Ata Ata
16
1399/09/06

عطر برای افراد سیگاری

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی اساتید.بنده چند وقتی میشه که دنبال عطر مطابق با سلیقه ی خودم(بیشتر تلخ،چوبی،چرم)هستم.چند موردی رو هم یادداشت کردم که اگه شد سمپلشو تهیه کنم بعد اقدام به خرید کنم و خریدی کور کورانه نداشته باشم(اگه سمپلشم نبود مجبورم که بدون تست بخرم).فقط یکی از بزرگترین نکات تردید من در مورد ترکیب بوی عطر با بوی سیگار هستش.از دوستان و بزرگواران لطفا اگه عطری رو میشناسن که حداقل در ترکیب با بوی سیگار رایحه ی نامطبوعی ایجاد نکنه به بنده معرفی کنن.تعدادی از موارد لیست من اینها هستند

5bcdc0b0ebfb4w4-oklQ4-GlisrhrvKL0.jpg #آمواج اینترلود مردانه (آمواژ اینترلود) Interlude for Men 5bcdc09cf124bRPbPORWbRvWO5c1t2Sqe.jpg #تام فورد توسکان لدر Tuscan Leather 5bcdc21638ca3trSfJLUcfvGQm47OnFew.jpg #گوچی گیلتی ابسولوت Gucci Guilty Absolute 5bcdc0d68b583BniAQMNBknx4eYQTR3lZ.jpg #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum 5bcdc13e28ffe-zoTVsvC54VU96XQYkZK.jpg #هوگوبوس د سنت Boss The Scent 

اسنودن اسنودن
1399/09/07

دوست عزیز اینایی که بهشون اشاره کرده ممکنه بوی تندی داسته باشن و بوی سیگار رو پوشش بدن ، ولی بنظرم هیچکدوم اینا میکسش با سیگار جور در نمیاد ! شاید کار های چوبی ارزان قیمت خیلی بهتر باشن تا دیور اوم با اون بوی رژ لب مانندش ، یا توسکلن لدر با اون بوی چرمی زعفرانیش

درکل لالیک مشکی یا وود بنظرم خیلی بهتره واسه افراد سیگاری تا این مواردی ک فرمودین

نیما نیما
1399/09/07

5bcdc070341e0ddQu7bEMZv8o_A6AwPJi.jpg #باربری لندن مردانه Burberry London for Men  رو امتحان کنین ...

شاید به دور از  واقعیت نباشه اگر بگم  بوی بجا مانده از سیگار روی لباس دقیقاً همون پارامتریه که بربری لندن روکامل میکنه 

حتما تست ش کنین ، فوق العاده ست

Ata Ata
1399/09/07
در پاسخ به اسنودن :

دوست عزیز اینایی که بهشون اشاره کرده ممکنه بوی تندی داسته باشن و بوی سیگار رو پوشش بدن ، ولی بنظرم هیچکدوم اینا میکسش با سیگار جور در نمیاد ! شاید کار های چوبی ارزان قیمت خیلی بهتر باشن تا دیور اوم با اون بوی رژ لب مانندش ، یا توسکلن لدر با اون بوی چرمی زعفرانیش

درکل لالیک مشکی یا وود بنظرم خیلی بهتره واسه افراد سیگاری تا این مواردی ک فرمودین

خیلی ممنون بابت پاسخ گوییتون دوست عزیز.بیشترین دغدغه ی من اینه که بیام عطری با قیمت بالا بخرم که مورد علاقمه و دوسش دارم ولی بوی سیگار همه ی اون روایح زیبا رو تحت تاثیر قرار بده.به عنوان مثال تعاریف عطر 5bcdc3e8db77bEdzc81jhe5lbN5zr4H0r.jpg #پارفومز د مارلی لیتون اکسکلوسیف Layton Exclusif خیلی شنیدم و اصطلاحا گفته میشه عطر امنی هستش برای خرید بدون تست.ولی همین عامل بوی سیگار باعث تردید میشه.

ولی اگه مواردی رو هم میشناسین که در ترکیب با سیگار بوی بسیار عالی هستن به من معرفی کنین.یک دنیا سپاس

Ata Ata
1399/09/07

خیلی ممنون دوست عزیز.نظر شما رو هم زیر پست مربوطه به این عطر خوندم.نکته ی آخر اینکه اگه امکانش باشه عطرای این چنینی بیشتری به بنده  معرفی کنین.پیشاپیش ممنون.

Ata Ata
1399/09/07
در پاسخ به نیما :

5bcdc070341e0ddQu7bEMZv8o_A6AwPJi.jpg #باربری لندن مردانه Burberry London for Men  رو امتحان کنین ...

شاید به دور از  واقعیت نباشه اگر بگم  بوی بجا مانده از سیگار روی لباس دقیقاً همون پارامتریه که بربری لندن روکامل میکنه 

حتما تست ش کنین ، فوق العاده ست

ممنون دوست عزیز.لطف میکنین اگه موارد مشابهی که به قول خودتون نقش مکمل دارن رو بهم معرفی کنین.

در پاسخ به Ata :

خیلی ممنون دوست عزیز.نظر شما رو هم زیر پست مربوطه به این عطر خوندم.نکته ی آخر اینکه اگه امکانش باشه عطرای این چنینی بیشتری به بنده  معرفی کنین.پیشاپیش ممنون.

درود دوست عزیز

روی یکی از دوستان من که این کار رو پوشیده بود و سیگاری بود متوحه شدم که چقدر این کار مچ میشه ولی خب خود کار هم یک کار چرمی با کیفیتی هست و نسبت به قیمتش واقعا ارزش خریدش بالاست. در مورد ترکیب دیگر عطرها با بوی سیگار نمیتونم خیلی اطلاعات دقیقی بدم ولی برخی عطرها هستند که بوی تنباکو و توتون سیگار میدن ولی نه اون صورت زخمت . شاید ترکیب اونها بد نشه مثلا رد توباکو مانسرا . یا حتی همیشه این حسو دارم پرایوت لیبل جووی هم باید ترکیب خوبی با سیگار بده . ولی بازم میگم چون تحربه ترکیب شدنشون رو ندارم نمیشه حرف دقیقی زد .

بهتون پیشنهاد میکنم با توجه به قیمت بالای عطرها ، سخت پسند بودن برخی کارها یک مقداری رو خرج سمپل یا دست ریز یک عطر بکنید و اون رو توی هر شرایطی که دارین مثلا برای شما ترکیبش با بوی سیگار تست کنین و موارد دیگر مثل رایحه و پرفورمنس رو هم تست کنین و بعد طبق همون خریدتون رو انجام بدین تا خرید موفقی داشته باشین . در ضمن اگر سمپل گرفتین مراقب باشین سال تولید سمپل با خود عطری که بعدا میگیرین یکی باشه چون بسیاری از عطرها سمپل هاشون قدیمی هستند و خود کار ریفورموله شده و پرفورمنس شدیدا کاهش یافته.

در مورد خورد عطر اگر نوع خاصی مد نظرتون هست با حد قیمتی بفرمایین تا پیشنهاداتی رو خدمتتون بدم

نیما نیما
1399/09/07
در پاسخ به Ata :

ممنون دوست عزیز.لطف میکنین اگه موارد مشابهی که به قول خودتون نقش مکمل دارن رو بهم معرفی کنین.

دوست عزیزمون آقا امیر  خیلی  کامل و جامع اون چیزیو که من میخواستم عرض کنم  رو توضیح دادند ...

من هم با ایشون هم نظرم و بنظرم عطرایی که تم تنباکویی دارن خیلی خوب با بوی بجا مانده از سیگار (بعد از چند ساعت) مچ میشن ...مخصوصا تنباکویی ها که تم آلبالویی دارن مث بربری لندن ، سی کی وان شاک ، هرود ، رد توباکو ، اسپایس بمب و عطرای  مشابه این موارد که زیادن ... 

مضاف بر این ، در تایید و تاکید قسمت دوم فرمایشات آقا امیر  ، من هم شما رو به تهیه سمپل و تست دقیق شون تشویق میکنم چرا که قطعاً نظرات و سلیقه ها متفاوتن و قطعا انتخاب آخر  ، انتخاب شخص خودتونه 

از شما خواهش میکنم حتماً تجارب بدست آمده تون رو به اشتراک بگذارین تا سایرین هم بهره مند بشن 

Ata Ata
1399/09/07
در پاسخ به Amir Mohammad :

درود دوست عزیز

روی یکی از دوستان من که این کار رو پوشیده بود و سیگاری بود متوحه شدم که چقدر این کار مچ میشه ولی خب خود کار هم یک کار چرمی با کیفیتی هست و نسبت به قیمتش واقعا ارزش خریدش بالاست. در مورد ترکیب دیگر عطرها با بوی سیگار نمیتونم خیلی اطلاعات دقیقی بدم ولی برخی عطرها هستند که بوی تنباکو و توتون سیگار میدن ولی نه اون صورت زخمت . شاید ترکیب اونها بد نشه مثلا رد توباکو مانسرا . یا حتی همیشه این حسو دارم پرایوت لیبل جووی هم باید ترکیب خوبی با سیگار بده . ولی بازم میگم چون تحربه ترکیب شدنشون رو ندارم نمیشه حرف دقیقی زد .

بهتون پیشنهاد میکنم با توجه به قیمت بالای عطرها ، سخت پسند بودن برخی کارها یک مقداری رو خرج سمپل یا دست ریز یک عطر بکنید و اون رو توی هر شرایطی که دارین مثلا برای شما ترکیبش با بوی سیگار تست کنین و موارد دیگر مثل رایحه و پرفورمنس رو هم تست کنین و بعد طبق همون خریدتون رو انجام بدین تا خرید موفقی داشته باشین . در ضمن اگر سمپل گرفتین مراقب باشین سال تولید سمپل با خود عطری که بعدا میگیرین یکی باشه چون بسیاری از عطرها سمپل هاشون قدیمی هستند و خود کار ریفورموله شده و پرفورمنس شدیدا کاهش یافته.

در مورد خورد عطر اگر نوع خاصی مد نظرتون هست با حد قیمتی بفرمایین تا پیشنهاداتی رو خدمتتون بدم

بسیار ممنون که خیلی با حوصله وقت گذاشتین و راهنمایی کردین بنده رو.دقیقا خودم هم ترجیح میدم اول سمپل یک کار رو تهیه کنم بعد طبق عملکردش اقدام به خرید کنم تا به قول شما خرید موفقی داشته باشم اگه هم سمپل نشد ترجیح میدم از کارهای به اصطلاح سیف انتخابی داشته باشم به راهنمایی شما عزیزان البته.

در مورد عطر هم روایح چرم،چوب،عود و نزدیک به اینها(تلخ باشه)قیمت هم تا 4 تومن حدودا.

Ata Ata
1399/09/07
در پاسخ به نیما :

دوست عزیزمون آقا امیر  خیلی  کامل و جامع اون چیزیو که من میخواستم عرض کنم  رو توضیح دادند ...

من هم با ایشون هم نظرم و بنظرم عطرایی که تم تنباکویی دارن خیلی خوب با بوی بجا مانده از سیگار (بعد از چند ساعت) مچ میشن ...مخصوصا تنباکویی ها که تم آلبالویی دارن مث بربری لندن ، سی کی وان شاک ، هرود ، رد توباکو ، اسپایس بمب و عطرای  مشابه این موارد که زیادن ... 

مضاف بر این ، در تایید و تاکید قسمت دوم فرمایشات آقا امیر  ، من هم شما رو به تهیه سمپل و تست دقیق شون تشویق میکنم چرا که قطعاً نظرات و سلیقه ها متفاوتن و قطعا انتخاب آخر  ، انتخاب شخص خودتونه 

از شما خواهش میکنم حتماً تجارب بدست آمده تون رو به اشتراک بگذارین تا سایرین هم بهره مند بشن 

ممنون دوست عزیز اتفاقا چند موردی رو که ذکر کردین دقیقا تو لیست من هستن.انشالله با یاری شما عزیزان بعد خرید عطر حتما نظرم رو بیان میکنم البته به عنوان فرد آماتور.

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟