Sayeh Sayeh
4
1401/05/23

معرفی عطر شبیه به این

سلام دوستان  من یه شیشه عطر اجمل راین دراپس که تموم شده توی کمد خواهرم پیدا کردم شیشه خالی دقیقا همون بویی رو میده که من دوست دارم امروز عطر راین دراپس رو خریدم ولی اون بو رو نمیده فکر میکنم شاید من فقط بوی پایانی شو دوست دارم  به نظرتون اون بوی شیشه خالی بوی کدوم رایحه ست؟ عطری میشناسید که از اول تا آخر این بو رو بده و ماندگاری هم داشته باشه

یه نفر بهم پیشنهاد داد کوکو شنل یا ذن شیسیدو رو هم بگیرم ولی اونا اصلا اون چیزی نبودن که من میخواستم 

ممنون از دوستان

دوست عزیزم ،عطر اجمل نسخه شبیه سازی شده و اقتصادی عطر کوکومادمازل شنل نه کوکو شنل هست ،اینکه برای شما عطری که خریداری کردید بوی شیشه خالی همون عطررو نداشته نشون میده شما بوی نوت انتهایی عطر رین دراپس به همراه فلز درب یا اتومایزر و کهنگی این متریال حس کردید که با رایحه مایع داخل شیشه که ترکیبی از نوت های شاداب ابتدایی،وسط و انتهایی هست متفاوته.. اگر کوکومادمازل شنل رو نپسندیدید لانکوک hypnose senses رو تست بفرمایید.

با درود خدمت شما مهربانو امیدوارم سلامت باشید. 

توضیحات لازم رو جناب سخی در مورد اختلاف رایحه ی عطر تازه خریداری شده با رایحه ی بر جا مانده از شیشه ی عطر خالی رو دادند. 

عطر راین دراپس در واقع کپی شده از عطر مادمازل نسخه ی ادو تویلت شنل هست،عطر نامبرده ی شنل از باب کیفیت در رده ی بالاتری قرار دارد و بهمان نسبت هم قیمت بالاتر و اینکه بدلیل طرفدار زیاد نسخه ی تقلبی در بازار فراوان هست، بنابراین برای بررسی باید در مکان معتبر تست بفرمایید تا نسخه های تقلبی باعث گمراهی در تشخیص رایحه نشوند، و اگر مورد پسند بود هم حتما از اماکن معتبر مثل عطر افشان خریداری بفرمائید. 

Coco Mademoiselle Eau de Toilette Chanel# 

اما مشابه دیگر(البته نه مشابه نظیر به نظیر) با قیمت اقتصادی 

club-de-nuit-for-women.jpg #آرماف کلاب دی نایت زنانه (کلاب د نویت) Club De Nuit for Women 

رو میتونید تست بفرمایید.

ارادتمند

معطر و مانا باشید 🥀🥀

و چیزی که فراموش شد یاد آوری کنم

عطر معرفی شده توسط بانو سهرابی

hypnose-senses.jpg #لانکوم هیپنوز سنسز Hypnose Senses 

لانکوم هیپنوز سنسز

هست که اشتباه تایپی شده و لانکوم رو لانکوک تایپ کردن اگر خواستید در عطرها بررسی بفرمایید،

لانکوم رو سرچ کنید که در سایت موجود هست.

و اینکه طبق بررسی که کردم

عطر آرماف که در بالا معرفی شد عطری با کیفیت تر از رایان دراپس اجمل هست که رایحه ای نزدیک تر به مادمازلِ شنل داره که خوشبختانه این هم در سایت موجود هست. 

موفق باشید 🥀🥀

Sayeh Sayeh
1401/05/25
در پاسخ به 𝐴𝑟𝑑𝑒𝑠𝒉𝑖𝑟.𝑆 :

و چیزی که فراموش شد یاد آوری کنم

عطر معرفی شده توسط بانو سهرابی

hypnose-senses.jpg #لانکوم هیپنوز سنسز Hypnose Senses 

لانکوم هیپنوز سنسز

هست که اشتباه تایپی شده و لانکوم رو لانکوک تایپ کردن اگر خواستید در عطرها بررسی بفرمایید،

لانکوم رو سرچ کنید که در سایت موجود هست.

و اینکه طبق بررسی که کردم

عطر آرماف که در بالا معرفی شد عطری با کیفیت تر از رایان دراپس اجمل هست که رایحه ای نزدیک تر به مادمازلِ شنل داره که خوشبختانه این هم در سایت موجود هست. 

موفق باشید 🥀🥀

سلام، وقتتون بخیر

ممنون از اینکه وقت گذاشتین

لطف میکنین عطری معرفی کنین از اول تا آخر بوی عنبر و روایح چوبی داشته باشه

چون من راین دراپس رو هم دوست ندارم فقط همون بوی شیشه خالی رو دوست دارم که یکی از دوستان گفتن اون بوی عنبر و روایح چوبی هست

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟