مصی لره مصی لره
16
1401/11/07

عطر برای خواستگاری با پخش بوی بالا میخام . لطفا راهنمایی.

باسلام . من یه عطر خفن میخام که پخش بوی زیاد داشته باشه و جذاب  برای خواستگاری ‌. بنده خدایی هست که قصد دارم برم خواستگاریش ان شاالله ، قبل من براش یه خواستگار اومده بود که طرف خیلی پولدار بود یه عطر ظاهرا زده بود که در بدو ورودش به خونه شون همشون بوشو حس کرده بودن ، البته من قد اون خواستگارش پولدار نیستم . نصف اون و شاید یک پنجاهم اون هم پولدار نیستم ، اما حداقل میخام در زمینه عطر پوزه اون قبلیه رو به خاک مالیده باشم . ممنون میشم راهنمایی م کنید چه عطری این خصوصیت ها رو داره . پخش بوی بالا ، جذابیت، اغوا کنندگی . قیمتش مهم نیست چون دستریزشو حداقل میخرم. مرسی

حمید حمید
1401/11/07

ببخشید شما بجای عطر باید خصوصیاتی داشته باشید که بتونید دل اون خانواده خصوصا شخص مورد نظرتان رو ببرید نه شامه شون رو.

اینکه یه عطر بزنید که این خصوصیاتی که گفتین  رو داشته باشه صرفا برمیگرده به اون عطر نه خود شما.

یه عطری انتخاب کنید که تند و رو اعصاب نباشه، اساتید سایت قطعا میتوانند موارد مناسبی رو بهتون پیشنهاد بدن.

😐😐😐😐

خواستگاری رفتن با بوی تریاک..؟!!! 🤣😂😐

اپيك از امواج ميتونه گزينه ي جذابي باشه البته طبع گرمي داره

مگاماره از اورتو پاريسي پخش بالا با طبع معتدل و خنك 

دسرت اندي تاور با طبعي گرم بسيار دلفريب

تندر مجدا بكالي با طبع گرم و بسيار شيك و پيك

ناكسوس زرجف با طبع گرم و مخاطب از جا برانداز

الكسير ديور هم ميتونه انتخاب قشنگي باشه

اينا گزينه هاي تقريبا در دسترسي هستن هم عالي هم دكانتش گير مياد

در پاسخ به عباس روح‌الامین :

ممنون.مورد دوم پنهالکولینز تعریفشو شنیدم

راس میگن بوی تریاک میده؟ 

در پاسخ به حمید :

ببخشید شما بجای عطر باید خصوصیاتی داشته باشید که بتونید دل اون خانواده خصوصا شخص مورد نظرتان رو ببرید نه شامه شون رو.

اینکه یه عطر بزنید که این خصوصیاتی که گفتین  رو داشته باشه صرفا برمیگرده به اون عطر نه خود شما.

یه عطری انتخاب کنید که تند و رو اعصاب نباشه، اساتید سایت قطعا میتوانند موارد مناسبی رو بهتون پیشنهاد بدن.

سلام. اونا که حرفی ندارن بنده خداها. حتی مادرش گفت اگه انگشتر طلا وسع تون نمیرسه نقره یا بدل بیارید برا دخترم. اما من خودم یمقدار ....

در پاسخ به عباس روح‌الامین :

😐😐😐😐

خواستگاری رفتن با بوی تریاک..؟!!! 🤣😂😐

منم از همین میترسم 😐

در پاسخ به سالار كلوچه :

اپيك از امواج ميتونه گزينه ي جذابي باشه البته طبع گرمي داره

مگاماره از اورتو پاريسي پخش بالا با طبع معتدل و خنك 

دسرت اندي تاور با طبعي گرم بسيار دلفريب

تندر مجدا بكالي با طبع گرم و بسيار شيك و پيك

ناكسوس زرجف با طبع گرم و مخاطب از جا برانداز

الكسير ديور هم ميتونه انتخاب قشنگي باشه

اينا گزينه هاي تقريبا در دسترسي هستن هم عالي هم دكانتش گير مياد