Ali Ali
3
1401/11/06

عطر bargello

سلام دوستان

این عطرهای بارگلو رو جدیدا زیاد میبینم توی بازار و فضای مجازی

کسی اطلاعی داره که کیفیتشون چجوریه؟

سلام

اگه منظورتون همون برند عطر شرکتی ترکیه ای هست که عطرهای معروف رو کپی میکنه چند وقت پیش چندتا عطرشو تست کردم کیفیتش یه کم از از برندهای فرگرنس و جانوین بالاتر بود (فقط یه کم) در حد برند الحمبرا بود

به قیمتش نمی ارزه، تقلبیش هم تو بازار زیاده

آرش آرش
1401/11/08
در پاسخ به امیر محمدی :

سلام

اگه منظورتون همون برند عطر شرکتی ترکیه ای هست که عطرهای معروف رو کپی میکنه چند وقت پیش چندتا عطرشو تست کردم کیفیتش یه کم از از برندهای فرگرنس و جانوین بالاتر بود (فقط یه کم) در حد برند الحمبرا بود

به قیمتش نمی ارزه، تقلبیش هم تو بازار زیاده

درود 

جالبه بدونید این برند در اروپا هم هست و یکی از آشنایان در آلمان در فروشگاهی استند محصولاتش رو دیده بودن با این کیفیت نمیدونم چطوری اجازه حضور در بازار اروپا رو گرفته چون بسیار به اسانس های خیابانی نزدیکه 

در پاسخ به آرش :

درود 

جالبه بدونید این برند در اروپا هم هست و یکی از آشنایان در آلمان در فروشگاهی استند محصولاتش رو دیده بودن با این کیفیت نمیدونم چطوری اجازه حضور در بازار اروپا رو گرفته چون بسیار به اسانس های خیابانی نزدیکه 

سلام و عرض ادب

با دو کیفیت تو بازار موجوده، یکی ساخت ترکیه که در حد الحمبرا هست و دومی فیک‌ ساخت ایران (فکر کنم تو انزلی تولید میشه) که کیفیتش خیلی پایینه. البته همونطور که فرمودید حتی عطر ساخت ترکیه هم کیفیتش در حدی نیست که تو اروپا فروخته بشه

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟