Behzad habibi Behzad habibi
4
1399/09/09

معرفي عطري كه رايحه اي شبيه به اسپري اكس شكلاتي داشته باشه

سلام دوستان من علاقه زيادي به رايحه شكلات دارم به نظرتون كدوم عطر اين رايحرو داره دوست دارم يك عطر پيدا كنم كه بوي اون شبيه به اسپري اكس شكلاتي باشه خيلي ممنون

نیما نیما
1399/09/09

5bcdc0b71c63946JSY4njI-OlcWGa5_8x.jpg #والنتینو یومو (اومو) Valentino Uomo 

(اسپری اکس رو  تست نکردم )

mme mme
1399/09/10

سلام 5bcdc0a342df3e-h5-vOTSpjr2BDhKiQd.jpg #ژان پل گوتیر (گوتیه) کوکوریکو Kokorico  رو یه تست بزن شکلات به همراه انجیل 

Mostafa Mostafa
1399/09/13

چقد خوب بود لعنتی چند سال پیش میزدم هرجا ک میزدم ازم اسمشو میپرسیدن.به نظرم نظر اقا محمد مهدی درسته کاملا شبیه کوکو ریکو ولی یکم کوکو ریکو تلخ ترو تاریک تر هستش به نظرم البته ولنتینو اومو ک اقا نیما فرمودن هم تو همون تمه ولی کمی دور تر به آکس نسبت به کوکو ریکو البته گرلن لینستنت رو هم حتما تست کنید

در پاسخ به Mostafa :

چقد خوب بود لعنتی چند سال پیش میزدم هرجا ک میزدم ازم اسمشو میپرسیدن.به نظرم نظر اقا محمد مهدی درسته کاملا شبیه کوکو ریکو ولی یکم کوکو ریکو تلخ ترو تاریک تر هستش به نظرم البته ولنتینو اومو ک اقا نیما فرمودن هم تو همون تمه ولی کمی دور تر به آکس نسبت به کوکو ریکو البته گرلن لینستنت رو هم حتما تست کنید

خيلي ممنون 5bcdc0a342df3e-h5-vOTSpjr2BDhKiQd.jpg #ژان پل گوتیر (گوتیه) کوکوریکو Kokorico  و 5bcdc0b71c63946JSY4njI-OlcWGa5_8x.jpg #والنتینو یومو (اومو) Valentino Uomo  رو تست مردم خيلي رايحه خوبي داشتن ولي يه نكته اي كه متوجه شدم درباره رايحه اكس شكلاتي اينه كه خيلي شبيه به 5bcdc08b00b198sgB2OdjTxci3LKOpEXG.jpg #دیور هوم اینتنس Dior Homme Intense  كه يك مقدار رايحه شكلاتي به هوم اينتس اضافه شده و بخاطر همين خيلي ازش خوشم اونده متاسفانه اسانس برند اكس توي بازار موجود نيست ايكاش شركت اكس علاوه بر اسپري ادوتويلت و پرفيوم هم توليد ميكرد

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟