فروشگاه هایی که دکانت میفروشن

دوستان من از یه عطر فروش معتبر شنیدم که میگفت اینایی که دکانت عطر رو میدن معمولا عطر فیکو دکانتسو میدن و اصلا یه فروشگاه معتبر ابنکارو نمیکنه نظرتون؟

Amelie Amelie
1401/05/10

سلام 

وقت بخیر 

در این زمینه، بنظرم بهترین کار خرید از فروشگا‌های معتمد هستش 

فروشگاه تیا...و فروشگاه کاملا قابل اعتمادی هست، با قیمت‌های منصفانه. اما تنوع دکانت‌هاشون بالا نیست. البته که کارهای نیش زیاد دارن تو دکانت‌هاشون.

فروشگاه عطر کا...ان تنوع بالایی داره، اما تا الان دوبار برای من عطر اشتباه فرستادن. اینو باهاشون چک کنید حتما اگر خواستین سفارش بدین.

توی اینستاگرام هم یه پیجی هست، که ۹۰ درصد دکانت‌هامو از اونجا می‌خرم. تنوعش بدک نیست، اما مشتری مداری، اصل بودن روایح و بسته‌بندی‌شون واقعا عالیه. توی اینستا سرچ کنید، magno... و پیج عطرفروشی‌ای که با لوگوی گل مگنولیا میاد رو ملاحظه کنید. یکم سخت شد، ولی امیدوارم پیدا کنید :))

در پاسخ به Amelie :

سلام 

وقت بخیر 

فروشگاه تیا...و فروشگاه کاملا قابل اعتمادی هست، با قیمت‌های منصفانه. اما تنوع دکانت‌هاشون بالا نیست. البته که کارهای نیش زیاد دارن تو دکانت‌هاشون.

فروشگاه عطر کا...ان تنوع بالایی داره، اما تا الان دوبار برای من عطر اشتباه فرستادن. اینو باهاشون چک کنید حتما اگر خواستین سفارش بدین.

توی اینستاگرام هم یه پیجی هست، که ۹۰ درصد دکانت‌هامو از اونجا می‌خرم. تنوعش بدک نیست، اما مشتری مداری، اصل بودن روایح و بسته‌بندی‌شون واقعا عالیه. توی اینستا سرچ کنید، magno... و پیج عطرفروشی‌ای که با لوگوی گل مگنولیا میاد رو ملاحظه کنید. یکم سخت شد، ولی امیدوارم پیدا کنید :))

ممنون از راهنمایی عالیتون🙏

در پاسخ به Amelie :

سلام 

وقت بخیر 

ممنون از راهنمایی عالیتون🙏

Hediye Hediye
1401/05/11

سلام .پیج هایی که دوست عزیز معرفی کردند معتبر هستند.سایت ری...ا من چند بار خرید کردم.و پیج تی...ا هم دکانت میفروشند و تلگرام کانال دارند.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟