King kong King kong
3
1401/07/04

کدوم عطر برای پاییز خوبه ؟؟

سلام من تازه وارد دنیای عطر شدم عطرهای قبلی من مون بلان لجند،دیورساواج حجم کم و یه ادکلن خطی با مارک کاسینا که مخلوط لیمو،شکوفه نارنج و برگاموت از یونان گرفتم بودن و ازشون راضی بودم 

برا پاییز دکانت ۴ عطر لایک مشکی،لالیک اکستریم،بنتلی فورمن اینتنس،باربری لندن رو گرفتم ولی هیچ کدوم از لحاظ پخش بو راضیم نکرد بنتلی یکم خوب بود که اصلا بوشو دوس نداشتم بوی الکل میداد

من میخوام برای پاییز وزمستان یه ادکلن تا رنج قیمتی ۱/۸۰۰ بگیریم خودم اینا رو انتخاب کردم دانهیل قهوه ای،جوپ هوم،کنت کول سینگچر،آزارو ویزیت،لالیک بلک این وایت و آنتونیو بانداراس کینگ اف سداکشن شما کدوم رو پیشنهاد میکنید 

من ۲۶ سالمه آرام ،کمی جدی و خنده رو استایلم هم اسپرت،کژوال و رسمی هست از همشون استفاده میکنم ولی بیشتر اسپرت و کژوال ادکلن رو برای دانشگاه میخوام پخش بو و بازخورد خیلی برام مهمه حالا با توجه به این موارد شما کدوم رو پیشنهاد میدید اگه خودتون هم با بودجه من ادکلنی مناسب من میشناسید بهم بگید لطفا 😊

Shaghayegh Shaghayegh
1401/07/04

The One for Men EDP #دولچه گابانا دوان مردانه ادو پرفیوم (دولچی گبانا د وان پارفوم) The One for Men EDP 

No1 Oud #اگنر نامبر وان عود (ایگنر) No1 Oud 

Wanted by Night #آزارو وانتد بای نایت Wanted by Night 

Chic for Men #کارولینا هررا شیک مردانه Chic for Men 

Bentley Absolute #بنتلی ابسولوت Bentley Absolute 

من تجربه خوبی از پرفورمنس دانهیل قهوه ای و یکی دوتا از برند باندراس که تست کردم ندارم. عملکردشان ضعیف بود.

صد البته تمام موارد بالا را حتما تست کنید بعد خرید تا هم رایحه هم‌پرفورمنس را چک کنید.

Therezvani Therezvani
1401/07/08

با سلام و وقت بخیر 

بنتلی اینتنس اصلا بوی الکل نمیده در واقع اون رایحه رام هست که احساس کردید و مشامتون هنوز به مرحله این سبک روایح نرسیده و نمی‌تونید ارتباط برقرار کنید از بین لیست خودتون لالیک اکستریم رو با توجه به رنج قیمتی پیشنهاد میدم هر چند با استایل کژوال و اسپرت هماهنگ نیست نسبت به قیمت کمی با هزینه بیشتر K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum #دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا ادو پرفیوم K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum  رو پیشنهاد میدم 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟