از همه خودم رو میگم ، هرچند که خیلی از مسایل و تفکرات و احساسات هم نوع خودم رو میشناسم ، ولی به هیج وجه در جایگاهی نیستم که بتوانم شما را راهنمایی کنم.
حدس میزنم مسائل خانوادگی در میان باشد.
من هر چه بگویم ، نمیتوانم احساسات و مسائل طرف روبه رو را آنطور که باید و شاید در نظر بگیرم. پیشنهاد میکنم حتما حتماً از مشاور خوبی که تجربه های زیادی برای راهنمایی کردن دارند بهره ببرید. اینقدر این مشاوره و راهنمایی مهم هست که باید برای انتخاب مشاور هم با حساسیت عمل کنید.
تنها موردی که به نظرم میرسه  بهتون بگم اینه که سعی کنید تا حد ِ امکان در مقابل طرفتون ادب و لحن گفتگو را رعایت کنید. گفتگوی همراه با مهر معجزه میکند. ما زنها هم از طریق گوش ( شنیدن حرفهای خوب- لحن مناسب- دلیل و منطق ) عاشق میشویم و هم از طریق گوش( شنیدن حرفهای نامربوط- لحن نامناسب- خدای نکرده توهین)  متنفر  میشویم.
به هرحال امیدوارم با بهره بردن از مشاوران خوب ، هرچه سریعتر مشکلتان حل شود.
یا علی.

سلام خانم منا خسته نباشید خواهر. مساله خونوادگی نیست گرچه تاثیر گذاشته . ولی مساله چیزی دیگه شاید خواهران عطرافشانی بهتر میتونستن راهنمایی کنن . اگر امکانش است میتونید به اقای ارشیتکت پیام بدید تا موضوع رو به واسطه ایشون که خبر دارن بگم ؟

در پاسخ به حامدبی :

سلام استاد سخی . بنظرتون کاری ازدستش برمیاد؟

باید ابتدا در جریان ریز امور قرار بگیرم . انشاله در اولین فرصت با آقای سرافرازی صحبت خواهم کرد .

در پاسخ به حامدبی :

سلام خانم منا خسته نباشید خواهر. مساله خونوادگی نیست گرچه تاثیر گذاشته . ولی مساله چیزی دیگه شاید خواهران عطرافشانی بهتر میتونستن راهنمایی کنن . اگر امکانش است میتونید به اقای ارشیتکت پیام بدید تا موضوع رو به واسطه ایشون که خبر دارن بگم ؟

سلام مجدد. بله. 

پرنیان پرنیان
1401/12/29
در پاسخ به حامدبی :

حامد جان عزیز سلام 

من یه چیزی رو که متوجه نمیشم این هست که چرا نمیشه به خودت مستقیم لینک شد و چرا واسطه بازی این وسط داره میشه.  آرشیتکت جان خیلی بزرگی میکنه قطعا. بحثم اینه که من مثلا اگه بتونم کمکی بکنم ترجیح میدم روایت دست اول رو داشته باشم تا روایتی که با واسطه برام نقل میشه. البته اگر بتونم کمک کنم چون خیلی متوجه نشدم ماهیت مشکلت رو و ابهام داره همه چی برام. 

حامدبی حامدبی
1401/12/29
در پاسخ به کامبیز سخی :

باید ابتدا در جریان ریز امور قرار بگیرم . انشاله در اولین فرصت با آقای سرافرازی صحبت خواهم کرد .

درود استاد عزیز . واقعا در محبت سخاوتمندید حمایت شما باعث دلگریمی این حقیره اگر بدونید همین همدردی چقدر در روحیه تاثیر گذاره . اگر هم شد به استاد سرافرازی بگید شمارمو بدن بتونم براتون کامل توضیح بدم اگر سوالی چیزی داشتید

حامدبی حامدبی
1401/12/29
در پاسخ به پرنیان :

حامد جان عزیز سلام 

من یه چیزی رو که متوجه نمیشم این هست که چرا نمیشه به خودت مستقیم لینک شد و چرا واسطه بازی این وسط داره میشه.  آرشیتکت جان خیلی بزرگی میکنه قطعا. بحثم اینه که من مثلا اگه بتونم کمکی بکنم ترجیح میدم روایت دست اول رو داشته باشم تا روایتی که با واسطه برام نقل میشه. البته اگر بتونم کمک کنم چون خیلی متوجه نشدم ماهیت مشکلت رو و ابهام داره همه چی برام. 

سلام خانم پرنیان خواهر عزیز . بنده چون موضوع رو به اقای استاد ارشیتکت گفتم و خیلی هم لطف داشتن و فراموش نخواهم کرد و همچنین بعضی از عزیزان. اگر عطر افشام تاید کنن شمارمو میذارم بتونم قضیه رو بگم و همچنین خواهران عزیز دیگه اگر مایل بودن پیام بدن تا در جریان کامل قرار بگیرن. ممنون از مدیریت محترم 

09380619779 واتساپ

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟