Emetaf Emetaf
4
1401/12/18

عطر البالویی زنانه

سلام دوستان کسی عطری با رایحه البالو میشناسه که ادمو یاد بادوم تلخ نندازه من دنبال یه رایحه البالویی ترشم که دارک نیست ولی البالوییه شاید شکوفه البالوعه نمیدونم بچگیامون ساندیس البالویی میخوردیم یه مزه ترش و باحالی داشت یه بوی باحال اگه بابری لندن مردونه رو تست کرده باشین متوجه منظورم از البالو ترش میشین اونجا با اینکه نت البالو نیست اما این حس البالویی رو میده تو بین کارای زنونه یه همچین عطری اگه میشناسین ممنون میشم پیشنهاد بدین

Oajan #پارفومز دی مارلی اوجان (پرفیومز د مارلی عوجان) Oajan ​​​​​​

اگر در یک عطر آکورد آلبالو ذکر نشده، اما شما حس میکنید تنها یک دلیل داره

ترکیب دانه تونکا+دارچین+وانیل با درصد های مختلف، آکورد آلبالو رو شبیه سازی میکنه و از شگردهای عطارهاست

در اوجان هم چنین ترفندی استفاده شده

Fatimah Fatimah
1401/12/19

سلام سلام

اون اکورد که مد نظرته اکورد تنباکو هست. معمولا تو عطرای مردونه کار میشه (یونیسکس هاشم هستن، ینی مردونه هایی ک تنه به یونیسکس میزنن) و اگر زنانه باشه هم نیشه.

در این فیلد به این عطر یه فرصت بده:

L'Homme Idéal Extrême #گرلن لهوم آیدیل اکستریم (آیدل اکستریم) L'Homme Idéal Extrême 

درمورد البالو اما سرامد زنانه های البالویی کمااینکه خودتم میدونی قطعا، لاین لپتیت (LPRN) گرلن هست.

ترش ترین و کم بادامی ترینِ لاین LPRN مدل اینتنس هست.

La Petite Robe Noire Intense #گرلن لاپتیت روب نویر اینتنس La Petite Robe Noire Intense 

میدونم شاید بنظرت اکوارد بیاد ولی ماسک نویر و ماسک نویر رز از نارسیسو هم تست کن. الو کار شده داخلش ولی ترشیِ بسیار ملیح و زیبایی داره که شاید خوشت بیاد ؛)

Emetaf Emetaf
1401/12/21
در پاسخ به Fatimah :

سلام سلام

اون اکورد که مد نظرته اکورد تنباکو هست. معمولا تو عطرای مردونه کار میشه (یونیسکس هاشم هستن، ینی مردونه هایی ک تنه به یونیسکس میزنن) و اگر زنانه باشه هم نیشه.

در این فیلد به این عطر یه فرصت بده:

L'Homme Idéal Extrême #گرلن لهوم آیدیل اکستریم (آیدل اکستریم) L'Homme Idéal Extrême 

درمورد البالو اما سرامد زنانه های البالویی کمااینکه خودتم میدونی قطعا، لاین لپتیت (LPRN) گرلن هست.

ترش ترین و کم بادامی ترینِ لاین LPRN مدل اینتنس هست.

La Petite Robe Noire Intense #گرلن لاپتیت روب نویر اینتنس La Petite Robe Noire Intense 

میدونم شاید بنظرت اکوارد بیاد ولی ماسک نویر و ماسک نویر رز از نارسیسو هم تست کن. الو کار شده داخلش ولی ترشیِ بسیار ملیح و زیبایی داره که شاید خوشت بیاد ؛)

سلام ممنون از توجهت 

ایدل اکستریم رو خیلی دوس دارم تست کنم ولی هنوز موفق نشدم  اما درمورد لاپتیت اینتنس اگر اشتباه نکنم دیسکانتینیو شده نارسیسو هارو فلور ماسکشو دارم و باید بگم بعد از چند ساعت بینظیره بوش و همون چیزیه که میخوام ولی خب باید بزنم بذارم چند ساعت بمونه بعد ازش لذت ببرم😄

Emetaf Emetaf
1401/12/21
در پاسخ به عباس روح‌الامین :

Oajan #پارفومز دی مارلی اوجان (پرفیومز د مارلی عوجان) Oajan ​​​​​​

اگر در یک عطر آکورد آلبالو ذکر نشده، اما شما حس میکنید تنها یک دلیل داره

ترکیب دانه تونکا+دارچین+وانیل با درصد های مختلف، آکورد آلبالو رو شبیه سازی میکنه و از شگردهای عطارهاست

در اوجان هم چنین ترفندی استفاده شده

سلام مرسی از راهنماییتون حتما تستش میکنم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟