انتخاب بهترین

با سلام میخواستم ببینم تا رنج ۲ میلیون چه ادکلنی پیشنهاد میدید که پخش بو مناسب و مانگاری خوب داشته باشه ؟ و اینکه خوشبو باشه به طور کلی ... مناسب زیر ۳5 باشه زیاد سن بالا نباشه ممنون میشم راهنمایی کنید ...

Oud Malaki #چوپارد عود ملکی Oud Malaki 

سلام

این رو تستش کنید،مناسب پاییز وز مستان.

دستریزش رو سایت معروف اصفهانی ت.. ا میتو داره.من دستریزش رو از همون جا گرفتم بسیار برام جالب بود.

البته ماندگاری و پخش آنچنانی نداره.

[EDITED] 1401/09/11 14:10

با درود

بنتلی مومنتوم اینتنس این ویژگی ها را دارد. 

Dapper Dapper
1401/09/11

دوست عزيز درود

پيشنهاد من به شما براي كاري خنك مخصوص فصول گرمتر سال عطر ناتيكا ووياژ 

Nautica Voyage #نوتیکا وویاژ (ناتیکا وویاج) Nautica Voyage 

و برای فصول سرد سال

هالووین من اکس

Halloween Man X #جسوس (خسوس) دل پوزو هالووین من ایکس Halloween Man X  

هست.

سلام رفیق جان!

توی اون بازهٔ بهای پرداختی که شما دنبالش می کنی، گزینه های زیادی برای پیشنهاد دادن هست؛ البته بدون لحاظ کردن زمان گذاشتن پیامت، و رشد قابل توجه قیمت ها، توی این فاصله. 

راستش، خیلی خیلی دوست داشتم یه عطرباز حرفه ای می بودم، تا بتونم با معرفی کردن چند ده پیشنهاد خوب و بالا و پایین کردن نت های آغازین و میانی و پایانی شون، با کلی اصطلاح قلنبه و کیبورد پرکن، مشعوفت کنم، اما حیف! 

حیف که فقط باید به گفتن نظر دلی و مبتنی بر احساسم بسنده کنم و بگذرم. 

واقعیت، اینه که برای یه دوست قدیمی، هیچ عطری جذاب تر از عطر رفاقت های بی غل و غش بچگی اش نیست!

واقعیت اینه که برای کسی مثل من، هر عطری که از جانب تو به مشام برسه- فقط اگر از جانب تو باشه- جذاب و دوست داشتنیه و تداعی کنندهٔ بهترین خاطرات عمرم!

و واقعیت اینه که از بین تمام عطرهای گرون و ارزونی که توی این عمر کوتاه استشمامشون کردم، هیچ رایحه ای، اونطور که باید و شاید، لایق تعریف شخصیت تو، با تمام کنج ها و زوایا و صفاتش نیست. 

اگر روزی برسه که یه عطار، یا به اصطلاح طراح عطر بتونه از (سادگی)، (متانت)، (صافی و صداقت)، (انرژی زیاد)، (صمیمیت)، (معصومیت)، (مهربانی)، ( پاکدلی)، ( نشاط) و (خنده رویی همیشگی)  اسانس بگیره و همهٔ اینها رو توی یه بطری فوق العاده زیبا از جنس طلا با هم ترکیب کنه تا رایحهٔ بهشتی شون رو به طور یکجا کنار هم گیر بندازه، تازه شاید، شاید بتونه ادعا کنه که عطری درخور شأن تو ساخته. 

هرچند، بعید می دونم که اون موقع، بتونه روی چنین عطری، چنان قیمتی بذاره؛ یا اصلاً به طور کلی، به خودش جرئتی برای تعیین قیمت بده. 

مشتاق دیدار روی ماه تو، دوستی قدیمی و متعجب از کوچکی جهان😉

در پاسخ به Mohammadreza. ZRG :

سلام رفیق جان!

توی اون بازهٔ بهای پرداختی که شما دنبالش می کنی، گزینه های زیادی برای پیشنهاد دادن هست؛ البته بدون لحاظ کردن زمان گذاشتن پیامت، و رشد قابل توجه قیمت ها، توی این فاصله. 

راستش، خیلی خیلی دوست داشتم یه عطرباز حرفه ای می بودم، تا بتونم با معرفی کردن چند ده پیشنهاد خوب و بالا و پایین کردن نت های آغازین و میانی و پایانی شون، با کلی اصطلاح قلنبه و کیبورد پرکن، مشعوفت کنم، اما حیف! 

حیف که فقط باید به گفتن نظر دلی و مبتنی بر احساسم بسنده کنم و بگذرم. 

واقعیت، اینه که برای یه دوست قدیمی، هیچ عطری جذاب تر از عطر رفاقت های بی غل و غش بچگی اش نیست!

واقعیت اینه که برای کسی مثل من، هر عطری که از جانب تو به مشام برسه- فقط اگر از جانب تو باشه- جذاب و دوست داشتنیه و تداعی کنندهٔ بهترین خاطرات عمرم!

و واقعیت اینه که از بین تمام عطرهای گرون و ارزونی که توی این عمر کوتاه استشمامشون کردم، هیچ رایحه ای، اونطور که باید و شاید، لایق تعریف شخصیت تو، با تمام کنج ها و زوایا و صفاتش نیست. 

اگر روزی برسه که یه عطار، یا به اصطلاح طراح عطر بتونه از (سادگی)، (متانت)، (صافی و صداقت)، (انرژی زیاد)، (صمیمیت)، (معصومیت)، (مهربانی)، ( پاکدلی)، ( نشاط) و (خنده رویی همیشگی)  اسانس بگیره و همهٔ اینها رو توی یه بطری فوق العاده زیبا از جنس طلا با هم ترکیب کنه تا رایحهٔ بهشتی شون رو به طور یکجا کنار هم گیر بندازه، تازه شاید، شاید بتونه ادعا کنه که عطری درخور شأن تو ساخته. 

هرچند، بعید می دونم که اون موقع، بتونه روی چنین عطری، چنان قیمتی بذاره؛ یا اصلاً به طور کلی، به خودش جرئتی برای تعیین قیمت بده. 

مشتاق دیدار روی ماه تو، دوستی قدیمی و متعجب از کوچکی جهان😉

ارادت خدمت شما بزرگوار

بجا نیاوردم متاسفانه یا منظور رو اشتباه گرفتم 

ولی سپاسگذارم از شما بابت متن زیبا و لطفتون❤️

در پاسخ به متین جعفری :

ارادت خدمت شما بزرگوار

بجا نیاوردم متاسفانه یا منظور رو اشتباه گرفتم 

ولی سپاسگذارم از شما بابت متن زیبا و لطفتون❤️

زنده باشید و سلامت. 

نامی که روی پروفایل شماست، دقیقاً منطبق با نام یکی از عزیزترین دوستان دوران کودکی بنده است، و چهره تون هم-با وجود اینکه حدود 15 سالی می شه اون رفیق شفیقم رو زیارت نکردم! - به شدت شبیه ایشون؛ یا تصوری که من از دوران جوانی شون داشتم.

اگر احیاناً حضرتعالی متولد نیمهٔ دهٔ هفتاد، و بین سالهای 81 تا 87 ساکن و محصل در یکی از محله های شرق تهران بوده باشید و در کودکی هم برای تلفظ یک یا چندحرف از حروف الفبا شکل مخصوص به خودتون رو داشته بوده باشید، احتمال اشتباه کردنم، بسیار کمتر می شه.

در غیر این صورت، اشتباه از طرف من بوده، و به تعبیر بهتر باید گفت این یه تشابه اسمی ساده است، که با یه تشابه ظاهری پیچیده همراه شده؛ تا روح و روان بنده رو راهی سفری به سالهای طلایی و زیبای عمرم کنه.

به هر حال، اگر با این اشتباهم، سبب تکدرخاطرتون شدم و وقتتون رو گرفتم ، عمیقاً عذرخواهی می کنم و اگر با متنم حال خوبی براتون به وجود اومد، اون احساس در لحظه و انرژی مثبت  رو به همراه تمام آرزوهای خوبی که برای رفیق عزیزم دارم، به طور یکجا تقدیم حضرتعالی، و بعد از اون به طرف خودش روانه می کنم، تا به لطف پروردگار، در هرکجای این گیتی چرخان که هست، سالم و سرزنده و سربلند باشه. 🙏

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟