شرکتی ها

سلام و عرض ادب خدمت همه‌ی عزیزان

دوستان میشه بگید ضرر کلی عطرای شرکتی (تاکید روی همون دو شرکت فراگرنس ورد و روونا دارم) چیه؟

کیفیت پایین رایحه؟

نبود خط بو و خطا؟

اگه دلایل اصلی ایناست اونوقت میشه منی ک یه عطر شرکتی تهیه کردم و واقعا از رایحه و پخش بوش لذت بردم از کاراشون استفاده کنم؟

آخه راجبشون بحث فراوونه

یه بنده خدایی می‌گفت اینا سرطان میارن

یا یکی دیگه ک اصرار داشت اینا هیچ ضرری برا سلامتی ندارن چون با الکل رقیق شدن

واقعا گیج شدم من

آیا اینقدری ضرر دارن که اصلا نباید سمتشون رفت؟

یا کسی ک فقط برا خوشبویی استفاده میکنه مشکلی نداره؟

اگه آره خب خدار پدر مادرتونو حفظ کنه الانم ک برند های عطرسازی به عطراشون آب بستن تکلیف چیه

از دوستان بلو شنل اصل خریدن

بوش اصلا نمیاد!

انگار آبه

چاره چیه پس

من خیلی از عطرهای فرگرنس و الحمبرا رو تست کردم تا همین یه ماه پیش فکر میکردم ضرر بالایی دارن ولی به ۲ دلیل نظرم عوض شد

۱. قیمت پایین این عطرها

وقتی قیمت اسانس های شرکت لوزی رو می دیدم که هر گرم تقریبا ۴۰ هزار تومن به بالا قیمت داره و عطرهای اماراتی اکثرا ادوپرفیوم هستن یعنی با غلظت اسانس بالای ۱۵ درصد که اگر پایین ترین غلظت و پایین ترین قیمت رو در نظر بگیریم تو هر عطر اماراتی فقط ۶۰۰ هزارتومن اسانس به کار رفته، حالا قیمت بقیه مواد و شیشه و بسته بندی و نیروی کار و دستگاه ها و وسایل آزمایشگاهی و مالیات و ... به کنار، اما چیزی که حواسم بهش نبود این بود که این قیمت اسانس برای کیفیت تاپ این شرکت بود و شرکت هایی مثل لوزی اسانس های با کیفیت پایین تر و رقیق تر با قیمت پایین تر هم می فروشن که درصد تخفیف بالایی هم برای خریدهای عمده دارن و این قیمت پایین رو توجیه میکنه.

۲. مواد اولیه مضر، که البته این شک و تردیدم رو یکی از دوستان که تو آزمایشگاه یکی از شرکت های تولیدی مواد غذایی آماده کار میکنه برطرف کرد، گفت که نمونه های امبره نوماد، توسکان لدر و کرید اونتوس فرگرنس رو آزمایش کرده و چیز خاصی پیدا نکرده، فقط روغن های پایه اسانس عطرهای شرکتی مرغوبیت پایینی دارن.

در پاسخ به امیر محمدی :

من خیلی از عطرهای فرگرنس و الحمبرا رو تست کردم تا همین یه ماه پیش فکر میکردم ضرر بالایی دارن ولی به ۲ دلیل نظرم عوض شد

۱. قیمت پایین این عطرها

وقتی قیمت اسانس های شرکت لوزی رو می دیدم که هر گرم تقریبا ۴۰ هزار تومن به بالا قیمت داره و عطرهای اماراتی اکثرا ادوپرفیوم هستن یعنی با غلظت اسانس بالای ۱۵ درصد که اگر پایین ترین غلظت و پایین ترین قیمت رو در نظر بگیریم تو هر عطر اماراتی فقط ۶۰۰ هزارتومن اسانس به کار رفته، حالا قیمت بقیه مواد و شیشه و بسته بندی و نیروی کار و دستگاه ها و وسایل آزمایشگاهی و مالیات و ... به کنار، اما چیزی که حواسم بهش نبود این بود که این قیمت اسانس برای کیفیت تاپ این شرکت بود و شرکت هایی مثل لوزی اسانس های با کیفیت پایین تر و رقیق تر با قیمت پایین تر هم می فروشن که درصد تخفیف بالایی هم برای خریدهای عمده دارن و این قیمت پایین رو توجیه میکنه.

۲. مواد اولیه مضر، که البته این شک و تردیدم رو یکی از دوستان که تو آزمایشگاه یکی از شرکت های تولیدی مواد غذایی آماده کار میکنه برطرف کرد، گفت که نمونه های امبره نوماد، توسکان لدر و کرید اونتوس فرگرنس رو آزمایش کرده و چیز خاصی پیدا نکرده، فقط روغن های پایه اسانس عطرهای شرکتی مرغوبیت پایینی دارن.

خدا حفظت کنه بزرگوار واقعا دغدغه شده بود برام مرسی

در پاسخ به امیر محمدی :

۱. قیمت پایین این عطرها

خدا حفظت کنه بزرگوار واقعا دغدغه شده بود برام مرسی

architect architect
1401/11/02

سلام جناب ملک الشعرای باحال

در مورد ضررات بعضی از شرکتی ها تجربه ای که خود من داشتم در مورد چن تا از برندای کپی کار که حتی تو فرگرانتیکا هم بودن به شدت باعث حساسیت گلو و سینوس های من شدن.من فک میکنم  این یه نشانه ست که دستگاه تنفسی ما خیلی از مواد مضر رو پس میزنه.

همچنین احساس میکنم که حین استفاده از اونها تنفس شبانه م کاملا به مشکل میخورد و صبحها به سختی و با گلو و سینوس متورم بیدار میشدم.

البته تحقیقاتی هم شده که بعضی از عطرها فتالات دارن که سرطانزاست.

در پاسخ به architect :

سلام جناب ملک الشعرای باحال

در مورد ضررات بعضی از شرکتی ها تجربه ای که خود من داشتم در مورد چن تا از برندای کپی کار که حتی تو فرگرانتیکا هم بودن به شدت باعث حساسیت گلو و سینوس های من شدن.من فک میکنم  این یه نشانه ست که دستگاه تنفسی ما خیلی از مواد مضر رو پس میزنه.

همچنین احساس میکنم که حین استفاده از اونها تنفس شبانه م کاملا به مشکل میخورد و صبحها به سختی و با گلو و سینوس متورم بیدار میشدم.

البته تحقیقاتی هم شده که بعضی از عطرها فتالات دارن که سرطانزاست.

سلام و عرض ادب خدمت بزرگمرد عطر افشان

پس چاره چیه آرشیتکت عزیز:)))

مایی ک‌ نمیتونیم هزینه‌ی بالایی برای خرید عطر اورجینال کنار بزاریم و اصلا از دکانت و نصفه جعبه و اینا خوشمون نمیاد چیکار کنیم

فک کنم کم کم باید این علاقه رو ببوسم بزارم کنار و به همون اسانسایی ک تو مترو میگیرم اکتفا کنم

architect architect
1401/11/02

جناب ملک الشعرا بنده خودم تمرکز اصلیم تو این سایت معرفی عطرهای با قیمت مناسب و اصل بوده.

تو پیج من بخش علاقه مندی هام میتونید این عطرا رو ببینید و تو نظرات بنده.

امیدوارم که در کنار دوستان بتونیم کمک کوچکی کرده باشیم. بنده هم اوایل گرونی عطر چند مورد عطرای کپی و فیک تهیه کردم ولی واقعیتش همشون رو مجبور شدم ببخشم یا به عنوان بوگیر توالت استفاده کنم!

در پاسخ به architect :

جناب ملک الشعرا بنده خودم تمرکز اصلیم تو این سایت معرفی عطرهای با قیمت مناسب و اصل بوده.

امیدوارم که در کنار دوستان بتونیم کمک کوچکی کرده باشیم. بنده هم اوایل گرونی عطر چند مورد عطرای کپی و فیک تهیه کردم ولی واقعیتش همشون رو مجبور شدم ببخشم یا به عنوان بوگیر توالت استفاده کنم!

خدا حفظت کنه مرد اتفاقا دیشب بعد کامنتتون نشستم خوندم نظراتی ک راجب عطرای قیمت مناسب نوشته بودید

واقعا عالی بودن

امکانش هست یه راه ارتباطی داشته باشم باهاتون

در پاسخ به architect :

درود بر شما 

جناب آرشیتکت عزیز

شما مشابه ادکلن تیری موگلر آنجل مردانه 

گزینه ای پیدا کردین؟

اگه گزینه خوب هست معرفی میکنید ممنون میشم،

و اینکه پخش و ماندگاری خیلی بالا داشته باشه

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟