کاراکتر ذهنی شما از دختری که اندی تاور بپوشه

سلام به دوستان عزیز 

دو سوال دارم که جواب دادن به یکیشم کمک بسیار بزرگی بهم میکنه

تصور کنین دختری رو که 

Tauer Perfumes - Au Coeur du Dese

تن پوش کرده با چکمه های کوتاه مشکی و پالتوی بلند مشکی! 

با قدم های راسخ 

کاراکتر ذهنی شما از این دختر چیه ؟ 

و تصور کنین 

دختری که 

mondorola di noto simon andreal 

رو تن پوش کرده باز هم با همون قدم ها با همون لباس 

میشه از این کاراکتر هم در ذهن خودتون برام بنویسین؟ 

چه حسی بهشون دارین؟ 

حتی اگه راجب یکی اشون هم بنویسین هم بهم کمک بزرگی میکنه 

پی نوشت؛ خواهش میکنم همه کمکم کنین به خصوص اقایون

در پاسخ به Someone Out There Saba :

بسیار ممنون 

چه قد جالب بود که تونستین حتی مهربانی رو در کاراکتر این عطر ببینید که اتفاقا از دختر قصه ی ما هم به دور نیست. هم جدی هم مهربان. 

اینکه عطر رو برای میانسال تصویر کردین کمی نا امیدم کرد☺️😄 شایدم من توی ۲۵ سالگیم تجربیاتی داشتم که اندازه ی ۵۰ ساله 😏 الله علم😄 که سن واقعی شناسنامه اییه یا تجربی

سرکار خانم صبا

ببینید خیلیا تعیین بازه ی سنّی برای عطر رو قبول ندارن،

اگه شما از اون دسته اید، 

یا حالا ب قول خودتون سنّ تجربی تون بالاست،

یا اینکه فقط در یک مکان خاص میخواید این کاراکتر رو ب نمایش بذارید، ب نظرم با در نظر گرفتن پوشش، میتونید از این عطر استفاده کنید.

امیدوارم در حد سواد کمم کمکتون کرده باشم

شلام مجدد گویا پیام اولم رو نوشتم اما ارسال نشده پس به ناچار دوباره مینویسمش 

اول همه یه تشکر بسیار زیاد بابت تفکر عمیقتون دوست عزیز و کاراکتر سازی دقیقتون از این عطر 

دیور ادیکت رو دارم و بسی دوستش میدارم. بسیار هم با من میخونه و هماهنگه. 

اما در مورد این کاراکتر ذهنی شما من یه تفاوتی دارم 

من اصلا فریاد نمیزنم که من خاصم ! اصلا کاری نمیکنم برای خاص بودن 

اما در سکوتم هم خاص بودن موج میزنه! دنبال توجه نیستم اما توجهات همیشه به سمتم زیاد بوده و گاها حتی کلافه ام کرده. 

ضمنا اغتقاد دارم هر ادمی یونیک و‌خاصه برای خودش و ما فقط خاص های متغاوتی هستیم در این کره خاکی 

این تیکه که اصلا نمیخاد از عوام باشه من مشکلم با عوام نیست با تفکرات عوامانه اس! 

ادم قصه ما بله درونگراییای خاص خودشو داره 

این ادم نگران درک نشدن نیست 

و حتی ذره ایی براش افکار عوامانه نه مهمه نه بهش فکر میکنه 

چون به درک تفاوت ادم ها رسیده  

🙏🏻

سرکار خانم صبا با درود

باید اعتراف کنم که هنگام نوشتن اون متن چندبار دودل شدم که ارسال نکنم و نگران بودم که به دل بگیرید و این از نقایص دنیای مجازی هست که لحن گفتار در اون پوشیده میمونه و باعث سوء تفاهمات زیادی می شود، ولی ته دلم امیدوار بودم که دختر خانمی که به تست و پسند تاور 02 رسیده نباید اینچنین باشد. قضیه تنها عطر نیست بلکه هنر است که به شکل‌های گوناگون بروز پیدا میکنه و هنر دوستی و هنرمندی نشانه یک کنجکاوی درونی در فرد هست که اونو به مکاشفات و مطالعات در اقسام هنر و ادبیات و سینما و فلسفه و در نهایت اگر در مسیر گیر نکنه و به حرکت ادامه بده و کمی هم خوش اقبال باشه به عشق بی قید و شرط میرسه.

اینه که در این سایت دوستان به غایت فرهیخته دور هم جمع شدند و الحق غنیمتی است چنین جمع هنرمند و هنردوستی در این سرزمین قحطی زده.

نکته ای هم که شما به درستی متوجه شدید منظورم از عوام اشخاص نیستند بلکه تفکرات عاری از دانش و مطالعه و تفکر که به صورت تقلیدی ذهن به ذهن می‌چرخند و حق به جانب می شوند. نظرم برای نشان دادن تفاوت و خاص بودن هم به این دلیل بود که حس میکنم این عطر اصلا روی یک دختر خانمی به سن شما و حتی یک خانم مسن تر هم نمی‌نشیند، حداقل عطر بیرون نیست به همین دلیل آنرا ابراز خاص بودن و به رخ کشیدن برداشت کردم چون همانطور که گفتم برایم رایحه لوکسی ندارد. 

و اما در مورد متن‌های  شما به نظر بنده باید بگم. که ظاهرا سوال و جوابها در نوتیفیکیشن ظاهر نمیشه و اگر هم اینطور نیست لا اقل برای من نیومده بود و از بابت تاخیر در جواب عذر تقصیر دارم.

سرکار خانم صبا بنده چندان سررشته ای از عطرهای زنانه ندارم و به مراتب کمتر از مردانه ها تست داشتم و عطری که به  کاراکتر مورد اشاره و سن شما بیاید را شاید نتوانم کمک شایسته ای بکنم ولی به شخصه عطرهای متناسب با  شخصیت های محکم، با صلابت و در عین حال با بروز لطافت های خاص زنانه برای من شامل ادیکت، بلک اوپیوم و جاسمین نویر هستند. البته در میان تجربیات محدودم از عطرهای زنانه. در این مورد بانوان فاطیما، ماری، فیضی، مونا و شکوه ید طولانی در مشاوره دارند و همگی پردانش و عاشق عطر هستند و مطمئن هستم بسیار بهتراز من میتونند کمک کنند و علت اینکه تا الان جوابی ندادند اینست که معمولا افراد کمی حتی خود من به صفحه سوالات نگاه می اندازند و اگر در ذیل یکی از عطرها بفرمایید که در صفحه سوال و جواب شما را یاری کنند، حتما اینکار را خواهند کرد.

حیفم میاد اینجا عطری را که برای من بسیار خاص هست و اونم عطر بیرون و بازخورد نیست ولی برای شبایی که حس متفاوتی دارین و فاز تفکر و خوندن شعر و یا گوش دادن به موسیقی و.. را دارید، معرفی نکنم و اون عطری نیست جز ممویر مردانه آمواج که گویی در دل شب در ته یک جنگل انبوه در کلبه ای چوبی در سکوتی روحانی در حال مکاشفه خود هستید.احتمالا این عطر شگفت انگیز را امتحان کرده اید و اگر نه حتما اینکار را بکنید. 

شادکام و پیروز باشید

در پاسخ به علیرضا ر :

سرکار خانم صبا

ببینید خیلیا تعیین بازه ی سنّی برای عطر رو قبول ندارن،

اگه شما از اون دسته اید، 

یا حالا ب قول خودتون سنّ تجربی تون بالاست،

یا اینکه فقط در یک مکان خاص میخواید این کاراکتر رو ب نمایش بذارید، ب نظرم با در نظر گرفتن پوشش، میتونید از این عطر استفاده کنید.

امیدوارم در حد سواد کمم کمکتون کرده باشم

درست میگین بله قطعن همینطوره. 

لبخند تلخ ، نگاه عمیق که عمق میبیند در دیگران و نه سطح ( ظاهر ) ، بر سینه ی دیگران آثار زخم میجوید و از پشت چشمانشان طوفان میبیند ، دیدن ِ غریقانی که نمیتوان نجات داد اندوهگین است ، درد دارد ، در طپش قلب هاشان بدنبال هیجان دیدن سوختن درختان و گلها میشنود که طپش آنها متفاوت است .

بر دختران جوان حیف است این حال

سلام

دو عطری که اسم بردین دو دنیای متفاوت از هم هستن. تاور عطری مردانه است. حتی اگر استایل چرمی سیاه و آرایش تیره ای همراهش باشه اما بازهم مردانه است. چیزی که توی ذهنم تداعی میکنه دختری است که از زنانه بودنش دور شده. انگار از چیزی راضی نیست و سعی میکنه هویتش رو در درونش تغییر بده. تاور ۰۲ هم عطر خودش نیست، انگار قایمکی رفته سر کمد داداشش و از عطرش استفاده کرده.

شخصیتی این چنین واسم جالب و کنجکاوی برانگیزه و نه بیشتر

اما مندورلا دی نوتو یک دنیای کاملا زنانه ی اغواگر بالاشهریه که به دنبال بازخورد گرفتنه اما حد و حدودش رو هم رعایت میکنه

کلا روایح شرقی وانیلی چنین خاصیتی دارن که به دیگران میگن به من توجه کن

اکورد بادامیش با اون ست چرمی که فرمودین بسیار همخوانی داره. نشان از روحیه ی زمخت کمی مردانه نیست، اتفاقا تکمیل کننده ی اون بوی لوکس و پولداریه که بادام القا میکنه

اما در آخر با خوندن پیام هاتون در جواب باقی دوستان، داشتم به خودم میگفتم اگر که قرار بود به دختری با این مشخصات عطری معرفی کنی چی معرفی میکردی ؟راستش از هر راهی که رفتم فقط به تام فورد متالیک رسیدم !

در پاسخ به رضا عطردوست :

سرکار خانم صبا با درود

باید اعتراف کنم که هنگام نوشتن اون متن چندبار دودل شدم که ارسال نکنم و نگران بودم که به دل بگیرید و این از نقایص دنیای مجازی هست که لحن گفتار در اون پوشیده میمونه و باعث سوء تفاهمات زیادی می شود، ولی ته دلم امیدوار بودم که دختر خانمی که به تست و پسند تاور 02 رسیده نباید اینچنین باشد. قضیه تنها عطر نیست بلکه هنر است که به شکل‌های گوناگون بروز پیدا میکنه و هنر دوستی و هنرمندی نشانه یک کنجکاوی درونی در فرد هست که اونو به مکاشفات و مطالعات در اقسام هنر و ادبیات و سینما و فلسفه و در نهایت اگر در مسیر گیر نکنه و به حرکت ادامه بده و کمی هم خوش اقبال باشه به عشق بی قید و شرط میرسه.

اینه که در این سایت دوستان به غایت فرهیخته دور هم جمع شدند و الحق غنیمتی است چنین جمع هنرمند و هنردوستی در این سرزمین قحطی زده.

نکته ای هم که شما به درستی متوجه شدید منظورم از عوام اشخاص نیستند بلکه تفکرات عاری از دانش و مطالعه و تفکر که به صورت تقلیدی ذهن به ذهن می‌چرخند و حق به جانب می شوند. نظرم برای نشان دادن تفاوت و خاص بودن هم به این دلیل بود که حس میکنم این عطر اصلا روی یک دختر خانمی به سن شما و حتی یک خانم مسن تر هم نمی‌نشیند، حداقل عطر بیرون نیست به همین دلیل آنرا ابراز خاص بودن و به رخ کشیدن برداشت کردم چون همانطور که گفتم برایم رایحه لوکسی ندارد. 

و اما در مورد متن‌های  شما به نظر بنده باید بگم. که ظاهرا سوال و جوابها در نوتیفیکیشن ظاهر نمیشه و اگر هم اینطور نیست لا اقل برای من نیومده بود و از بابت تاخیر در جواب عذر تقصیر دارم.

سرکار خانم صبا بنده چندان سررشته ای از عطرهای زنانه ندارم و به مراتب کمتر از مردانه ها تست داشتم و عطری که به  کاراکتر مورد اشاره و سن شما بیاید را شاید نتوانم کمک شایسته ای بکنم ولی به شخصه عطرهای متناسب با  شخصیت های محکم، با صلابت و در عین حال با بروز لطافت های خاص زنانه برای من شامل ادیکت، بلک اوپیوم و جاسمین نویر هستند. البته در میان تجربیات محدودم از عطرهای زنانه. در این مورد بانوان فاطیما، ماری، فیضی، مونا و شکوه ید طولانی در مشاوره دارند و همگی پردانش و عاشق عطر هستند و مطمئن هستم بسیار بهتراز من میتونند کمک کنند و علت اینکه تا الان جوابی ندادند اینست که معمولا افراد کمی حتی خود من به صفحه سوالات نگاه می اندازند و اگر در ذیل یکی از عطرها بفرمایید که در صفحه سوال و جواب شما را یاری کنند، حتما اینکار را خواهند کرد.

حیفم میاد اینجا عطری را که برای من بسیار خاص هست و اونم عطر بیرون و بازخورد نیست ولی برای شبایی که حس متفاوتی دارین و فاز تفکر و خوندن شعر و یا گوش دادن به موسیقی و.. را دارید، معرفی نکنم و اون عطری نیست جز ممویر مردانه آمواج که گویی در دل شب در ته یک جنگل انبوه در کلبه ای چوبی در سکوتی روحانی در حال مکاشفه خود هستید.احتمالا این عطر شگفت انگیز را امتحان کرده اید و اگر نه حتما اینکار را بکنید. 

شادکام و پیروز باشید

سلام و درود ... اتفاقا اصلا احساس بدی نگرفتم و حتی محو این متنی شدم که نوشتین 

باید بگم پاسختون اتفاقا خیلی رویکردم به این عطر رو تونست شفاف کنه برام. فهمیدم چرا انقدر دوسش دارم و  موجب شد بفهمم که وقتی این عطر چنین جلوه ایی داره از دنیای درونم نباید این عطر رو در بیرون تن پوش کنم و همون دیور ادیکت خودم رو بزنم و برم بیرون. 

کارهای امواج رو می پسندم از امضامم احتمالا متوجه شدین. این کار رو هم حتمن تست میکنم خیلی خوشحال میشم وقتی کسی بهم عطر معرفی میکنه برامم فرقی نداره مثل اندی تاور هم دم تنهاییم باشه یا محل کار و سر مریض باشه بزنم یا اینکه در بیرون و گردهمایی ها. 

بازم تشکر بی اندازه ازشما☺️ 

در پاسخ به کامبیز سخی :

لبخند تلخ ، نگاه عمیق که عمق میبیند در دیگران و نه سطح ( ظاهر ) ، بر سینه ی دیگران آثار زخم میجوید و از پشت چشمانشان طوفان میبیند ، دیدن ِ غریقانی که نمیتوان نجات داد اندوهگین است ، درد دارد ، در طپش قلب هاشان بدنبال هیجان دیدن سوختن درختان و گلها میشنود که طپش آنها متفاوت است .

بر دختران جوان حیف است این حال

ای امان جناب سخی ... 

نمیدونم چندمین باره که میخونمش و نمیدونم توی این مدت چند تا چیز اومده از جلوم رد شده . یا چند تا اهنگ از خواننده مورد علاقه ی فارسیم رو گوش دادم 

کم کم دارم به شخصیت شناسیتون ایمان میارم چه از چهره چه از عطر!  

پس این عطر واقعن عطر منه در تنهاییا میخرمش و‌ در خلوتم میزنمش. 👌

در پایان علاوه بر تشکر خاستم بنویسم پایدار باشید که یادم اومد بنویسم همیشه معطر باشید در قلب و در وجودتان

در پاسخ به پدرام مرادی :

سلام

دو عطری که اسم بردین دو دنیای متفاوت از هم هستن. تاور عطری مردانه است. حتی اگر استایل چرمی سیاه و آرایش تیره ای همراهش باشه اما بازهم مردانه است. چیزی که توی ذهنم تداعی میکنه دختری است که از زنانه بودنش دور شده. انگار از چیزی راضی نیست و سعی میکنه هویتش رو در درونش تغییر بده. تاور ۰۲ هم عطر خودش نیست، انگار قایمکی رفته سر کمد داداشش و از عطرش استفاده کرده.

شخصیتی این چنین واسم جالب و کنجکاوی برانگیزه و نه بیشتر

اما مندورلا دی نوتو یک دنیای کاملا زنانه ی اغواگر بالاشهریه که به دنبال بازخورد گرفتنه اما حد و حدودش رو هم رعایت میکنه

کلا روایح شرقی وانیلی چنین خاصیتی دارن که به دیگران میگن به من توجه کن

اکورد بادامیش با اون ست چرمی که فرمودین بسیار همخوانی داره. نشان از روحیه ی زمخت کمی مردانه نیست، اتفاقا تکمیل کننده ی اون بوی لوکس و پولداریه که بادام القا میکنه

اما در آخر با خوندن پیام هاتون در جواب باقی دوستان، داشتم به خودم میگفتم اگر که قرار بود به دختری با این مشخصات عطری معرفی کنی چی معرفی میکردی ؟راستش از هر راهی که رفتم فقط به تام فورد متالیک رسیدم !

سلام و درود اقای مرادی 

چه قدر خوشحال شدم که بالاخره یک نفر این کار نیش سیمونه رو بوییده چیز عجیبی بود این رایحه ، حداقل با سلیقه ی من بسیار جور بود

و باید اعتراف کنم شبش خواب میدیدم رفتم ایتالیا در یک بوتیکی سایمونه رو دیدم و دارم راجب این کار فوق العاده اش باش حرف میزنم 

و بی نهایت تشکر میکنم که وقت کذاشتین و نوشته ها رو خوندین تا کاری بهم معرفی کنین که قطعا بررسی مجدد و بیشتری روی اون هم خواهم داشت.و توضیحاتتون از موندرلا هم برام بسیار کمک کننده بود. که بدونم در چه فضایی ازش استفاده کنم. 

ای امان جناب سخی ... 

نمیدونم چندمین باره که میخونمش و نمیدونم توی این مدت چند تا چیز اومده از جلوم رد شده . یا چند تا اهنگ از خواننده مورد علاقه ی فارسیم رو گوش دادم 

کم کم دارم به شخصیت شناسیتون ایمان میارم چه از چهره چه از عطر!  

پس این عطر واقعن عطر منه در تنهاییا میخرمش و‌ در خلوتم میزنمش. 👌

در پایان علاوه بر تشکر خاستم بنویسم پایدار باشید که یادم اومد بنویسم همیشه معطر باشید در قلب و در وجودتان

شما دختری زیبا هستید . لطیف . ظریف . اهل ادبیات . اهل شعر و شعور و عاشقانه ها . اهل مطالعه و تحقیق در ادبیات . عطش آن در شما هویداست .

آن توصیفاتی که در پیام قبلی ام معروض شد توصیف اکنون شما یا سنجشی از روایح نامبرده نیست . بلکه مسیری نزدیک به مقصد آن موصوفات است . برای الان شما مناسب نیست . حیف است معاوضه ی شادابی با چنین تفکراتی عمیق که بر صورت آثار چروک مینهد و رنگ موها را پیش از موعد سپید میکند .

شادابی ی تجربه ی عشق در انتظار شماست .

لذت بی پایان مادر شدن !

هیجان کشف و شهود هم در کنارشان زیباست و بر شمای مستعد ، هموار و در دسترس انشاله .

زمان بر شما هست بر تجارب آن موصوفات که فرزندان را به تجربه راهبری کنید که تربیت فرزندان با مادران است و خوشا بحال فرزندانی که مادرانی پرسواد دارند که بی شک بر دیگران توفیق دارند .

سبقت را در مسیر عشق تجربه کنید در حالیکه بر بال های ادبیات سوار اید ، که هر کس بشرط اینکه مستعد باشد در ادبیات ، تیز پرواز و بلند پر است در آسمان عشق و کسی را یارای سبقت از او نباشد در مصاف !

دلربایی ی صورت هماره بر زیبایی ی سیرت باخته است و اگر دختر جوانی هر دو را کسب کرده باشد زهی سعادت که لایق صفت فرشته باشد !

مسیر غلظت را بگزارید برای سالهای بعد تا ماندگار شوید ، اکنون زمان پخش است بر شما !

یاس ضمیر باشید و مریم سیرت انشاله

در پاسخ به کامبیز سخی :

شما دختری زیبا هستید . لطیف . ظریف . اهل ادبیات . اهل شعر و شعور و عاشقانه ها . اهل مطالعه و تحقیق در ادبیات . عطش آن در شما هویداست .

آن توصیفاتی که در پیام قبلی ام معروض شد توصیف اکنون شما یا سنجشی از روایح نامبرده نیست . بلکه مسیری نزدیک به مقصد آن موصوفات است . برای الان شما مناسب نیست . حیف است معاوضه ی شادابی با چنین تفکراتی عمیق که بر صورت آثار چروک مینهد و رنگ موها را پیش از موعد سپید میکند .

شادابی ی تجربه ی عشق در انتظار شماست .

لذت بی پایان مادر شدن !

هیجان کشف و شهود هم در کنارشان زیباست و بر شمای مستعد ، هموار و در دسترس انشاله .

زمان بر شما هست بر تجارب آن موصوفات که فرزندان را به تجربه راهبری کنید که تربیت فرزندان با مادران است و خوشا بحال فرزندانی که مادرانی پرسواد دارند که بی شک بر دیگران توفیق دارند .

سبقت را در مسیر عشق تجربه کنید در حالیکه بر بال های ادبیات سوار اید ، که هر کس بشرط اینکه مستعد باشد در ادبیات ، تیز پرواز و بلند پر است در آسمان عشق و کسی را یارای سبقت از او نباشد در مصاف !

دلربایی ی صورت هماره بر زیبایی ی سیرت باخته است و اگر دختر جوانی هر دو را کسب کرده باشد زهی سعادت که لایق صفت فرشته باشد !

مسیر غلظت را بگزارید برای سالهای بعد تا ماندگار شوید ، اکنون زمان پخش است بر شما !

یاس ضمیر باشید و مریم سیرت انشاله

جناب سخی بزرگوار سلام ... امان که نه چهره ی زیبا و نه قلبی صاف و نه حتی ثروت ، تضمین زندگی راحت را برای کسی به ارمغان نخواهد اورد. چه بسا زندگی را بسیار پیچیده تر کند بخصوص در سنین بیست سالگی درست در جایی که از زندگی هیچ چیز نمیدانستی! 

و این دگردیسی چیزی نیست جز مبارک ترین سحری که تمام چشمانم برای رسیدن به ان سخت ترین شب ها را طی کرده است ! 

صحبت مسیر شد و مقصد 

مقصد این روزهای من حال هانر ۴۳ امواج هست! در عقلانی ترین حالت و در مستانه ترینش! هر دو همزمان با هم ... 

برمیگردیم به ان سفر  

اری اندی تاور  یک مقصد نیست برای من ! برای من بخشی از سفر زندگیم است . 

ان بخش که بسیار به زندگی خوش بینانه نگاه میکردم بگذارید به زبان عطر با هم سخن بگوییم ، دخترک اکلت پوشی که  ناگهان اونچه نباید رو راجب ادمیزاد می فهمیدم رو فهمیدم  

و حالا با این فهم چه طور میتونم اکلت تن پوش کنم؟ مگر در خلوت  

حیف است جناب سخی عزیز بسیار حیف است در که محبت و لطافت و ظرافتی که از ان صحبت کردید را خرج این ادمیزاد کرد! مگر در موارد خاص انجا‌که احساس نمیکنی هدر داده ایی خودت را   

حماقت محض است که این عینک ساده انگارانه و مهربانانه را باز بر چشم زنم! و بعدها بفهمم مار در استین می پرورانده ام!  نه هرگز چنین نخاهم کرد ... ! 

با این وجود در یک سالگی پس از ان روزهایی که نمایانگرش برایم همین اندی تاور است! 

نه ادم نامهربانی شده ام 

نه ادم نا لطیف 

گویی که هرگز نمیتوان درونیات انسان ها را تغییر داد

اما بسیار پخته تر شده ام و با زکاوت تر ! 

این روزها چشمانی تیز دارم برای جلوه گری درونیات خویشتن و گزیده خلوتی برای ارامش که با انسان هایی از حنس ارامش می کذرانم. 

و البته به همراه لبخندی بر لب  

اندی تاور برای من تلخ نیست! شروع یک طوفانی است که مرا به ساحل میرساند. گویی که یک پناهگاه دارد در اوج تاریکی اش 

کافی است جانانه اندی تاور را ببویید به نوت انتهایی گوش بدهید قطعن شما را به ساحل سلامت و لطافت میرساند در انتها ... 

به گمانم از موسیقی به دور نباشید بگذارید تمثیلی بزنم 

شروع اندی تاور ؛ ان دوران سخت ؛ snuff corey taylor 

و احساس نت پایانی اندی تاور ؛ اهنگ anchor است که قبلتر هم گفته ام. 

و برای شما دوست عزیز که نکران  من بودید 

که مبادا در ان تلخی یه گل نشسته باشم خودم هم فکر میکردم در این تلخی ماندگارم اما 

دست های خدا به گمانم در ان شب ها مرا تنها نگذاشتند  

برای ساحل این روزهایم به زبان من و شمای عطرباز ( که البته شما یدی طولانی تر دارید و ما اول راهیم ) 

من اکنون در نقطه ی هانر امواج ۴۳ قرار دارم . 

اری گفته بودم مبارک سحری است دوست عزیز بوییدن اندی تاور 

و مبارک‌ سحری شد این قصه . 

که چشمان و درون زیبا را به گمانم خداوند هرگز تنها نمیگزارد. به قول بابک جهان بخش عزیز‌ همین که الان خوبه حالم یعنی نون قلبمو خوردم . 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟