Samin Samin
10
1401/11/02

عطر مورد نظرم رو هنوز پیدا نکردم

سلام وقتتون بخیر عطری میخوام که امضام بشه مشخصات عطری که میخوام زنونه(دخترونه)یا یونیسکس باشه برای سن بیست تا بیست و هفت سال باشه بوش هر جا نباشه کاریزماتیک باشه (منظورم از کاریزماتیک عطریه که از بو کردنش سیر نشید و وقتی کسی اون عطر رو میپوشه بخواین دنبال اون فرد برید تا باز اون عطر رو بو کنید) و شخصیتی که معرفی میکنه یه دختر مستقل و مرموز و جدی باشه و زیاد طرفدار عطرای بیش از حد گلی /شیرین/پودری و خنک نیستم ممنون از این که تجربیاتتون رو به اشتراک میزارید

آرامیس آرامیس
1401/11/02

Poison Girl #دیور پویزن گرل Poison Girl 

La Tosca #زرجوف لا توسکا La Tosca 

اینکه هم عطر گلی نمیپسندین هم شیرین کمی کار و سخت میکنه

کارهایی که گلی نیستن معمولا گورماند هستن و قطعا شیرین

ولی این کارها رو تست بفرمایین

دیور پویزن گرل بسیار جذاب اما شیرین و گورماند با طبع رو به گرم

لاتوسکا خیلی شیرین نیست با پخش بوی بسیار زیادی ،  تکراری هم نیست طبع معتدل رو به خنک

My Way #جورجیو آرمانی مای وی My Way 

Libre #ایو سن لورن لیبر زنانه Libre 

این دو کار لیبره و مای وی هم کارهای نسبتا جدید و غیرتکراری

هستند لیبره بسیار خوش بو و خاص و همچنین چهارفصل هست

کارهای پارفومز د مارلی به غیر از دلینا که زیاد گلیه بقیه کارهاشو هم حتما تست بفرمایین روایح شون زیاد تکراری نیست و پخش بوی بسیار خوبی دارند

Sedbury #پارفومز د مارلی سدبری (پرفیومز مارلی سدبوری) Sedbury 

سدبوری تند و گلی هست اما خاص

Safanad #پارفومز د مارلی سافاناد Safanad 

Meliora #پارفومز د مارلی ملیورا Meliora 

Samin Samin
1401/11/03
در پاسخ به آرامیس :

Poison Girl #دیور پویزن گرل Poison Girl 

La Tosca #زرجوف لا توسکا La Tosca 

اینکه هم عطر گلی نمیپسندین هم شیرین کمی کار و سخت میکنه

کارهایی که گلی نیستن معمولا گورماند هستن و قطعا شیرین

ولی این کارها رو تست بفرمایین

دیور پویزن گرل بسیار جذاب اما شیرین و گورماند با طبع رو به گرم

لاتوسکا خیلی شیرین نیست با پخش بوی بسیار زیادی ،  تکراری هم نیست طبع معتدل رو به خنک

My Way #جورجیو آرمانی مای وی My Way 

Libre #ایو سن لورن لیبر زنانه Libre 

این دو کار لیبره و مای وی هم کارهای نسبتا جدید و غیرتکراری

هستند لیبره بسیار خوش بو و خاص و همچنین چهارفصل هست

کارهای پارفومز د مارلی به غیر از دلینا که زیاد گلیه بقیه کارهاشو هم حتما تست بفرمایین روایح شون زیاد تکراری نیست و پخش بوی بسیار خوبی دارند

Sedbury #پارفومز د مارلی سدبری (پرفیومز مارلی سدبوری) Sedbury 

سدبوری تند و گلی هست اما خاص

Safanad #پارفومز د مارلی سافاناد Safanad 

Meliora #پارفومز د مارلی ملیورا Meliora 

خیلی ممنون ارامیس عزیز از وقتی که گذاشتی 

آرامیس آرامیس
1401/11/03

عزیزم دوباره پیام میزارم تاکید میکنم لیبره رو جزو تستهاتون قرار بدین چون چهارفصله و زیاد گلی یا شیرین و آزاردهنده نیست تمام فاکتورهای مناسب برای عطر امضا رو داره مگر رایحه شو نپسندین ،

یک عطر خوشبو و دلبر دیگه عطر جویسی کوتور ویوا لا جویسی  که قیمت مناسب و رایحه همه پسند و طبع معتدل و چهارفصلی داره با اینکه شیرینه ولی آزاردهنده نیست جویسی کوتور مدلهای مختلف داره که بهترینش همین نسخه ویوا لا جویسی هست 

Viva la Juicy #جویسی کوتور ویوا لا جویسی Viva la Juicy 

[EDITED] 1401/11/03 23:45
حامدبی حامدبی
1401/11/03

از برند امواژ هم کاراشو تست کن

Samin Samin
1401/11/05

ممنون فاطمه ی عزیز از پیشنهادت

Samin Samin
1401/11/05
در پاسخ به آرامیس :

عزیزم دوباره پیام میزارم تاکید میکنم لیبره رو جزو تستهاتون قرار بدین چون چهارفصله و زیاد گلی یا شیرین و آزاردهنده نیست تمام فاکتورهای مناسب برای عطر امضا رو داره مگر رایحه شو نپسندین ،

یک عطر خوشبو و دلبر دیگه عطر جویسی کوتور ویوا لا جویسی  که قیمت مناسب و رایحه همه پسند و طبع معتدل و چهارفصلی داره با اینکه شیرینه ولی آزاردهنده نیست جویسی کوتور مدلهای مختلف داره که بهترینش همین نسخه ویوا لا جویسی هست 

Viva la Juicy #جویسی کوتور ویوا لا جویسی Viva la Juicy 

ارامیس عزیز لیبره رو به پیشنهاد شما بلاند بای کردم چون خیلی نظرات مثبتشو شنیدم عطر های دیگه ای که پیشنهاد دادین رو قراره تست کنم یه زودی

Samin Samin
1401/11/05
در پاسخ به حامدبی :

از برند امواژ هم کاراشو تست کن

اگه امکانش باشه عطر رو با هشتگ تایپ کنید که بدونم دقیقا چه عطری مد نظرتونه ممنون

آرامیس آرامیس
1401/11/06
در پاسخ به Samin :

ارامیس عزیز لیبره رو به پیشنهاد شما بلاند بای کردم چون خیلی نظرات مثبتشو شنیدم عطر های دیگه ای که پیشنهاد دادین رو قراره تست کنم یه زودی

مبارکتون باشه گرچه اینکه لیبره رو  بدون تست خریداری کردین با توجه به قیمت بالاش واقعا ریسک کردین و اگر قبلش جایی تست میشد بهتر بود ولی در هر حال  امیدوارم دوستش داشته باشین لیبره عطر خیلی خوبیه اگر ازش خوشتون بیاد حتی میتونه تنها عطرتون باشه چون هم چهارفصله و هم برای تمام موقعیتها از جمله محل کار یا مهمونی قابل استفادست بازم امیدوارم گمشده تون باشه و از خریدتون  رضایت کامل داشته باشین حتی اگر هم عطر امضاتون نشد باز هم کنار بقیه عطرهاتون قابل استفادست چون عطری نیست  که بدون استفاده بمونه و سالها خاک بخوره ..  موفق و شادکام باشید

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟