سوشیانت سوشیانت
5
1401/07/07

طبع گرم عطرهای عربی

درود

با توجه به طبع گرم،سخت پوش بودن و دایره کم مکان و زمان‌هایی که میشه از آمواج اینترلود استفاده کرد،بعد از حدود یک سال از آخرین بار استفادش،دیروز تونستم به سراغش برم!

اکثر تولیدات کشورهای عربی،طبعی گرم دارن و خوب اونجا هم بیشتر زمان سال گرم هست و در بهترین شرایط،اونم در زمستان هوا کمی معتدل میشه!از طرفی بخش مهمی از بازار این تولیدات،مصرف کننده های داخلی این کشورها هستن.

من تا حالا سابقه سفر به این کشورها رو نداشتم و برام سواله که یک شهروند عرب،چطور از این عطرهای اکثرأ با پایه عود و طبع گرم استفاده میکنه که بوش برای دیگران تو ذوق نزنه؟اونا که همش زیر باد کولر خونه یا ماشین نیستن؟!

حامدبی حامدبی
1401/07/08

چون جایی که میزنه خودشون ذائقشون همینه همچین عطرایی دوس دارن . یعنی اگه بیان ایران بزنن تو ذوق میزنه چون اینجا بیشتر خنک و ترش و این چیزا دوس دارن . شما عطر الوسام از رصاصی رو تست کن خنک و عالیه

پرسش واقعاً به جا و درخوری کردین . 

ببینید افراد ساکن در این کشورها طبع گرم می پسندند عاشق غذاهای با طبع گرم هستند . عاشق حلویجات ( شیرینی های خاص خودشون ) هستند و ایضاً عاشق روایح گرم . شما در یک ظرف و مجمه در بازارشون مثلاً زعفرون بذار ، در ظرف دیگه ظرفی پر از روایح خنک مانند ریحون و ... اکثراً به سمت ظرف زعفرون میان :) 
مرتباً عود روشن میکنند و با بوش کیف میکنند . 

این ها رو با توجه به سفرهایی که داشتم عرض کردم خدمتتون . 

فارغ از این که از لحاظ تجهیزات برودتی ، بسیار جلوتر از ما هستند و برندهای درجه یک بعضاً آمریکایی در کشورهایشان به وفور موجود است و در همه مکانهایشان از بهترین تجیزات خنک کننده استفاده می کنند ( خودروهای لوکس ، مغازه و خانه ای که برودت فوق العاده ای دارد ) ، آن ها عاشق این روایح هستن حتی در گرمای مخصوص خودشان .:)

در پاسخ به حامدبی :

چون جایی که میزنه خودشون ذائقشون همینه همچین عطرایی دوس دارن . یعنی اگه بیان ایران بزنن تو ذوق میزنه چون اینجا بیشتر خنک و ترش و این چیزا دوس دارن . شما عطر الوسام از رصاصی رو تست کن خنک و عالیه

درود حامد

چشم امتحان میکنم

سپاس

در پاسخ به محسن صادقی :

پرسش واقعاً به جا و درخوری کردین . 

ببینید افراد ساکن در این کشورها طبع گرم می پسندند عاشق غذاهای با طبع گرم هستند . عاشق حلویجات ( شیرینی های خاص خودشون ) هستند و ایضاً عاشق روایح گرم . شما در یک ظرف و مجمه در بازارشون مثلاً زعفرون بذار ، در ظرف دیگه ظرفی پر از روایح خنک مانند ریحون و ... اکثراً به سمت ظرف زعفرون میان :) 
مرتباً عود روشن میکنند و با بوش کیف میکنند . 

این ها رو با توجه به سفرهایی که داشتم عرض کردم خدمتتون . 

فارغ از این که از لحاظ تجهیزات برودتی ، بسیار جلوتر از ما هستند و برندهای درجه یک بعضاً آمریکایی در کشورهایشان به وفور موجود است و در همه مکانهایشان از بهترین تجیزات خنک کننده استفاده می کنند ( خودروهای لوکس ، مغازه و خانه ای که برودت فوق العاده ای دارد ) ، آن ها عاشق این روایح هستن حتی در گرمای مخصوص خودشان .:)

ممنون بابت پاسخت محسن جان

شمای نوعی وقتی با ازدیاد عطرهای گرم استفاده شده توسط افراد در فضای باز دور از تجهیزات برودتی مثلأ تو خیابون اون هم در ماه های سه تا هشت برخورد میکنی،احساس بد خفگی بهت دست نمیده؟

اینو از این بابت میپرسم که، از موقعی که با عطرافشان آشنا شدم،متوجه شدم دما بسیار تأثیر داره تو عملکرد و بازخورد یه عطر. 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟