راهنمایی میخواستم در مورد کرید اونتوس.

سلام. به اساتید رایحه شناس.

یه سوالی دارم . من به یکی از آشنایان کرید اونتوس رو از فری شاپ دوبی سفارش دادم و ظاهرا اریجینال هست. دوتا سوال داشتم  یک اینکه چیزی به عنوان بچ کد روی کارتن و شیشه وجود نداره این مشکل حساب میشه

دوما مایع داخل شیشه غلیظ و کمی زرد رنگ میباشد .این مشکل حساب میشه.

درب و شیشه کاملا با کیفیت و نوشته های ته شیشه کاملا برجسته میباشد.

ولی بوی عطر یه چیز شاهکار و غریب و fantastic از نظر من نیست . قبلا عطرهای گرمی شرکت لوزی رو میخریدم و دقیقا همین بو رو میداد. الان موندم ۱۴ میلیون رو بیخودی حروم کردم واقعا . 

لطفا منو از این سردرگمی که آیا این محصول تقلبی هست یا نه راهنمایی بفرمایید. 

خیلی خیلی ممنون میشم اگه چند دقیقه ای برای من وقت بگذارید . 

سلام کافی عزیز

در آپارات یا یوتیوب یک سرچ ساده انجام بدین و تفاوت نسخه اصل و تقلبی ببینین خیلی بهتره اینجوری راحت تر میتونین نکات باتل اصل با نسخه که شما تهیه کردین برسی کنین 

محلول دورن شیشه باید بی رنگ باشه 

اینکه پول رو بیخود  خرج کردید از یه بابت درسته چون اگر لات نامبر جدیدش باشه کیفیت پایینی پیدا کرده اما رایحه اونتو جدا ازینکه هایپ شده فوق العاده است انصافا ولی تو یوتوب با ی سرچ ساده میتونید چک کنید مشخصات محصول اورجینال رو

سلام علیرضا کافی عزیز

راستش به تازگی از طریق یکی از دوستانم با یه اونتوس اماراتی آشنا شدم که کیفیت شیشه و افشانه اش فوق العاده بود و کار رو برای کسی که اونتوس اصل نداشته سخت میکنه. 

اولا از طرق رایحه و دوما از طریق جعبه فهمیدم محصول اصل نیست.

در مورد عطر شما هم تشخیص سخته، اما اونتوس (خصوصا ۱۰۰ میل) مایع سفید دارن که کمی به زردی متمایل هست.

اگر میتونید نمونه ی اماراتی تست کنید و کنار هم قرار بدین تا متوجه بشین اصله یا خیر.

موفق باشید🌸

Perfumex Perfumex
1401/09/26

درود بر شما دوست گرامی

خرید از فری شاپ ها ریسک بسیار بالایی داره خصوصا در کشورهایی که سفر بهشون خیلیم سهل و کم هزینه نیست بنابراین شما مسافر هستید عطر را میخرید میرید یه کشور دیگه و عملا دسترسی به اون فروشنده ممکن نیست ازین کلاهبرداریها تا دلتون بخواد توی فرودگاه استانبول اتفاق میوفته من متوجه نشدم شما میگید بچ کد نداره!!!

حتی فیک ها هم بچکد دارن اگر بچ کد نداره به اصالتش شک کنید

به تصویر اسب و سوارکار و فونتهاش دقت کنید بخصوص خطوط افقی برجسته جعبه در مدل اصل کاملا مشخص هست و باکس فیک این خطوط را بصورت برجسته ندارند مورد اخر درب اصلیه اونتوس حدود ۲۴ گرم وزن داره و لوگو بصورت بسیار با کیفیت روش حک شده و دربهای فیک سبکتر و پلاستیکین و کیفیت حک خوبی هم ندارند 

امیدوارم عطرتون فیک نباشه🌹

در پاسخ به امیر علوانی :

سلام کافی عزیز

در آپارات یا یوتیوب یک سرچ ساده انجام بدین و تفاوت نسخه اصل و تقلبی ببینین خیلی بهتره اینجوری راحت تر میتونین نکات باتل اصل با نسخه که شما تهیه کردین برسی کنین 

محلول دورن شیشه باید بی رنگ باشه 

سلام . لطف کردین . منت گذاشتین که پاسخ دادین.

در پاسخ به Perfumex :

درود بر شما دوست گرامی

خرید از فری شاپ ها ریسک بسیار بالایی داره خصوصا در کشورهایی که سفر بهشون خیلیم سهل و کم هزینه نیست بنابراین شما مسافر هستید عطر را میخرید میرید یه کشور دیگه و عملا دسترسی به اون فروشنده ممکن نیست ازین کلاهبرداریها تا دلتون بخواد توی فرودگاه استانبول اتفاق میوفته من متوجه نشدم شما میگید بچ کد نداره!!!

حتی فیک ها هم بچکد دارن اگر بچ کد نداره به اصالتش شک کنید

به تصویر اسب و سوارکار و فونتهاش دقت کنید بخصوص خطوط افقی برجسته جعبه در مدل اصل کاملا مشخص هست و باکس فیک این خطوط را بصورت برجسته ندارند مورد اخر درب اصلیه اونتوس حدود ۲۴ گرم وزن داره و لوگو بصورت بسیار با کیفیت روش حک شده و دربهای فیک سبکتر و پلاستیکین و کیفیت حک خوبی هم ندارند 

امیدوارم عطرتون فیک نباشه🌹

سلام. ممنون از شما و تاسف برای خودم. که اعتماد کردم به یک نزدیک

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟