درخواست مشاوره اورژانسی

سلام دوستان

به جهت بیماری کرونا که باعث تضعیف حس بویایی خیلی ها شده و همچنین ریفورموله شدن و یا پایین اومدن پرفورمنس بعضی از عطرهای معروف میخواستم خواهش کنم:

عزیزانی که تولیدات اخیر تام فورد عود وود و بلو دشنل نسخه های ادوپرفیوم و پرفیوم رو تست داشتن لطف کنند و بگن طبق تجربه شما اگر بخاییم برای حضور در یک مهمانی توی محیط بسته حدود چهار ساعت پخش و ماندگاری مناسب داشته باشیم باید چند پاف اسپری کنیم 

عزیزان مشاوره دادن درست و جواب دقیق شما توی این شرایط اقتصادی خاص میتونه باعث یک خرید لذت بخش و بدون پشیمانی بشه 

پیشاپیش سپاس از همه دوستان و مدیر محترم

IRRO IRRO
1401/04/23

عودد وود : ۲ پاف

بلو د شنل پرفیوم و ادو پرفیوم : ۴ پاف

در پاسخ به IRRO :

عودد وود : ۲ پاف

بلو د شنل پرفیوم و ادو پرفیوم : ۴ پاف

بسیار سپاسگزارم 

واسه تولیدات جدید دیگه؟

حمید حمید
1401/04/23

من خودم bleu-de-chanel-parfum.jpg #شنل بلو پرفیوم Bleu de Chanel Parfum   دو پاف میزنم و برای ۴ ساعت مناسبه تا سه پاف هم خوبه ولی بیشتر چهار پاف بنظرم حس ترشی بهش دست میده 

در پاسخ به حمید :

من خودم bleu-de-chanel-parfum.jpg #شنل بلو پرفیوم Bleu de Chanel Parfum   دو پاف میزنم و برای ۴ ساعت مناسبه تا سه پاف هم خوبه ولی بیشتر چهار پاف بنظرم حس ترشی بهش دست میده 

خیلی لطف کردین

حسینی حسینی
1401/08/22

درود بر شما

تام فورد عود وود ذاتا عطری با ماندگاری و پخش متوسط هست و به نظرم اگر بخواهید اثر گذار باشه حداقل باید ۸ پاف استفاده کنید و کمتر از آن باعث هدر رفتن پولتون میشه چون اثری مشهودی بر مخاطب نداره. در خصوص بلو شنل هم نظری ندارم.

پایدار باشید

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟