Abadan girl Abadan girl
1
1401/04/09

مگاماره خوبه یا بد

من از عطرهای کرید، بلک افغان، باکارات رژ، لالیک لامور،  و عطرهای خنک گلی خوشم میاد اما اصلا راجع به مگاماره نمی‌دونم اومدم نظرات رو بخونم دیدم کلی ادبی هست و نظرات متناقض، یه فردی که این عطرهای بالا رو دوست داره بگه از این عطر خوشش اومده یا نه

بله دوست عزیز

من عطرهای نام برده ی شما را دوست دارم . خصوص بلک افغان و آونتوس را . اگر منظورتان از کرید همان آونتوس باشد . و بله . مگامار عطر خوبیست خصوص برای گرمای جنوب که از اسم انتخابی ی شما اینگونه حدس زده میشود که از مردم نازنین آبادان باشید .

مگاماره خنکی متفاوت است . در ماندگاری زبانزد است . عطارش شهیر است ( گوالتیری ) . رایحه اش خاص است و تکراری نیست . خیلی ها دوستش دارند .

مگر اینکه زیر ذره بین عطربازان خبره برود تا عیوبی پیدا کنند وگرنه در نزد اکثریت استفاده کنندگان خوب و جوابگوست .

اما از کجا معلوم که من و شما با وجود اینهمه اشتراک در سلیقه در ارتباط با این عطر اختلاف سلیقه نداشته باشیم ؟

عطر ارزانی نیست که نگران بلاند بای نباشید !

اگر انشاله تست کردید و مقبول افتاد هر بار بیش از دو پاف اسپری نکنید . ترجیحا بر روی لباس اسپری کنید .

و بسیاااار مراقب تقلبی هایش باشید که از زمانیکه مشهور شد و کمیاب ، فیک سازان فعال و کاربلد ما ساخت  این عطر را در صدر لیست قرار دادند ! بسیاری از خریداران جدید ازین باب ناراضی بوده اند . دقت زیادی در خرید به خرج دهید 

موفق باشید

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟