مهران مهران
12
1401/07/17

راهنمایی در انتخاب عطر دامادی

سلام خدمت استادان عطرشناس عزیزم.در بین کامنتها مشاهده کردم که عده‌ی زیادی از دوستان حرفه‌ای هستن و تجربه‌ی بالایی در زمینه‌ی استفاده از عطر دارند.من دیماه جشن عروسی خودم هست و خودم خیلی عطرهای مختلف استفاده کردم.از جمله اونتوس،د مارلی لیتون،امپر لجند،کرید هیمالیا،ورساچ اروس،ساواج،کوبیسم،دارک ماسک،بلوچنل،دانهیل آیکون و بسیاری از ادکلنهایی از این قبیل که خوشبو و در بین اکثر مردم رایج هستند.یعنی بوی عالی دارند اما به علت استفاده‌ی زیاد دیگه خاص و تک نیستند
از اونجایی که این سایت هم یکی از معتبرترینهاست تصمیم گرفتم یه عطر خاص بگیرم،حتی تست نکرده.البته با راهنمایی دوستان

میخواستم نظر شما اساتید رو بدونم که چه عطری بگیرم که

در مرحله اول بازخورد و پخش بوی بالایی داشته باشه و مهم اینکه عطر تکراری نباشه که همه‌ی عوام میزنن.

میخوام اون روز خاص باشم.یه عطری که هم برام خاطره‌ساز بشه و هم کل سالن از بوی عطرم منفجر بشه

لطفا راهنماییم کنید

Dapper Dapper
1401/07/17

مهران عزیز

تبریک من رو پذیرا باشید برای این اتفاق فرخنده زندگیتون.

کاری مثل کالان از خانه عطر مارلی به ذهنم رسید که علاوه بر قدرت پخش و ماندگاری بالا، عطریست مردانه و مقتدر، مناسب فصل که هنوز خیلی رایج در میان عموم نیست.

💐💐

مهران مهران
1401/07/18

ممنون از پیشنهادتون،لیتون اکسکلوسیو فکر کنم خیلی عالی باشه

مهران مهران
1401/07/18
در پاسخ به Dapper :

مهران عزیز

تبریک من رو پذیرا باشید برای این اتفاق فرخنده زندگیتون.

کاری مثل کالان از خانه عطر مارلی به ذهنم رسید که علاوه بر قدرت پخش و ماندگاری بالا، عطریست مردانه و مقتدر، مناسب فصل که هنوز خیلی رایج در میان عموم نیست.

💐💐

ممنون از تبریک صمیمی و زیباتون

به نظر شما عطری هست که ریسک خرید بدون تست رو داشته باشه؟منظورم بلاندبای هستش

چون از روایح و نتهای ترکیبیش خوش اومده و کامنتهای مثبت

IRRO IRRO
1401/07/18
در پاسخ به مهران :

ممنون از پیشنهادتون،لیتون اکسکلوسیو فکر کنم خیلی عالی باشه

فضای هر دو عطر علاوه بر همه پسند بودن ، بسیار لوکس و مدرن هست.

[EDITED] 1401/07/18 20:10
حامدبی حامدبی
1401/07/18

زرجف الکساندریا دو  

ماندگاری زیاد مشابهش کمه یه عطر مخملی با بوی عالی و جذاب و هیچ هم تند و زننده نیست . میتونی سمپلش بخری تست کنی . یا بذون تست بخری چون کمتر کسی ازش خوشش نمیاد 

Dapper Dapper
1401/07/18
در پاسخ به مهران :

ممنون از تبریک صمیمی و زیباتون

به نظر شما عطری هست که ریسک خرید بدون تست رو داشته باشه؟منظورم بلاندبای هستش

چون از روایح و نتهای ترکیبیش خوش اومده و کامنتهای مثبت

مهران عزيز

خريد هر عطري در اين حدود قيمت به صورت چشم بسته ريسك بالايي محسوب ميشه. بهترين كار تهيه يك دكانت ٥ ميل و تست عطر در فصل سردتر (ترجيحا نزديك به مراسم) توسط شما و همسر محترم هستش. 

شاد باشيد💐💐

سلام ان شاالله همیشه به شادی و صحت و عافیت

با در نظر گرفتن آیتم های که فرمودین دیگنیفاید رو بهتون پیشنهاد میدم اما اگه پخش پایین تر مانعی نداره حتما پنهالیگونز تراژدی عالیه و شکوه بیشتری داره البته میتونید با شارژ مجدد و تعداد پاف بیشتر اون داستان پخش رو هم پوشش بدین

MAHMOUD MAHMOUD
1401/07/19

Kalan #پارفومز د مارلی کلان ( کالان ) Kalan 

سلام دوست عزیز

پارفیوم د مارلی کالان رایحه ای  خاص و محشری داره و شک نکن یک بار تست کن هوا هم دیگه داره سرد میشه مناسب همین فصل هست سمپل این کار گیر میاد فقط بدون تست نخر......!!!

مهران مهران
1401/07/20
در پاسخ به باران عشق :

سلام ان شاالله همیشه به شادی و صحت و عافیت

با در نظر گرفتن آیتم های که فرمودین دیگنیفاید رو بهتون پیشنهاد میدم اما اگه پخش پایین تر مانعی نداره حتما پنهالیگونز تراژدی عالیه و شکوه بیشتری داره البته میتونید با شارژ مجدد و تعداد پاف بیشتر اون داستان پخش رو هم پوشش بدین

ممنون از مشورت و راهنماییتون

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟