سوالی در مورد عطرهای چوبی و چرمی

سلام .... دوستان عطر چوبی خوب ، همینطور عطر چرمی خوب معرفی میکنین لطفا ؟! یه سوال دیگه اینکه تو سایتی که با تو .... شروع میشه من دستریز می خواستم بگیرم ولی فقط چند تا دستریز محدود اونجا هست راهنمایی میفرمایید چطور هر عطری که خواستیم رو اونجا دستریزشو گیر بیاریم ؟! ممنون 🙏

خیلی ممنون جناب برای یک رنج پایین تر از لحاظ قیمت یعنی کمتر از ۳/۵ ( مثلا بین ۲ تا ۳/۵ ) هم پیشنهاد چوبی/ چرمی دارین ؟

سلام.
برای عطر چرمی:
دانهیل بریتیش لدر )چرم ضمنی یا غیر صریح یا اصطلاحا سایه چرم) و دانهیل آگاروود (این آخری با اینکه عودی معرفی شده اما رسما چرمی عودی هست) هر دو کار خیلی خوبی هستند.
دیویدوف لدر بلند
فرارری لدر اسنس
ایسی میاکی نویت د ایسی . همینطو از این لاین میتونید نویر آرجنت و پالس آف د نایت  و پلاریس رو هم تست کنید. همگی کارهای خوبی هستند. البته نوت چرم در این کارها خیلی پررنگ نیست اما در ترکیب با نوتهای صمغی چوبی ادویه ای گلی امبری ترکیبتهای زیبایی رو خلق میکنن.
کلینیک آروماتیک الکسیر (به برچسب زنانه بودنش توجه نکنید!)

برند بورلی هیلز: مدل کلاب تور (چرمی مشابه نوع چرم روژا داو فتیش بعلاوه سرخس  البته فاقد پیچیدگی های امبری صمغی .... فتیش) و همینطور مدل عود که کپی برداری کرده از تام فورد توسکان لدر

جی پارلیس آرموریال لدر عود (تقذیبا شبیه ممو پاریس ایتالین لدر بعلاوه زنبق اضافه)

درمورد عطرهای چوبی، انتخابها خیلی خیلی گسترده هست. اما اگر چیزی بخواید که خیلی چوبی باشه:
لالیک انکر نویر همینطور نسخه های اسپرت و اکستریمش

هی وود معمولی و هی وود راکی مانتین

آزارو ویزیت
کوئوروم سیلور

پولو سبز

مارکو سیروسی عود

مرسدس بنز اینفینیت اسپایسی

اوون پرمیوم لوکس عود

ورساچه عود نویر

بنتلی ابسولوت

بنتلی من

بنتلی من اینتنس

و کارهای وتیوری هم که زیاد هستن مثل تغ هرمس، نارسیسو رودریگز بلو نویر فور هیم، چوپارد نوبل وتیور، بنتلی اینفینیت (و نسخه اینتنس اش)...
کارون یاتاقان
هالستون زد 14

...

در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

سلام.
برای عطر چرمی:
دانهیل بریتیش لدر )چرم ضمنی یا غیر صریح یا اصطلاحا سایه چرم) و دانهیل آگاروود (این آخری با اینکه عودی معرفی شده اما رسما چرمی عودی هست) هر دو کار خیلی خوبی هستند.
دیویدوف لدر بلند
فرارری لدر اسنس
ایسی میاکی نویت د ایسی . همینطو از این لاین میتونید نویر آرجنت و پالس آف د نایت  و پلاریس رو هم تست کنید. همگی کارهای خوبی هستند. البته نوت چرم در این کارها خیلی پررنگ نیست اما در ترکیب با نوتهای صمغی چوبی ادویه ای گلی امبری ترکیبتهای زیبایی رو خلق میکنن.
کلینیک آروماتیک الکسیر (به برچسب زنانه بودنش توجه نکنید!)

برند بورلی هیلز: مدل کلاب تور (چرمی مشابه نوع چرم روژا داو فتیش بعلاوه سرخس  البته فاقد پیچیدگی های امبری صمغی .... فتیش) و همینطور مدل عود که کپی برداری کرده از تام فورد توسکان لدر

جی پارلیس آرموریال لدر عود (تقذیبا شبیه ممو پاریس ایتالین لدر بعلاوه زنبق اضافه)

درمورد عطرهای چوبی، انتخابها خیلی خیلی گسترده هست. اما اگر چیزی بخواید که خیلی چوبی باشه:
لالیک انکر نویر همینطور نسخه های اسپرت و اکستریمش

هی وود معمولی و هی وود راکی مانتین

آزارو ویزیت
کوئوروم سیلور

پولو سبز

مارکو سیروسی عود

مرسدس بنز اینفینیت اسپایسی

اوون پرمیوم لوکس عود

ورساچه عود نویر

بنتلی ابسولوت

بنتلی من

بنتلی من اینتنس

و کارهای وتیوری هم که زیاد هستن مثل تغ هرمس، نارسیسو رودریگز بلو نویر فور هیم، چوپارد نوبل وتیور، بنتلی اینفینیت (و نسخه اینتنس اش)...
کارون یاتاقان
هالستون زد 14

...

چقدر جامع و زیبا پاسخ دادین بینهایت ممنونم سپهر جان ، سلامت و خوشبو باشی دوست عزیزم 🌹

خواهش میکنم!

ضمنا این چندتا عطر رو هم بررسی کنید:

ایسی میاکی بلو د ایسی
باربری تاچ مردانه

سه مدل از برند کارنر: دی 600 ، کوئرس، پالوسانتو

لالیک هومیج
لالیک پور هوم

مرسدس بنز پرایوت

مرسدس بنز له پارفوم

گرلن هوم و همچنین هوم بویسی و هوم اینتنس

تیری موگلر پیور وود

برند loewe هم کارای چوبی خاصی داره که احتمال اینکه یکیشون رو بپسندید زیاده . از جمله لوو 001، لوو 7، لوو 7 انونیمو، سولو لوو، سولولوو ابسولوتو، سولو لوو پلاتینوم، سولو لوو اوریگامی، ....

انجل شلسر هوم اورینتال

خواهش میکنم!

ضمنا این چندتا عطر رو هم بررسی کنید:

ایسی میاکی بلو د ایسی
باربری تاچ مردانه

سه مدل از برند کارنر: دی 600 ، کوئرس، پالوسانتو

لالیک هومیج
لالیک پور هوم

مرسدس بنز پرایوت

مرسدس بنز له پارفوم

گرلن هوم و همچنین هوم بویسی و هوم اینتنس

تیری موگلر پیور وود

برند loewe هم کارای چوبی خاصی داره که احتمال اینکه یکیشون رو بپسندید زیاده . از جمله لوو 001، لوو 7، لوو 7 انونیمو، سولو لوو، سولولوو ابسولوتو، سولو لوو پلاتینوم، سولو لوو اوریگامی، ....

انجل شلسر هوم اورینتال

من تا 3-3/5 هم حاضرم هزینه کنم خودم امبره لدر تام فورد رو دارم عاشقشم کاری در اون سطح با این قیمت هست زیر 3/5 ؟

اگر منظورتون عطر چرمی هست که پرداخت چرم مشابه امبره لدر داشته باشه، توی رنج 3/5 همون مارلی گودولفین خوبه اما کپی ها و مشابه های زیادی توی بازار دارن (مثلا بورلی هیلز عود)  و برای همین عطر خاصی به نظر نمیرسه برای دیگران. . اگر کمی بیشتر بتونید هزینه کنید  (4  میلیون ) کلونیا لدر ادو کلن کنسانتره مردانه رو به شدت توصیه میکنم.
Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade هم قیمت 60 میلش حدود 3/5 هست و به شدت توصیه میکنم و به دلیل پخش بوی قویش، 60 میلش از خیلی از 100 میلها بادوام تره.
ضمنا عطر مرچنت آف ونیز سلطان لدر که الان در سایت دستریز تی...تو به صورت جعبه باز موجود هست هم کار خوبیه
من شخصا به پرداختهای کلاسیک از چرم بیشتر علاقه دارم و عطرهای به اصطلاح صابونی  در فضای مشابه بندیت رابرت پیگوئت رو میپسندم مثل کنیژ تن، کویر مائورسک سرژ لوتنز، یا همین اروماتیک الکسیر کلینیک. توصیه میکنم اینها رو هم امتحان کنید.

مونتال عود لدر هم شبیه امبره لدر هست حدود 3 میلیون تومان. با کیفیت و پخش عالی
ضمنا مونتال عود ماسک (شبیه ناسوماتو دورو) و مونتال فول اینسنس هم هرچند مربوط نیستن اما به شدت توصیه میکنم.

اگر منظورتون عطر چرمی هست که پرداخت چرم مشابه امبره لدر داشته باشه، توی رنج 3/5 همون مارلی گودولفین خوبه اما کپی ها و مشابه های زیادی توی بازار دارن (مثلا بورلی هیلز عود)  و برای همین عطر خاصی به نظر نمیرسه برای دیگران. . اگر کمی بیشتر بتونید هزینه کنید  (4  میلیون ) کلونیا لدر ادو کلن کنسانتره مردانه رو به شدت توصیه میکنم.
Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade هم قیمت 60 میلش حدود 3/5 هست و به شدت توصیه میکنم و به دلیل پخش بوی قویش، 60 میلش از خیلی از 100 میلها بادوام تره.
ضمنا عطر مرچنت آف ونیز سلطان لدر که الان در سایت دستریز تی...تو به صورت جعبه باز موجود هست هم کار خوبیه
من شخصا به پرداختهای کلاسیک از چرم بیشتر علاقه دارم و عطرهای به اصطلاح صابونی  در فضای مشابه بندیت رابرت پیگوئت رو میپسندم مثل کنیژ تن، کویر مائورسک سرژ لوتنز، یا همین اروماتیک الکسیر کلینیک. توصیه میکنم اینها رو هم امتحان کنید.

چقدر زیبا توضیح میدین ، لذت می برم

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟