حسین حسین
7
1401/09/13

کارایی با پخش بوی بالا

دوستان سلام، با توجه به داستان  ریفورمورله شدن عطر ها به نظرتون چه عطر هایی  هنوز هم  پخش بوی فوق العاده‌یی دارن؟؟ ( بین عطر های مردونه )

Perfumex Perfumex
1401/09/14

درود جناب حسین عزیز🌹

پخش بوی خوب خیلی لانچ ها را شامل میشه ولی شما از کلمه فوق العاده استفاده کردین به نظرم این لیست را میشه فوق العاده در نظر گرفت

۱- یونیک لاکچری کراش آن می

۲- یونیک لاکچری کوتی

۳- اورتوپاریسی مگاماره

۴-آمواج انکلیو

۵-آمواج اورچر 

۶-آمواج فیت

۷- مانسرا رد توباکو 

به نظرم این لیست رتبه ۱ تا ۳ بشدت قدرتمندن و بقیه با اختلاف کمی از همدیگه همگی در زمره عطرهایی با پرفورمنس بسیار عالی قرار دارن من این لیست ۷ گانه را همشو تست داشتم از بعضی زرجوفها مثل الکساندریا به علت گرانی زیاد و عدم ارزش نام نبردم

آمواج ها هم حتما تست بشن زمزمه هایی از ریفرموله فیت و اورچر شنیدم  

حامدبی حامدبی
1401/09/14

الکساندریا دو از زرجف . مگامار . اینترلود امواژ . 

دروود بر شما

مجموعه کارهای اورتوپاریسی، ناسوماتو و یونیک لاکچری و بیش تر کارهای تیزیانا ترنزی، اینترلود 53 و بیچ هات از آمواژ، لیتون اکسکلوسیف مارلی، آیریش لدر و آفریکن و ایتالین لدر از ممو، ام پیوردیستنس، الکساندریا 2 زرجوف، آکوا سکشس و گارودا از ژول ات مد، بیش تر کارهای بیوفرت هم ویژگی های مد نظر شما رو دارن ولی خیلی خاص هستن و نایاب. بقیه دوستان هم نظر بدن فک کنم تکمیل بشه لیست درخواستی شما.

سعی کردم پکیج کاملی رو ارائه بدم که بتونید عطر مورد نظر خودتونو از بین عطرهای مختلف امتحان کنید فقط مواردی که کل برند رو اعلام کردم، توضیحات مربوط به همون عطر رو بخونید تا اطلاعاتتون تکمیل بشه تا راحت تر بتونید انتخاب کنید. این نکته رو هم در نظر بگیرید که هیچ عطری رو بلایند بای نکنید چون هم قیمت هاشون بالاست هم ممکنه خیلی خاص باشن و مورد پسند شما نباشه.

موفق باشید

حسین حسین
1401/09/15
در پاسخ به Perfumex :

درود جناب حسین عزیز🌹

پخش بوی خوب خیلی لانچ ها را شامل میشه ولی شما از کلمه فوق العاده استفاده کردین به نظرم این لیست را میشه فوق العاده در نظر گرفت

۱- یونیک لاکچری کراش آن می

۲- یونیک لاکچری کوتی

۳- اورتوپاریسی مگاماره

۴-آمواج انکلیو

۵-آمواج اورچر 

۶-آمواج فیت

۷- مانسرا رد توباکو 

به نظرم این لیست رتبه ۱ تا ۳ بشدت قدرتمندن و بقیه با اختلاف کمی از همدیگه همگی در زمره عطرهایی با پرفورمنس بسیار عالی قرار دارن من این لیست ۷ گانه را همشو تست داشتم از بعضی زرجوفها مثل الکساندریا به علت گرانی زیاد و عدم ارزش نام نبردم

آمواج ها هم حتما تست بشن زمزمه هایی از ریفرموله فیت و اورچر شنیدم  

سپاسگزارم

حسین حسین
1401/09/15
در پاسخ به حامدبی :

الکساندریا دو از زرجف . مگامار . اینترلود امواژ . 

ممنون 

حسین حسین
1401/09/15
در پاسخ به وانتیار :

دروود بر شما

مجموعه کارهای اورتوپاریسی، ناسوماتو و یونیک لاکچری و بیش تر کارهای تیزیانا ترنزی، اینترلود 53 و بیچ هات از آمواژ، لیتون اکسکلوسیف مارلی، آیریش لدر و آفریکن و ایتالین لدر از ممو، ام پیوردیستنس، الکساندریا 2 زرجوف، آکوا سکشس و گارودا از ژول ات مد، بیش تر کارهای بیوفرت هم ویژگی های مد نظر شما رو دارن ولی خیلی خاص هستن و نایاب. بقیه دوستان هم نظر بدن فک کنم تکمیل بشه لیست درخواستی شما.

سعی کردم پکیج کاملی رو ارائه بدم که بتونید عطر مورد نظر خودتونو از بین عطرهای مختلف امتحان کنید فقط مواردی که کل برند رو اعلام کردم، توضیحات مربوط به همون عطر رو بخونید تا اطلاعاتتون تکمیل بشه تا راحت تر بتونید انتخاب کنید. این نکته رو هم در نظر بگیرید که هیچ عطری رو بلایند بای نکنید چون هم قیمت هاشون بالاست هم ممکنه خیلی خاص باشن و مورد پسند شما نباشه.

موفق باشید

دم شما گرم

آرامیس آرامیس
1401/09/18

من عطرهای مردونه رو تست نداشتم ولی چند برند که معمولا پخش بوی بالایی دارند و مینویسم

زرجوف و پرفومز د مارلی که البته نیشن و قیمتهای بالایی دارند

اما برندهای دیزاینری و ارزانتر  برند ژیوانچی و برند الی ساب معمولا عطرهای قوی از نظر پخش و ماندگاری دارند

ورساچه هم پخش بوی عطرهاش معمولا خوبه

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟