عطر برای اقایان

دوستان یه عطری میخوام با پخش بو خیلی خوب که بقیه متوجه بوی عطر بشن شیرین یا خنک و چوبی باشه تا حدود قیمت دو سه میلیون چند تا عطر بهم پیشنهاد میدین ممنون از اساتید عطر 

Perfumex Perfumex
1401/06/29

درود برشما

برند ایسی میاکه خیلی برند خوبیه میتونید عطر لئو ماجور د ایسه را انتخاب کنید عالیه از جیونچی جنتلمن پرفیوم هم همیشه به عنوانه عطری با پخش بوی بالا یاد کردند از برند فخیمه گرلن هم آیدیل اینتنس بسیار پرفورمنس خوبی داره بولگاری آتلانتیک هم پرفورمنسه درخوری داره اگر اهل روایح خاص باشید مجیک بلند ۱ هم پرفورمنس بسیار خوبی داره توی این رنج قیمتی من حقیقتا عطری بهتر از اینها بخصوصی ایسی میاکه و گرلن در بازخورد سراغ ندارم 

در پاسخ به Perfumex :

درود برشما

برند ایسی میاکه خیلی برند خوبیه میتونید عطر لئو ماجور د ایسه را انتخاب کنید عالیه از جیونچی جنتلمن پرفیوم هم همیشه به عنوانه عطری با پخش بوی بالا یاد کردند از برند فخیمه گرلن هم آیدیل اینتنس بسیار پرفورمنس خوبی داره بولگاری آتلانتیک هم پرفورمنسه درخوری داره اگر اهل روایح خاص باشید مجیک بلند ۱ هم پرفورمنس بسیار خوبی داره توی این رنج قیمتی من حقیقتا عطری بهتر از اینها بخصوصی ایسی میاکه و گرلن در بازخورد سراغ ندارم 

ممنون از وقتی که گذاشتین و جواب من دادین حتما میگیرم و استفاده میکنم و همیشه یاد محبت شما می افتم ❤

Spicebomb #ویکتور اند رولف اسپایس بمب Spicebomb 

Red Tobacco #مانسرا رد توباکو Red Tobacco 

البته بالایی خیلی شیرین تره ۱۵۰ میلش به نظرم به صرفس

ممنون از وقتی که گذاشتین و جوابم دادین سپاس از محبتتون 

در پاسخ به محمد امین گودرزی :

البته بالایی خیلی شیرین تره ۱۵۰ میلش به نظرم به صرفس

سپاس از محبتتون 

در پاسخ به محمد امین گودرزی :