mahsa mahsa
5
1401/11/20

تفاوت عطر و ادکلن

سلام خدمت دوستان و عزیزان ، ابهامی برای بنده پیش اومده در خصوص تفاوت عطر و ادکلن، البته میدونم که با توجه به غلظت ماده ی معطر به پنج دسته تقسیم می شن از پرفیوم تا اوفرش ،ولی باز هم با توجه به یک توضیح در خود سایت عطرافشان که نوشته بود برای خرید عطر و ادکلن های اصل باید به فروشگاه معتبر مراجعه کنیم ، باز هم برام ابهام پیش اومد که خوباگر منظور غلظت هست چرا صرفا صرفا عطر و مقابل ادکلن قرار می دن؟ پیشاپیش ممنون از پاسخگویی شما عزیزان

Amirhossein Amirhossein
1401/11/20

سلام خدمت شما.

تمام محصولاتی که روی سایت عطر افشان مشاهده میکنین، در اصطلاح رایج بهشون ادکلن میگن و فرقی نمیکنه غلظتش اوفرش، ادوتویلت یا ادوپرفیوم باشه. چون در گذشته بیشتر محصولات با غلظت ادوکلن عرضه میشدن، همه هم بهشون میگفتن ادکلن و این اصطلاح از قدیم باهامون مونده. این محصولات همگی برندی مشخص دارن، عطار یا عطارهایی دارن و همگی با موادی شیمیایی رقیق شدن و از لحاظ سلامتی وضعیتی کاملا مشخص و مورد تایید دارن( به جز تعدادی از برندهای کپی کار شرکتی)

اصطلاح ''عطر'' بطور معمول و رایج برای اسانس هایی که در مترو و فروشگاه های آرایشی بهداشتی موجوده و کلا به اسانس های خالصی که معمولا در این مکان ها بصورت گرمی فروخته میشه به کار برده میشه. این اسانس ها همگی بازسازی شده ی روایح همون ادکلن های اورجینال هستن. ممکنه برند مشخصی داشته باشن ولی از لحاظ سلامتی به هیچ عنوان مورد تایید نیستن.

mahsa mahsa
1401/11/20
در پاسخ به Amirhossein :

سلام خدمت شما.

تمام محصولاتی که روی سایت عطر افشان مشاهده میکنین، در اصطلاح رایج بهشون ادکلن میگن و فرقی نمیکنه غلظتش اوفرش، ادوتویلت یا ادوپرفیوم باشه. چون در گذشته بیشتر محصولات با غلظت ادوکلن عرضه میشدن، همه هم بهشون میگفتن ادکلن و این اصطلاح از قدیم باهامون مونده. این محصولات همگی برندی مشخص دارن، عطار یا عطارهایی دارن و همگی با موادی شیمیایی رقیق شدن و از لحاظ سلامتی وضعیتی کاملا مشخص و مورد تایید دارن( به جز تعدادی از برندهای کپی کار شرکتی)

اصطلاح ''عطر'' بطور معمول و رایج برای اسانس هایی که در مترو و فروشگاه های آرایشی بهداشتی موجوده و کلا به اسانس های خالصی که معمولا در این مکان ها بصورت گرمی فروخته میشه به کار برده میشه. این اسانس ها همگی بازسازی شده ی روایح همون ادکلن های اورجینال هستن. ممکنه برند مشخصی داشته باشن ولی از لحاظ سلامتی به هیچ عنوان مورد تایید نیستن.

سپاس دوست عزیز🙏🌺🌺

سرکار خانم مهسا

سلام و عرض تشرف . به جمع ما خوش آمدید .

واژه ی عطر و ادکلن فقط یک اصطلاح رایج است . فقط همین ! و شما خود به تقسیم بندی دسته جات عطور از باب غلظت به صحت واقف اید خداراشکر .

واژه ی عطر و ادکلن یعنی همان مایعات خوشبو کننده ی بدن .

که دوست عزیزمان جناب امیرحسین به درستی و دقت تشریح کردند .

موفق باشید انشاله

mahsa mahsa
1401/11/22
در پاسخ به کامبیز سخی :

سرکار خانم مهسا

سلام و عرض تشرف . به جمع ما خوش آمدید .

واژه ی عطر و ادکلن فقط یک اصطلاح رایج است . فقط همین ! و شما خود به تقسیم بندی دسته جات عطور از باب غلظت به صحت واقف اید خداراشکر .

واژه ی عطر و ادکلن یعنی همان مایعات خوشبو کننده ی بدن .

که دوست عزیزمان جناب امیرحسین به درستی و دقت تشریح کردند .

موفق باشید انشاله

بسیار سپاسگزار از لطفتون استاد سخی بزرگوار، بنده تقریبا سه سال هست که عضو این خانه هستم از خواندن  توضیحات و نظرات ارزشمند و البته روح نواز شما و دیگر بزرگواران لذت می برم،شاید گاهی ساعت ها رو به حذ بردن از توصیفات زیباتون گذروندم ،باعث افتخار هست در جمع شما بزرگواران هستم 🙏🌺🌺🌺🌺

mahsa mahsa
1401/11/23
در پاسخ به mahsa :

بسیار سپاسگزار از لطفتون استاد سخی بزرگوار، بنده تقریبا سه سال هست که عضو این خانه هستم از خواندن  توضیحات و نظرات ارزشمند و البته روح نواز شما و دیگر بزرگواران لذت می برم،شاید گاهی ساعت ها رو به حذ بردن از توصیفات زیباتون گذروندم ،باعث افتخار هست در جمع شما بزرگواران هستم 🙏🌺🌺🌺🌺

حظ البته تصحیح می کنم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟