انتخاب اولین عطر

سلام دوستان وقت بخیر

اولین تجربه من در خرید ادکلن هست و یه عطر خنک با پخش بو و ماندگاری مناسب میخواستم و بعد از کلی جستجو به این ادکلن رسیدم

بین ادوتویلت ساواج ( سمپل ) و ورساچه پورهوم ( مینیاتوری ) موندم، از دوستان و اساتید حوزه عطر می‌خوام که لطف کنن و بنده رو راهنمایی کنن

۱۸ سال دارم و می‌خوام که ادکلنی بگیرم که مناسبم باشه چون بعضی از نظرات ادکلن هارو می‌خوندم که دوستان گفته بودن به طور مثال برای +۴۰ سال مناسبه.

( پ.ن: با توجه به اینکه این اولین خریدم هست و خیلی بودجه زیادی براش در نظر نگرفتم تصمیم به خرید نسخه دستریز گرفتم؛ در واقع ترجیحم بین یه ادکلن خیلی معمولی و بی هویت با حجم بالا و یه ادکلن با هویت با حجم خیلی کم، گزینه ی دومه)

سلام ورساچ در همه پسندی بهتر از ساواج هست 

رایحه تند در ساواج و رایحه معتدل و هارمونیک در ورساچ 

این نظر منه 

در پاسخ به Someone Out There Saba :

سلام ورساچ در همه پسندی بهتر از ساواج هست 

رایحه تند در ساواج و رایحه معتدل و هارمونیک در ورساچ 

این نظر منه 

ممنونم.

از نظر پخش و ماندگاری، ورساچه چطوره؟

حامدبی حامدبی
1401/11/20

The Tragedy of Lord George #پنهالیگونز تراژدی آف لرد جورج The Tragedy of Lord George  اینو تست کن هم زیاد تکراری نیست هم بوش خوب و خاص و عامه پسند. اونا تکراریه البته اگه خودت دوس داری ورساچ بگیر

در پاسخ به محمدمهدی بلوچی :

ممنونم.

اگه دسترسی به بچ کدای قدیمی ساواج ممکن بود خیییلی پخش و بوش عالی بود

(ولی وافعیت تلخ اینه که دیور خیلی از عطراشو نابود کرد در سالهای اخیر من خبر دقیق از دیور ندارم ایا سا‌واجش همون ساواج سابقه یا نه ؟) 

اما ورساچ تغییر خاصی در بچ کدای جدیدش نداشته. نه در کیفیت رایحه نه در ورفورمنسش.  کیفیت ورساچه کلا خوبه و پخش و ماندگاریشم خوبه.  

در پاسخ به محمدمهدی بلوچی :

ممنونم.

راستی راجب دستریز خیلی دقت کنید

از سایت معتبر یا از فروشنده معتبر خرید کنید.. که به مشکل نخورید. 

دستریز رو میخواستم از اطرافشان تهیه کنم، منتهی گفتم چون اولین خریدم هست برای اینکه یادگاری هم بمونه نسخه مینیاتوری رو بگیرم

در پاسخ به حامدبی :

The Tragedy of Lord George #پنهالیگونز تراژدی آف لرد جورج The Tragedy of Lord George  اینو تست کن هم زیاد تکراری نیست هم بوش خوب و خاص و عامه پسند. اونا تکراریه البته اگه خودت دوس داری ورساچ بگیر

راستش قبل از انتخاب ورساچه به این مورد هم رسیدم، ولی هم قیمتش باعث شد که فعلا نتونم تهیش کنم، هم اینکه توی نظرات خوندم اکثرا گفته بودن که رایحه سنگینی داره ( منظورم برای رده سنی +۳۰ بهتره )

فعلا ورساچه پورهوم رو از همینجا سفارش دادم تا ببینیم چی میشه...

خیلی ممنونم از راهنماییتون

اگه دسترسی به بچ کدای قدیمی ساواج ممکن بود خیییلی پخش و بوش عالی بود

(ولی وافعیت تلخ اینه که دیور خیلی از عطراشو نابود کرد در سالهای اخیر من خبر دقیق از دیور ندارم ایا سا‌واجش همون ساواج سابقه یا نه ؟) 

اما ورساچ تغییر خاصی در بچ کدای جدیدش نداشته. نه در کیفیت رایحه نه در ورفورمنسش.  کیفیت ورساچه کلا خوبه و پخش و ماندگاریشم خوبه.  

بله متاسفانه، همین چند روزی هم که در مورد عطر ها تحقیق میکردم، خیلی از برند ها این اتفاق براشون افتاده بود و دوستان فرموده بودن که رایحه ای که الان دریافت میکنن با رایحه ای که در همون عطر، اما نسخه ی قدیمی تر، دارن، متفاوته.

ممنونم از وقتی که گذاشتید 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟