اصالت و اطمینان

من تازه با این سایت اشنا شدم و میخوام خرید کنم ولی واقعیتش به های کپی بودن و یا اصل بودن ادکلن ها شک دارم ، نمیدونم چه کنم 😓

آرامیس آرامیس
1401/07/15

سلام من بیست ساله در زمینه عطر علاقه مندم و گاها حتی بدون بو کردن و فقط دیدن بطری تا حد زیادی عطر اصل و کپی رو تشخیص میدم از این سایت دو بار خرید کردم که کاملا اصل بودن بدون نگرانی از عطرافشان خرید کنید  سایت با سابقه و شناخته شده ای هستند

سلاام

اگه می خواهید غیر حضوری عطر خرید کنید می تونید از همین عطر افشان خرید کنید  ،قیمت ها منصفانه هستند و توی اصالتشون شکی نیست. 

سلاام

اگه می خواهید غیر حضوری عطر خرید کنید می تونید از همین عطر افشان خرید کنید  ،قیمت ها منصفانه هستند و توی اصالتشون شکی نیست. 

ساده است دوست من !

یک بار آزمایش کن ☺

در پاسخ به ابوالحسن :

سلاام

ممنون 🙏🏻

Shaghayegh Shaghayegh
1401/07/16

من خیلییییی حساسم و سریع تشخیص میدم اعتماد کردن هم برام سخته تو خرید عطر آروم آروم با عطرهای قیمت پایین شروع کردم به تست عطرافشان که تا اینجا نمره اش بیستتتت بوده واقعا ازش ممنونم🌸

IRRO IRRO
1401/07/16

دل و بزن به دریا

بیا تو دنیای روایح

در پاسخ به Shaghayegh :

من خیلییییی حساسم و سریع تشخیص میدم اعتماد کردن هم برام سخته تو خرید عطر آروم آروم با عطرهای قیمت پایین شروع کردم به تست عطرافشان که تا اینجا نمره اش بیستتتت بوده واقعا ازش ممنونم🌸

ممنون از شما با حس خوب 

من هفته پیش بازار بودم ، برا خرید ا‌کلن و عطر رفته بودم ، تمامی عطرها و ادکلنها چنان کپی شده بود که خود فروشنده ها هم گیج بودن کدوم اصله و کدوم فیک ، قضیه تا اونجا پیش رفت که بارکد محصول رو هم استعلام گرفتیم درست بود ، پچ نامبر هم درست بود ، هارد باکس داشت ، دفترچه داشت ، رایحه همون بود ولی در اخر فهمیدیم های کپیه به قول خودشون تازه جالبیه قضیه اینه که همون های کپی قیمتش از مغازه ای به مغازه دیگه فرق داشت ، در مورد تستر ها که نگم براتون ، اخر سر این شد که دست خالی برگشتم خونه 😅

Shaghayegh Shaghayegh
1401/07/17

بازار که واقعا خطرناکه من  شروع عطرخریدنم بازار بود و دو سه تا کلاه حسابی که سرم رفت ترجیح دادم برم وزرا و ... 

حالا به سوال اخرش چه طور متوجه شدید های کپیه؟

در پاسخ به Shaghayegh :

بازار که واقعا خطرناکه من  شروع عطرخریدنم بازار بود و دو سه تا کلاه حسابی که سرم رفت ترجیح دادم برم وزرا و ... 

حالا به سوال اخرش چه طور متوجه شدید های کپیه؟

یکیش نحوه بسته شدن جلد کارتن و یکی قیمتش به شک انداخت 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟