راهنمایی

آیا کسی از دوستان معطر تجربه ای از فلورز دی اورنج از برند سرژ لوتنز دارند!!!

یادمه یک روز به رسم کنجکاوی کلکسیون دوستی رو مرور میکردم  نوشته بود  بوی بهار نارنج در اواخر پاییز!!!!!!

گفتن در مسیر یکی از شهرهای شمالی باغی را دیده‌اند مملو از شکوفه های مرکبات.  پیاده شده اند از باغبان جویا شده اند که آیا این درختان فصل‌ها را گم کرده اند باغبان گفته اند نه اینها پرتقال های تابستانی هستند !!!!!

این دوستمون که از بوی بهاری در پاییز مست و شگفت بودند نا خود آگاه به یاد این عمرشون افتاده بودند 

فلورز  دی اورنج 

لطفا 

lili sahm lili sahm
1401/10/30

سلام. بله من این عطر رو دارم و جزو عطرهاییه که عاشقانه دوسش دارم. شکوفه پرتقال و بهارنارنج طبیعی و خیلی زیبایی داره و درکنارشون یکم روایح گلی دیگه(یاس و مریم)، و یه شیرینی لطیف و یکم اسپایسی.این عطر یکی از معدود عطرهای با بهارنارنج غالبه که میتونم ازش لذت ببرم چون اینجا نه بهارنارنج حالت صابونی پیدا میکنه و نه شکوفه مرکبات، تم سبز دارن. 

راستش متاسفانه من تجربه ای از بودن تو باغ مرکبات ندارم،اما از نظر ذهنی این عطر برای من تجلی گر عطر عروسه. یه عروسی ساده ولی رومانتیک که تو یه روز آفتابی بهاری و تو فضای باز و تو یه باغ پر از شکوفه برگزار شه. بنظرم برای همچین مراسمی، این عطر بهترین انتخابه برای عروس

hadi eng hadi eng
1401/11/02

چه توصیف زیبایی خصوصا در مورد عروس 😍

در پاسخ به lili sahm :

سلام. بله من این عطر رو دارم و جزو عطرهاییه که عاشقانه دوسش دارم. شکوفه پرتقال و بهارنارنج طبیعی و خیلی زیبایی داره و درکنارشون یکم روایح گلی دیگه(یاس و مریم)، و یه شیرینی لطیف و یکم اسپایسی.این عطر یکی از معدود عطرهای با بهارنارنج غالبه که میتونم ازش لذت ببرم چون اینجا نه بهارنارنج حالت صابونی پیدا میکنه و نه شکوفه مرکبات، تم سبز دارن. 

راستش متاسفانه من تجربه ای از بودن تو باغ مرکبات ندارم،اما از نظر ذهنی این عطر برای من تجلی گر عطر عروسه. یه عروسی ساده ولی رومانتیک که تو یه روز آفتابی بهاری و تو فضای باز و تو یه باغ پر از شکوفه برگزار شه. بنظرم برای همچین مراسمی، این عطر بهترین انتخابه برای عروس

سلام . خوش به حال و روزتون . من هنوز نتونستم تهیه کنم . ولی فکر کنم همونی هست که دنبالشم. فعلا شما بو کنید و لذت ببرید تا ببینم چی میشه.

زنده باشید و فلورال

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟