محسن محسن
4
1401/10/06

انتخاب

سلام خدمت همگی دوستان عطر افشانی🌹❤️

قصد خرید ادکلن رو داشتم ولی دو دل شدم بین ادکلن مون بلان لجند که چهارفصله و اسنتریک مولکول ۰۲ که ادکلن خنکی هستش،دوستان که استفاده کردن یا حتی با رایحه هاشون آشنایی دارند لطفاً انتقال تجربه کنند که کدوم یکی بهشون حس لذت‌بخش‌تر و بهتری بهشون میده؟      ممنون از همراهی تک‌تک دوستان🙏🏻 

مون بلان لجند و مولکول ۰۲...

چه انتخاب سختی؛

به لحاظ رایحه سلیقه من ۰۲ هست،

اما مون بلان لجند با رایحه ای بسیار خوشبازخوردتر، ماندگاری بهتر و پخش معقولانه، قیمت بهتر از مولکول ۰۲ ارزش خرید بالایی داره.

هردو تقریبا ۴ فصل هستن. مون بلان لجند کاملا چهارفصله.

اگه توی تولیدات جدیدش ضعیف نشده باشه هنوزم شایستست.

منکه ازش بازخوردای خیلی خوبی گرفتم.

مولکول ۰۲ هم بنظرم خاص تر و یونیک تره.

انتخاب من در صورت توجه به رایحه، مولکول ۰۲

درصورت بررسی جوانب فشن و ست با استایل و مصرف روزانه+قیمت، مون بلان لجند

محسن محسن
1401/10/08
در پاسخ به حسین علوی :

مون بلان لجند و مولکول ۰۲...

چه انتخاب سختی؛

به لحاظ رایحه سلیقه من ۰۲ هست،

اما مون بلان لجند با رایحه ای بسیار خوشبازخوردتر، ماندگاری بهتر و پخش معقولانه، قیمت بهتر از مولکول ۰۲ ارزش خرید بالایی داره.

هردو تقریبا ۴ فصل هستن. مون بلان لجند کاملا چهارفصله.

اگه توی تولیدات جدیدش ضعیف نشده باشه هنوزم شایستست.

منکه ازش بازخوردای خیلی خوبی گرفتم.

مولکول ۰۲ هم بنظرم خاص تر و یونیک تره.

انتخاب من در صورت توجه به رایحه، مولکول ۰۲

درصورت بررسی جوانب فشن و ست با استایل و مصرف روزانه+قیمت، مون بلان لجند

خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید

سلام جوان

مولکول ۰۲ چیزی دیگر است . با لجند مون بلاند قابل قیاس نیست . اما !

برای یک جوان با موقعیت ها و مکان ها و زمان هایی که سر و کار دارد و روزگار میگذراند و خاطره میسازد ، لجند مون بلان از هر حیث مناسب تر است .

برای یک جوان ( که دنیایی دیگر دارد ) به همان اندازه که لجند مناسبت دارد مولکول نامناسب است .

نکته ی مهم :

یک جوان فرصت دارد که در آتیه از مولکول ۰۲ به بهترین شکل ممکن بهره گیرد اما با انتخاب نادرست مولکول نمیتواند به لجند باز گردد و هر دو عطر و هر دو موقعیت آنها را از کف میدهد !

ما عطر بد ، خوب یا عالی نداریم ! این موقعیت ، سن و نحوه ی استفاده است که هر عطری را در جای خود ممتاز میکند .

این را فراموش نکن جوان  

موفق باشی انشاله

محسن محسن
1401/10/12
در پاسخ به کامبیز سخی :

سلام جوان

مولکول ۰۲ چیزی دیگر است . با لجند مون بلاند قابل قیاس نیست . اما !

برای یک جوان با موقعیت ها و مکان ها و زمان هایی که سر و کار دارد و روزگار میگذراند و خاطره میسازد ، لجند مون بلان از هر حیث مناسب تر است .

برای یک جوان ( که دنیایی دیگر دارد ) به همان اندازه که لجند مناسبت دارد مولکول نامناسب است .

نکته ی مهم :

یک جوان فرصت دارد که در آتیه از مولکول ۰۲ به بهترین شکل ممکن بهره گیرد اما با انتخاب نادرست مولکول نمیتواند به لجند باز گردد و هر دو عطر و هر دو موقعیت آنها را از کف میدهد !

ما عطر بد ، خوب یا عالی نداریم ! این موقعیت ، سن و نحوه ی استفاده است که هر عطری را در جای خود ممتاز میکند .

این را فراموش نکن جوان  

موفق باشی انشاله

چه خوش شانسم من که جواب از طرف شماست

ممنون ازتون استاد سخی بزرگوار و کاربلد به خاطر وقتی که گذاشتید 

در ضمن نصیحتتون رو هم هیچوقت فراموش نمیکنم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟