Armita Armita
10
1401/11/10

عطرهای گورماند کاراملی

لیرا ،بن بن یا فَنسی؟

اسرین اسرین
1401/11/11

سلام. من فنسی رو نداشتم اما لیرا و بن بن اختلاف قیمت نسبتا قابل توجهی دارند. اگر مطرح نیست براتون لیرا به نظر من شیک تر و یونیک تره و خب من شرقی گلی رو به میوه ای گلی ترجیح میدم اما چیزی از ارزش های بن بن نازنینم کم نمیکنه بهرحال. بازخورد من از بن بن خیلی خوب بوده اما لذتی که از لیرا میبرم شخصا، بیشتره. 

Armita Armita
1401/11/11
در پاسخ به اسرین :

سلام. من فنسی رو نداشتم اما لیرا و بن بن اختلاف قیمت نسبتا قابل توجهی دارند. اگر مطرح نیست براتون لیرا به نظر من شیک تر و یونیک تره و خب من شرقی گلی رو به میوه ای گلی ترجیح میدم اما چیزی از ارزش های بن بن نازنینم کم نمیکنه بهرحال. بازخورد من از بن بن خیلی خوب بوده اما لذتی که از لیرا میبرم شخصا، بیشتره. 

ممنون اسرین عزیز 

هزیزم بسیار دقت کن که به صرف گورماند بودن و گورماند دوست داشتن این کار ها رو تهیه نکنی بلایند بای نکنی. 

حتمن برو وزرایی جایی تستش کن جانم

من به شخصه از روایح گورماند لذت می برم اما نتونستم با این کار لیرا ارتباط بگیرم. البته که هر کاری طرفدارای خودشو داره. 

به خصوص اگه اول راهی و خیلی اشنا نیستی اگه تهران هم نیستی حداقل یه دکانت بگیر جان دل 

چون واقعن اینکه بخری و بد باشه خیلی حس بدیه. 😘♥️

Shaghayegh Shaghayegh
1401/11/12

Amo Ferragamo #سالواتوره فراگامو آمو فراگامو Amo Ferragamo 

Un Soir A Paris #کورلوف پاریس آن سویر ای پاریس Un Soir A Paris 

Lira #زرجوف لیرا Lira نسخه های جدید نمی ارزه زیاد مثل اینکه

لطفا هیچ کدام و بدون تست نخر 

🌷

Armita Armita
1401/11/12
در پاسخ به Someone Out There Saba :

هزیزم بسیار دقت کن که به صرف گورماند بودن و گورماند دوست داشتن این کار ها رو تهیه نکنی بلایند بای نکنی. 

حتمن برو وزرایی جایی تستش کن جانم

من به شخصه از روایح گورماند لذت می برم اما نتونستم با این کار لیرا ارتباط بگیرم. البته که هر کاری طرفدارای خودشو داره. 

به خصوص اگه اول راهی و خیلی اشنا نیستی اگه تهران هم نیستی حداقل یه دکانت بگیر جان دل 

چون واقعن اینکه بخری و بد باشه خیلی حس بدیه. 😘♥️

ممنون از نظرت آره میخوام دکانت بگیرم ولی دکانت بن بن و پیدا نکردم سایتی میشناسید که معتبر باشه ؟

در پاسخ به Armita :

ممنون از نظرت آره میخوام دکانت بگیرم ولی دکانت بن بن و پیدا نکردم سایتی میشناسید که معتبر باشه ؟

نمیدونم نظرم تایید بشه یا نه عزیزم ولی یه طوری مینویسم که سایت تایید کنه چون جزو قوانینه که بهم جایی رو معرفی نکنیم😭💜

من چند موردی که عطرافشان نداشت رو از گالری عطر ط.ر.ی.ق.ت سفارش دادم و با اصل کار تفاوتی نداشت برای دکانت فقط از اینجا سفارش میدم.  

سایت ر.ی.ح.ا هم اگه سمپلاشو بگیری قابل اعتماده.

در پاسخ به Armita :

راسی ارمیتا جان ، خیلی کار خوبی میکنی اصلا بن بن هم نباید بلایند بای شه برای خیییلیا بن بن اندکی شیرینی زیاده 

امروز یهو یاد این کار افتادم :

JIMMY CHOO - Jimmy Choo for Women EDp

اگه شیرینی بن بن زیاد بود

این متعادل تره میتونی توی گزینه های تستت بزاری عزیزم 

لاوردز قرمز رو هم به جد بهت معرفی میکنم تستش کنی 

کارای گورماند دیگه که به ذهنم میرسه 

گودگرلا خیلی هایپ‌شده ارزش خرید نداره به نظرم نخر 

منیفستو کاراملی نیست ولی  ممکنه خوشت بیاد 

ارمانی کد کشمیر میتونه گزینه ات باشه من ولی خودم نپسندیدم جانم. 

اسکندل اگه از بوی عسل خوشت میاد ( که اینم سلیقه ی من نبود )

پرادا کندی مابوسین الکسیر پورال .. ا 

ولی در کل خیلی سر خودتو شلوغ نکن که بتونی بهتر تصمیم بگیری

اولویت اولت رو بزار رایحه اولویت دومت پخش بو اون موقع خیلی راحت میتونی گزینه هات رو حذف کنی و به سه جهار تا برسونی بینشون انتخاب کنی. 😘♥️ 

Armita Armita
1401/11/14
در پاسخ به Someone Out There Saba :

راسی ارمیتا جان ، خیلی کار خوبی میکنی اصلا بن بن هم نباید بلایند بای شه برای خیییلیا بن بن اندکی شیرینی زیاده 

امروز یهو یاد این کار افتادم :

JIMMY CHOO - Jimmy Choo for Women EDp

اگه شیرینی بن بن زیاد بود

این متعادل تره میتونی توی گزینه های تستت بزاری عزیزم 

لاوردز قرمز رو هم به جد بهت معرفی میکنم تستش کنی 

کارای گورماند دیگه که به ذهنم میرسه 

گودگرلا خیلی هایپ‌شده ارزش خرید نداره به نظرم نخر 

منیفستو کاراملی نیست ولی  ممکنه خوشت بیاد 

ارمانی کد کشمیر میتونه گزینه ات باشه من ولی خودم نپسندیدم جانم. 

اسکندل اگه از بوی عسل خوشت میاد ( که اینم سلیقه ی من نبود )

پرادا کندی مابوسین الکسیر پورال .. ا 

ولی در کل خیلی سر خودتو شلوغ نکن که بتونی بهتر تصمیم بگیری

اولویت اولت رو بزار رایحه اولویت دومت پخش بو اون موقع خیلی راحت میتونی گزینه هات رو حذف کنی و به سه جهار تا برسونی بینشون انتخاب کنی. 😘♥️ 

ممنونم صبا جان حتما تستشون میکنم🤍

آرامیس آرامیس
1401/11/14

بن بن عطر کاراملی میوه ای هست  لیرا بیشتر وانیلیه تا کاراملی  عطر سومی رو تست نداشتم

اگر کاراملی مد نظرتونه بن بن اگر فقط گورماند شیرین لیرا با کیفیت تره صد در صد البته سلیقه ایه من بن بن و بیشتر میپسندم

Armita Armita
1401/11/26
در پاسخ به آرامیس :

بن بن عطر کاراملی میوه ای هست  لیرا بیشتر وانیلیه تا کاراملی  عطر سومی رو تست نداشتم

اگر کاراملی مد نظرتونه بن بن اگر فقط گورماند شیرین لیرا با کیفیت تره صد در صد البته سلیقه ایه من بن بن و بیشتر میپسندم

ممنونم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟