ziba ziba
3
1401/07/17

فیک یا اصل بودن عطر

سلام یہ سری عطرا کہ تولیدشون متوقف شدہ و تو تمام سایتای خارجی نظرات کاربرا در مورد متفاوت بودن با بوی عطر اصلی ھست اینجا واسہ فروش تو خیلی از سایتا من می بینم یعنی اینا ھمشون ھمون طوری ن ؟! مثلن نمونش ادن من مدتھا گشتم تو سایتای فروش و وبلاگای خارجی یہ عطر متفاوت میخواستم باین عطر رسیدم منتھا ھمشونم گفتن کہ ادن اصلی دیگہ پیدا نمیشہ شاید دلیل نظرات منفی دوستانی کہ تازگی این عطرو خریدن ھم ھمین باشہ 

IRRO IRRO
1401/07/18

تمام عطر و ادوکلن های قدیمی که تولید جدید هستند از لحاظ پخش و ماندگاری و حتی کیفیت رایحه ، کاهش بسیار محسوسی داشته اند و این بخاطر تغییر در مواد اولیه نت ها و استفاده از مواد جایگزین و سنتتیک هست.

ziba ziba
1401/07/18
در پاسخ به IRRO :

تمام عطر و ادوکلن های قدیمی که تولید جدید هستند از لحاظ پخش و ماندگاری و حتی کیفیت رایحه ، کاهش بسیار محسوسی داشته اند و این بخاطر تغییر در مواد اولیه نت ها و استفاده از مواد جایگزین و سنتتیک هست.

مرسی از اینکہ سوال منو جواب دادین دوست عزیز ، ممنون میشم اگہ نظرتونم بفرمایید با این حساب ھمچنان ارزش خرید دارن ؟ 

IRRO IRRO
1401/07/19
در پاسخ به ziba :

مرسی از اینکہ سوال منو جواب دادین دوست عزیز ، ممنون میشم اگہ نظرتونم بفرمایید با این حساب ھمچنان ارزش خرید دارن ؟ 

خواهش میکنم 

اگر تولید قدیم باشه بله ، در غیر اینصورت خیر.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟