تشخیص عطر اصل کرید

سلام ،دوستان من یک عطر کرید سیلور ماونتین واتر گرفتم۱۰۰ میل ، که دور جعبه سلفون هست،  LOT نامبر ولی عجیبه و هیج جایی ازش چیزی ندیدم، میخواستم بدونم اصله یا نه؟ 

LOT : F000175 و  Ref :1110035

ممنون میشم راهنمایی کنید

https://s2.uupload.ir/files/20230201_123541_wjti.jpg

https://s2.uupload.ir/files/20230201_124113_20c5.jpg

[EDITED] 1401/11/19 19:56

با سلام .تا انجايي كه من يادم است و اطلاع دارم كريد هاي اريجينال سلفون نداشتند.

Rohaam Rohaam
1401/11/21

با درود به شما دوست عزیز. Lot  نامبرهای جدید کرید همگی به همین شکل هستن و‌تعجب نکنید. ( دارای F000 ) هستن. در مورد سلفون هم عرض کنم که از اواخر ۲۰۱۹ کمپانی کرید، برخی محصولاتش مثل اونتوس را با سلفون بیرون داد و برخی را هنوز نه. من خودم سیلور مانتین ۲۰۲۲ را دارم که بدون سلفون بود. بنابراین تنها موردی که میتوانید به آن اتکا کنید اینست که از جای معتبر خریداری کرده باشید.

در پاسخ به Rohaam :

با درود به شما دوست عزیز. Lot  نامبرهای جدید کرید همگی به همین شکل هستن و‌تعجب نکنید. ( دارای F000 ) هستن. در مورد سلفون هم عرض کنم که از اواخر ۲۰۱۹ کمپانی کرید، برخی محصولاتش مثل اونتوس را با سلفون بیرون داد و برخی را هنوز نه. من خودم سیلور مانتین ۲۰۲۲ را دارم که بدون سلفون بود. بنابراین تنها موردی که میتوانید به آن اتکا کنید اینست که از جای معتبر خریداری کرده باشید.

ممنون از پاسختون، میتونم lot نامبر سیلور مانتین شمارو بدونم ؟ و اینکه تاریخ اکسپایرشدن محصولات با این lot نامبر ( F000...)رو کجا میشه چک کرد 

در پاسخ به Rohaam :

ممنون از پاسختون، میتونم lot نامبر سیلور مانتین شمارو بدونم ؟ و اینکه تاریخ اکسپایرشدن محصولات با این lot نامبر ( F000...)رو کجا میشه چک کرد 

Rohaam Rohaam
1401/11/22
در پاسخ به صدای باران :

با درود به شما، مشخصات عطر من؛

Ref: 1110035

Lot : H3522B01A

که هنوز مشمول بچکدهای جدید نشده بود. ضمنا شما تاریخ تولید عطرهارو میتونید توی سایتهایی مانند checkfresh پیدا کنید ولی تاریخ انقضا رو خیر. تاریخ انقضای عطر، از زمان اولین اسپری عطر آغاز میشه، که علامتش یک قوطی با درب باز در انتهای جعبه عطرهاست. و روی آن عددهایی مثل ۲۴ و ۳۶ و غیره ثبت شده. یعنی از تاریخ اولین اسپری، تا ۳۶ ماه این عطر اعتبار مصرف دارد. فکر میکنم روی عطرهای کرید این علامت رو من ندیدم اگر اشتباه نکنم. پاینده باشید.

در پاسخ به Rohaam :

سلام وقت شما بخیر. من هم به این مشکل برخوردم. سیلور مانتین زو خریداری کردم با یچ کد F000399 و تو سایت checkfresh که تست میکنم شناسایی نمیشه.  ممکنه های کپی باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. با سپاس 

در پاسخ به Rohaam :

سپاس. ممنون میشم راهنمایی کنید

دانیال دانیال
1403/01/04

تنها راه خرید از فروشگاه های معتبر مانند عطر افشان و تست قبل از خرید... حتی بچ کد هم میسازن جدیدا.. 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟