محلی برای فروش یا تعویض عطر و ادکلن‌هایی که دوست نداریم!

سلام، دوستان من اخیرا شنل اگوئیست رو هدیه گرفتم که با توجه به ریویوها و نظرات مختلف سایت‌های معتبر با اینکه تستش نکرده بودم بازش کردم و دیدم اصلا نمی‌تونم با این رایحه ارتباط برقرار کنم!!! گشنیزی که تو اپنینگ داره باعث ایجاد سردرد شدیدی میشه برای من...

میخواستم ببینم پلتفرم، پیج یا جایی رو سراغ دارید که در اینطور مواقع بشه عطر رو با نمونه مورد علاقه تعویض کرد و یا کمتر از قیمت بازار فروخت؟

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

Shaghayegh Shaghayegh
1401/10/14

کانال های تلگرام:

purep@@@arfume

secon@@@@@ddufte

Open@@@Box@@@Perfume

علامت @را ندید بگیرید به جهت تایید شدن کامنتم گذاشتم.

با درود به صفحه اینستاگرامی عطر@@چی مراجعه کنید بخشی داره به اسم بازباکس

سلام

چه ق‌.ی‌.م‌.ت‌.ی مدنظرتون هست؟

در پاسخ به هادی نیک نام :

سلام

سلام.

حدودا ۳۰٪ زیر ق.ی.م.ت سایت مد نظرم هست.

صرفا ۵-۶ پاف جهت تست استفاده شده است.

در پاسخ به هادی نیک نام :

سلام

سلام مجدد.

جناب نیکنام البته که قابل شمارو نداره و جای مذاکره هم داره اگر قصد تهیه این کار رو دارید. من برای تهیه الکسیر به نقدینگی نیاز دارم و میخوام هرچه زودتر این مغرور اسپایسی رو بسپرم دست کسی که دوستش داره :)

اگر مایل بودین به ادمین پیام بدین یا همینجا ریپلای بزنید تا شماره تماس بنده رو در اختیارتون بگذارند یا بالعکس.

متشکرم.

سلام و عرض ادب ، من میتونم این کار شمارو با الکسیر خودم معاوضه کنم ، تشکر

در پاسخ به سینا مرادی :

سلام و عرض ادب ، من میتونم این کار شمارو با الکسیر خودم معاوضه کنم ، تشکر

سلام و ارادت جناب مرادی.

ساواج الکسیر جزو کارهای مورد علاقه من هست و این باتلی که الان ازش دارم تقریبا ۱۰ میل باقی مانده، من هم مایل به این معاوضه هستم.

ادمین محترم لطفا شماره تماس من رو در اختیار جناب مرادی قرار بدهید تا با بنده تماس بگیرند.

با تشکر

در پاسخ به علیرضا شیرین :

سلام و ارادت جناب مرادی.

ساواج الکسیر جزو کارهای مورد علاقه من هست و این باتلی که الان ازش دارم تقریبا ۱۰ میل باقی مانده، من هم مایل به این معاوضه هستم.

ادمین محترم لطفا شماره تماس من رو در اختیار جناب مرادی قرار بدهید تا با بنده تماس بگیرند.

با تشکر

سلام و عرض ادب خدمت شما ، خیلی هم عالی ، چجوری میتونم باهاتون تماس بگیرم؟

در پاسخ به سینا مرادی :

سلام و عرض ادب خدمت شما ، خیلی هم عالی ، چجوری میتونم باهاتون تماس بگیرم؟

درود مجدد.

لطفا تصویر پیام‌های بنده رو به پشتیبانی و.ا.ت.س.ا.پ سایت که در بخش تماس با ما شمارشون درج شده به اشتراک بگذارید و ازشون بخواید شماره تماس من رو در اختیارتون قرار بدهند.

سپاس

سلام به دوستان 

من ۵۰ میل والنتینو اومو اینتنس دارم مایلم با گرلن عود اسنشیال یا هر عطری تو همین حال و هوا معاوضه کنم با تشکر .

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟