چند عطر همه فن حریف مردانه میشه معرفی کنید؟؟

سلام.نمیدونم چرا با وجود اینهمه تست از عطرها و برند های مختلف باز هم اون عطری که مد نظرم هست رو نمیتونم پیدا کنم!! فقط مگاماره تونست به وجدم بیاره.فکر میکنم توقعم رو باید پایین بیارم.شما دوستان چه عطری با پرفورمنس عالی و پخش و ماندگاری بالا و البته خوش پسند پیشنهاد میکنید برای یه استایل رسمی یا نیمه رسمی؟؟؟؟؟دیگه واقعاً کلافه شدم. مرسی از عطرافشان عزیز 

mєhrnσosh mєhrnσosh
1401/03/31

منم مشکل شمارو دارم، نمیدونم چرا هیچی راضیم نمیکنه🤦🏼‍♀️

در پاسخ به mєhrnσosh :

منم مشکل شمارو دارم، نمیدونم چرا هیچی راضیم نمیکنه🤦🏼‍♀️

واقعاً سخته انتخاب

اپيك امواج ، مون نوم مجدا ، دسرت تاور ، كوئوم اورتو ، توباكو فرانك بوكلت و.. براي فصول سرد 

براي فصول گرم هم فيرو و جنتليمو زرجف ، وتيور اينسولنت ميلر هريس ، گري وتيور تام فورد ، فوكونرو ترنزي و..

از كاراي فصول گرم انتظار پخش غول نداشته باشيد.

در پاسخ به سالار كلوچه :

اپيك امواج ، مون نوم مجدا ، دسرت تاور ، كوئوم اورتو ، توباكو فرانك بوكلت و.. براي فصول سرد 

براي فصول گرم هم فيرو و جنتليمو زرجف ، وتيور اينسولنت ميلر هريس ، گري وتيور تام فورد ، فوكونرو ترنزي و..

از كاراي فصول گرم انتظار پخش غول نداشته باشيد.

سالار جان عزیزم درود من رو از دیار کریمان پذیرا باش.کویوم اورتو پاریسی رو چطور میدونی؟پر باز خورد و خوش بو هست؟؟؟؟ وسوسه شدم دوتا کار از اقام گوالتیری بزرگ بردارم.یکی مگاماره یکیم کووم. مگامار که معرف حضورم هست.اما این کووم بدجوری ذهنمو درگیر کرده با اینکه موفق به تستش نشدم.میدونم که پیشنهادهایی میدی که نمیشه ردشون کرد.نظرت راجع به کووم چی هست ؟فید بک خوب از اطرافیانم اولویت اول هست.اگر تستی داشتی ازش در مورد پخش و رایحه و بازخوردش از دیگران برام بگو تا بلافاصله تهیه ش کنم.مرسی از تو مرد نیک

در پاسخ به امین رضا صانعی :

سالار جان عزیزم درود من رو از دیار کریمان پذیرا باش.کویوم اورتو پاریسی رو چطور میدونی؟پر باز خورد و خوش بو هست؟؟؟؟ وسوسه شدم دوتا کار از اقام گوالتیری بزرگ بردارم.یکی مگاماره یکیم کووم. مگامار که معرف حضورم هست.اما این کووم بدجوری ذهنمو درگیر کرده با اینکه موفق به تستش نشدم.میدونم که پیشنهادهایی میدی که نمیشه ردشون کرد.نظرت راجع به کووم چی هست ؟فید بک خوب از اطرافیانم اولویت اول هست.اگر تستی داشتی ازش در مورد پخش و رایحه و بازخوردش از دیگران برام بگو تا بلافاصله تهیه ش کنم.مرسی از تو مرد نیک

سلام و درود خدمت شما برادر عزيزم

من تمام كاراي گرمي كه معرفي كردم رو دارم و كوئوم رو هم دارم ، يك كار چرمي شيك و تلخ كه ي شيريني خاصي از خيلي دور بهت چشمك ميزنه و دراي دون مست كننده اي داره، هرچي سرد تر مست كننده تر ، و بسيار سياژ و پخش عالي داره. از كاراي شاخ چرمي كه اخيرا تست داشتم. ايريش لدر ممو ، فا. ك.ينگ فابيوس تام فورد بود كه هيچ گونه هيجان و سورپرايزي براي من نداشت ولي كوئوم از همون اسپري اول منو اسير خودش كرد. كوئوم بر فرض اينكه براي ديگران شايد خيلي واوو  نباشه ولي قطعا بازخورد بد نخواهد داشت. شايد باورت نشه ولي هر بار رايحه ش فرق داره با كوچكترين تغيير دما رايحه ش متفاوت ميشه. عين مگاماره عجيبه ولي اون حس تنفر در مگاماره رو اصلا نداري. مگاماره براي هر روز پوشيدن جالب نيس و بعد دو سه روز پشت سر هم پوشيدن يه حس كلافگي بهت دست ميده و براي فضاي بسته دلچسب نيست و به نظر من توي هواي خنك يا موقعي كه وزش باد ملايم هست خيلي بيشتر به دل ميشينه. بازخورد خيلي خوبي هم من ازش گرفتم. فقط بستگي به سليقه ي خودت داره 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟