Amirabbas021 Amirabbas021
5
1401/03/29

درخواست معرفی عطر

سلام

رفقا من دنبال یه عطرم مناسب پاییز و زمستون و جوان‌پسند که بوی عود ملایم و کمی دود بده و یک کم میوه ای بالزامیک .. شیرینی خیلی کمی داشته باشه یعنی بین شیرینی و تلخی و توش اکورد چرم و مشروبات الکلی نباشه.. عطر مور دن وردز زرجوف رو خیلی می‌پسندم اما متاسفانه برای من خیلی شیرینه و کمی اذیتم میکنه.. ضمنا میخوام مردونه تر باشه.. حتی‌الامکان از برند های نیش یا لاکچری باشه و محدودیتی از نظر هزینه ندارم... و اینکه عطری باشه که اکثر مردم اون رو بپسندن و بازخورد منفی نداشته باشه.. پیشاپیش ممنونم از راهنمایی های شما.

سلام.
عطر گارودا عود بسیار با کیفیتی داره همراه با شیرینی و ترشی کنترل شده. بدون اینکه به چرم بزنه (مثل اکثر عودیهای ریج)

Garuda #ژول ات مد گارودا Garuda 

البته گارودا هم نوت مشروبی داره اما خیلی با کیفیت هست و اصلا اذیت کننده نیست.  عودیهای دیگه ای رو هم میشه پیشنهاد داد (  اما توصیه اول من همون گارودا هست ) مثل:

Oud for Love #دیفرنت کمپانی عود فور لاو Oud for Love    (فضایی شبیه گارودا اما شرقی تر -پودری تر)
#   (چوبی/پودری) Creed Royal Oud
Soul #کاستوم نشنال سول Soul  (عود لواشکی چرمی) شخصا نمیپسندم
Oud Malaki #چوپارد عود ملکی Oud Malaki  (عود میوه ای -لواشکی متمایل به تنباکویی) شخصا نمیپسندم

عطرهای زیر هم رسما عودی محسوب نمیشن اما با توصیفاتی که گفتید هماهنگی دارن:

Terroni #اورتو پاریسی ترونی Terroni  (عودی-دودی-میوه ای-صمغی)

Wazamba #پارفوم دی امپایر وازمبا Wazamba  خاص پسند

Bois Noir #رابرت پیگه بویس نویر Bois Noir  به شدت توصیه میشه

Fahrenheit Absolute #دیور فارنهایت ابسولوت Fahrenheit Absolute  توصیه میشه

Amirabbas021 Amirabbas021
1401/03/30

خیلی خیلی ممنون حتما تستشون میکنم.. سپاسگزارم.

دوست عزیز سلام

دوست عزیزم جناب سپهر بهترین ها را معرفی کرد حضورتان .

من بلافاصله پس از خواندن پرسشتان به یاد عطر ترونی از اورتوپاریسی ی جناب گوالتیری افتادم .

از ادغام سه عطر شاهکار درست شده ست . خود شاهکار است بی تردید . جدید است . بازخورد گیر است .

روی این عطر تمرکز کنید . موفق باشید

کریکه 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟