جایگزین مناسب المپیا

سلام عزیزان.من تازه ثبت نام کردم و بهتون ملحق شدم و اکثر کامنتهاتون رو خوندم و خواستم تشکر کنم که انقدر همتون صادقانه و حرفه ای نظراتتونو میگید و تحلیل میکنید و واقعا درست راهنمایی میکنید،بخصوص از سحر جان🙏🏻عزیزان یه راهنمایی میخواستم:

من میگرن دارم و عطرهای تند و تلخ اصلا دوست ندارم.از قدیم از عطر وومنتی خوشم میومد و سه چهار سال داشتمش.بعد از اون آلین و گودگرل میزدم و پنج سال عطر امضام المپیا کوکو ربان و یکسال امواژ هانر میپوشم.اما اصلا مثل المپیا راضیم نمیکنه.اصلا پخش بو نداره بنظرم و دوست ندارم مجدد برم سراغ المپیا چون خسته شدم از بوش یه جورایی.تحلیل هاتونو خوندم دیدم از منیفستو تعریف میکنید ،میشه راهنمایی کنین بین منیفستو و گودگرل کدوم قویترو بهتره و ایا عطر دیگه ای پیشنهاد میکنید برام؟!!در ضمن اصلا از بوی گلاب و گل و اینا خوشم نمیاد.بیشتر سمت شکلات و پاستیل و اینام

با درود 

به نظرم اگر عطری قوی و خوراکی دوست دارید برید سمت کازاموراتی لیرا یا دولجه آمالفی و پرفیوم د مارلی اوریانا. همراهان خانم اگر سوال کنید بهتر میتونن شما را راهنمایی کنند. 

سوفیای گرامی اول اینکه خوش آمدید به جمع بسیار عالی عطرافشان. درباره سوالتون باید بگم به نظز من منیفیستو خیلی بهتر از گودگرله. با توجه به سلیقه تون احتمال خیلی بالایی میدم منیفیستو رو از همه اینها که اسم بردید بیشتر بپسندید. رایحه نزدیک به المپیا رو میتونید در ولوت ارکید تام فورد پیدا کنید البته بسیار بسیار با کیفیت تر و همراه روایح دیگری که واقعا عطر خاصی کرده اون رو. رایحه شبیه گودگرل رو میتونید در سنشوال ارکید لارن مزون پیدا کنید که البته باز هم سنشوال ارکید خیلی خوش رایحه تر و با کیفیت تره. ولی این یکی رو هرگز بدون تست و بدون حداقل دو سه روز سرکردن باهاش نخرید. هر سه‌تای این عطرها پخش و ماندگاری خیلی خوبی دارن که ولوت ارکید در حد عالیه‌ . منیفیستو و ولوت ارکید همه جا موجود هست برای تست جای شما بودم هر دو تا رو میخریدم. از عطرهای شنل هم غافل نشید چنس او تندر از بهترین عطرهای عمرم بوده . 

از جیونچی آنج دمون لسکرت رو فراموش کردم باز از بهترین هاست

در پاسخ به رضا عطردوست :

با درود 

به نظرم اگر عطری قوی و خوراکی دوست دارید برید سمت کازاموراتی لیرا یا دولجه آمالفی و پرفیوم د مارلی اوریانا. همراهان خانم اگر سوال کنید بهتر میتونن شما را راهنمایی کنند. 

ممنونم از راهنماییتون.🤗

در پاسخ به فاطمه فیضی :

سوفیای گرامی اول اینکه خوش آمدید به جمع بسیار عالی عطرافشان. درباره سوالتون باید بگم به نظز من منیفیستو خیلی بهتر از گودگرله. با توجه به سلیقه تون احتمال خیلی بالایی میدم منیفیستو رو از همه اینها که اسم بردید بیشتر بپسندید. رایحه نزدیک به المپیا رو میتونید در ولوت ارکید تام فورد پیدا کنید البته بسیار بسیار با کیفیت تر و همراه روایح دیگری که واقعا عطر خاصی کرده اون رو. رایحه شبیه گودگرل رو میتونید در سنشوال ارکید لارن مزون پیدا کنید که البته باز هم سنشوال ارکید خیلی خوش رایحه تر و با کیفیت تره. ولی این یکی رو هرگز بدون تست و بدون حداقل دو سه روز سرکردن باهاش نخرید. هر سه‌تای این عطرها پخش و ماندگاری خیلی خوبی دارن که ولوت ارکید در حد عالیه‌ . منیفیستو و ولوت ارکید همه جا موجود هست برای تست جای شما بودم هر دو تا رو میخریدم. از عطرهای شنل هم غافل نشید چنس او تندر از بهترین عطرهای عمرم بوده . 

مرسی از راهنماییتون عزیزدلم.حتما تست میکنم .😘

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟