M.h M.h
4
1399/07/26

سوال در مورد کار های برند آرماف

سلام نظر دوستان رو درباره کارهای ارماف میخواستم بدونم ایا این برندم مثل ریو و ... برندای اماراتی ک بازار ایران پر شده از عطرای اماراتی ک من همیشه ازشون دوری کردم چطور این برند رو ارزیابی میکنید

سلام

برند ارماف برند نسبتا خوبی هستش توی کپی زدن. کاراشون نسبت به قیمت کیفیت خوبی دارند پرفورمنس خوبیم دارند. اصلا قابل مقایسه با عطرای اماراتی ارزون قیمت نیستند. از بهترین هاش میشه به 5bcdc29f48ed7HWtrQSpOG5qtlDuNDH4R.jpg #آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه  و 5bcdc4335e82bwUFhkbnHxRkyAZ2fEej8.jpg #آرماف د لا مارک برون  و 5e1f4e2d28bf08DNHhOm9PzsUCWoN-PyV.jpg #آرماف کریز  اشاره کرد.

به نظر من نسبت به اونا بهتره یه سری کپیاش واقعا خوب از اب دراومده مثل 5bcdc29f48ed7HWtrQSpOG5qtlDuNDH4R.jpg #آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه  که فاتحه اونتوس چندمیلیونی راخونده

HoHi HoHi
1399/07/27

من بر اساس چیزی که خودم دیدم فکر میکنم ( ممکنه اشتباه کنم ) فقط 5bcdc29f48ed7HWtrQSpOG5qtlDuNDH4R.jpg #آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه  این برند که کپی اونتوس بود خیلی شناخته شده هست حتی تو جهان اما راجب بقیه ادکلن هاش بعید میدونم همچین چیزی باشه و معروف باشن ...

amir amir
1399/07/28

خیرآرماف درمقایسه باریوودیگرعطرای اماراتی یه سروگردن بالاتره وبعضاشاهدیم عطری مثل ارماف 5bcdc29f48ed7HWtrQSpOG5qtlDuNDH4R.jpg #آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه  درخیلی ازکشوراجزعطرای پرفروش بوده ولی عطرای دیگه ای که میگن اماراتی بجزایران درهیچ سایت معتبری اسمی ازشون نیست،البته رساسی هم در کناره ارماف میشه گذاشت،انصافابعضی عطراش نسبت به قیمت قابل قبول هستن بخصوص یکی دوسال اخیرچندتاکاره خوب بیرون داده والبته الان کارای خوبش بالای یک میلیون هست.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟