مشابه بلو د شنل ادوپرفیوم

دوستان محترم سلام و روز همگی بخیر.

خیلی ممنون میشم راهنمایی فرمایید در رده عطر های اقتصادی و نزدیک یک میلیون تومن، کدام عطر بازآفرینی خوبی از عطر بلودشنل ادوپرفیوم و همینطور ایوسن لورن وای ادوپرفیوم داره ؟

سپاس فراوان. 

[EDITED] 1401/07/15 13:36
Perfumex Perfumex
1401/07/15

درود بر شما با این بودجه باید سراغ برندهای ارزون قیمت مثل فراگرنس و روونا برید کپی هاشون بدک نیستن من تست کردم بلو شنله روونا را ولی خب پخش بو را روش حساب نکنید دیگه هرچند بلوشنل اصل هم پخش بو نداره ولی روایح این برندها تا حد قابل قبولی به نسبت قیمتهاشون مشابه اصل هستند 

Yes I am the King Le Parfum  ازشرکت اندونزیایی Geparlys مشابه بلو د شنل پارفوم

در پاسخ به Perfumex :

درود بر شما با این بودجه باید سراغ برندهای ارزون قیمت مثل فراگرنس و روونا برید کپی هاشون بدک نیستن من تست کردم بلو شنله روونا را ولی خب پخش بو را روش حساب نکنید دیگه هرچند بلوشنل اصل هم پخش بو نداره ولی روایح این برندها تا حد قابل قبولی به نسبت قیمتهاشون مشابه اصل هستند 

سپاس دوست عزیز. 

از برند ژکساف چطور؟ شناختی دارید نسبت به کیفیت محصولاتش ؟ 

در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

Yes I am the King Le Parfum  ازشرکت اندونزیایی Geparlys مشابه بلو د شنل پارفوم

ممنون آقا سپهر دنبالش می‌گردم.

Shaghayegh Shaghayegh
1401/07/16

من دقیق مشابه این بو رو نمیدونم اما میتونم تو برندا تجربه ام و بگم 

فرگرنس ورد روونا ریوکالکشن و ... اصلا سمت سون نرید سینتیک بودنشون ممکنه اذیت تون کنه من که دوسشون ندارم 

یه رده بهتر اجمل و رصاصی باز تو این برندا خوب پیدا میشه نظرات و بخونید

ازون طرف برند لارایو و ایودسیستل کارای خوبی میزنه من چند تا شونو دارم از کیفیت و پرفورمنس با توجه به هزینه خیلی راضی بودم.

در صفحه این برندها برید نظرات و بخونید

Perfumex Perfumex
1401/07/16
در پاسخ به نیما رئیسی :

سپاس دوست عزیز. 

خیلی در مورد ژکساف اطلاعات ندارم دوست گرامی ولی میدونم دو برند مذکور در مواردی واقعا عالی هستند

Bane Bane
1401/07/16
در پاسخ به نیما رئیسی :

سپاس دوست عزیز. 

ژک ساف از چیپ ترین اسانس ممکن استفاده میکند. پیشنهاد من به شما تست عطر Acqua Essenziale Blu #سالواتوره فراگامو آکوا اسنشیال بلو (سالواتوره فراگامو اسنزیال آبی) Acqua Essenziale Blu 

میباشد.

در پاسخ به Bane :

ژک ساف از چیپ ترین اسانس ممکن استفاده میکند. پیشنهاد من به شما تست عطر Acqua Essenziale Blu #سالواتوره فراگامو آکوا اسنشیال بلو (سالواتوره فراگامو اسنزیال آبی) Acqua Essenziale Blu 

میباشد.

سلام دوست عزیز. 

حتما چشم. ممنون که معرفی کردی. اتفاقا ازین برند در نظر داشتم که حتما تستی کنم. 

در پاسخ به Shaghayegh :

من دقیق مشابه این بو رو نمیدونم اما میتونم تو برندا تجربه ام و بگم 

فرگرنس ورد روونا ریوکالکشن و ... اصلا سمت سون نرید سینتیک بودنشون ممکنه اذیت تون کنه من که دوسشون ندارم 

یه رده بهتر اجمل و رصاصی باز تو این برندا خوب پیدا میشه نظرات و بخونید

ازون طرف برند لارایو و ایودسیستل کارای خوبی میزنه من چند تا شونو دارم از کیفیت و پرفورمنس با توجه به هزینه خیلی راضی بودم.

در صفحه این برندها برید نظرات و بخونید

سلام. ممنون از راهنمایی تان.  حتما در نظر میگیرم. از برند اجمل هم خرید داشتم. مدل kuro آن را دارم. کیفیتش و عملکردش خوبه و راضی نگه میداره. اما دو برندی که آخر معرفی کردید رو باید برم دنبالش مرسی معرفی کردید.

برند ایرانی ورسای هم دو تا کار ازش دارم. در محدوده قیمتی اش واقعا راضی کننده است. حتی بیشتر از اجمل. پیشنهادم اینه شما هم اگر تمایل داشتید یک تستی کنید. 

Shaghayegh Shaghayegh
1401/07/16
در پاسخ به نیما رئیسی :

سلام. ممنون از راهنمایی تان.  حتما در نظر میگیرم. از برند اجمل هم خرید داشتم. مدل kuro آن را دارم. کیفیتش و عملکردش خوبه و راضی نگه میداره. اما دو برندی که آخر معرفی کردید رو باید برم دنبالش مرسی معرفی کردید.

برند ایرانی ورسای هم دو تا کار ازش دارم. در محدوده قیمتی اش واقعا راضی کننده است. حتی بیشتر از اجمل. پیشنهادم اینه شما هم اگر تمایل داشتید یک تستی کنید. 

حتما ممنونم

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟