جستجو عطر

سلام وقت بخیر من دنبال عطر تایتانیک جاست کالمی هستم ممنون میشم کسی سراغ داشت خبر بده چند ساله دنبال این عطرم 

سلام.
من اسم عطر رو سرچ کردم و عطری که دیدم، عکسی از فیلم تایتانیک روش بود، که مشخصه نمیتونه بطور قانونی اجازه کپی همچین عکسی رو روی عطرش داشته باشه پس احتمالا یک عطر کپی و غیر اصل هست.
احیانا این عطری که میگید، کپی یا مشابه عطر "جاست کال می مکسی" نیست؟ منظورم این عطر هست:
Just Call Me Maxi #مکس فکتور جاست کال می مکسی Just Call Me Maxi 
عطر مکسی در بازار فراوون هست میتونید تست کنید ببینید آیا رایحه شون یکی هست یا نه.

بله . من این عطر را داشتم . یک عطر کارگاهی بود . شیشه اش شبیه به مکسی بود عینا و عبارت تایتانیک بر شیشه بود . رایحه ای خاص نداشت . درست مثل عطرهای باربرشاپی ی قدیمی اما بسیار معمولی . عطر جالبی نبود برای من بنابرین نمیدانم اصلا چه شد ! چون استفاده هم نکردم . و بین عطرهایم هم ندیدمش .

اگر با آن خاطره داشته اید پس بگردید دنبال اش هرچند بعید میدانم بیابید . ساااالها از نبودن اش میگذرد .

اما اگر خاطره ای برای شما ندارد فراموش اش کنید :)

در پاسخ به کامبیز سخی :

بله . من این عطر را داشتم . یک عطر کارگاهی بود . شیشه اش شبیه به مکسی بود عینا و عبارت تایتانیک بر شیشه بود . رایحه ای خاص نداشت . درست مثل عطرهای باربرشاپی ی قدیمی اما بسیار معمولی . عطر جالبی نبود برای من بنابرین نمیدانم اصلا چه شد ! چون استفاده هم نکردم . و بین عطرهایم هم ندیدمش .

اگر با آن خاطره داشته اید پس بگردید دنبال اش هرچند بعید میدانم بیابید . ساااالها از نبودن اش میگذرد .

اما اگر خاطره ای برای شما ندارد فراموش اش کنید :)

ممنونم از پاسختون

ببخشید عطری که ماندگاری خوب و پخش بوی قابلی قبولی داشته باشه چی رو معرفی میکنید؟

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟