تلفیق ادکلن های اِدُن و کاپیتان بلک و دانهیل قهوه ای مردانه

سلام

وقتتون بخیر

من می خوام ادکلن اِدُن رو با یک یا دو ادکلن دیگه ترکیب کنم

من می خواستم ادکلن ادن رو با یکی از ادکلن های کاپیتان بلک یا با دانهیل قهوه ای مردانه ترکیب و قاطی کنم و حتی هر سه را با هم ترکیب کنم

به نظرتون کدوم ترکیب رایحه مرتبط و مشترکی دارن که ترکیب خوبی بشه

اگه ادکلن دیگه ای هست که به نظرتون ادن رو باهاش ترکیب کنم خوب میشه بگید مثلا ادکلن کارون پوران هوم و ادن با هم

دوست عزیز این کار به نظر من خوب از اب درنمیاد .هرعطری ترکیبات خاص خودشو داره بابالانس مشخص که مخصوص اون رایحه میشه .شاید اسانسهای روغنی بی کیفیت را بشه اینجوری مخلوط کرد که البته طبق صحبت استادان تو این سایت ((ایکاروس)) مضرات زیادی داره ولی عطرهای اورجینال بااین کار یه چیز بهم ریخته میشه البته نظر شخصی من است .

در پاسخ به امیر طباطبایی :

دوست عزیز این کار به نظر من خوب از اب درنمیاد .هرعطری ترکیبات خاص خودشو داره بابالانس مشخص که مخصوص اون رایحه میشه .شاید اسانسهای روغنی بی کیفیت را بشه اینجوری مخلوط کرد که البته طبق صحبت استادان تو این سایت ((ایکاروس)) مضرات زیادی داره ولی عطرهای اورجینال بااین کار یه چیز بهم ریخته میشه البته نظر شخصی من است .

سلام

تشکر بابت نظری که دادید

گفتم شاید تلفیق این ادکلن ها که رایحه مشابه دارند جالب بشه و بوی جالبی بده

نیما نیما
1399/08/01

ممکنه بفرمایید برای چی میخواین این کار رو بکنین؟

در پاسخ به نیما :

ممکنه بفرمایید برای چی میخواین این کار رو بکنین؟

سلام

برای تلفیق و ایجاد یه رایحانه جدید که خوب و جالب باشه

من Valentino Uomo #والنتینو یومو (اومو) Valentino Uomo  و Cuirs #کارنر بارسلونا کوئیرز Cuirs  تست کردم کاره جالبی شد ولی یه سری از رایحه های ولنتینو از بین رفت اون شیرینی خوردنی ولنتینو و تلخی جالب کارنر کارو جالب میکنه در حد دو میل ارزش داره به نظر من 

در پاسخ به امیر علوانی :

من Valentino Uomo #والنتینو یومو (اومو) Valentino Uomo  و Cuirs #کارنر بارسلونا کوئیرز Cuirs  تست کردم کاره جالبی شد ولی یه سری از رایحه های ولنتینو از بین رفت اون شیرینی خوردنی ولنتینو و تلخی جالب کارنر کارو جالب میکنه در حد دو میل ارزش داره به نظر من 

ATR ATR
1401/06/28

از بین ترکیباتی که تا حالا شخصا امتحان کردم به نظرم این دو تا Legend Eau de Parfum #مون بلان لجند ادو پرفیوم (مونت بلنک لجند) Legend Eau de Parfum و Silver Scent #جکس بوگارت سیلور سنت Silver Scent چیز جالبی شدن. ترشی لجند همزمان با تندی سیلور سنت یه بوی ترش و تند ایجاد میکنه که به نظر شخصی من بد نشد.

در پاسخ به ATR :

از بین ترکیباتی که تا حالا شخصا امتحان کردم به نظرم این دو تا Legend Eau de Parfum #مون بلان لجند ادو پرفیوم (مونت بلنک لجند) Legend Eau de Parfum و Silver Scent #جکس بوگارت سیلور سنت Silver Scent چیز جالبی شدن. ترشی لجند همزمان با تندی سیلور سنت یه بوی ترش و تند ایجاد میکنه که به نظر شخصی من بد نشد.

ترش؟؟؟؟ این عطر کاملا خنک و تلخه

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟